B18r B18r komentáře u knih

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Úplně jiný druh psaní, než na který jsem zvyklá. Nicméně četlo se samo, ale žádný zázračný příběh nečekejte. Knihu jsme četla jen proto, že mě zaujala obálka a dostala jsem ji zdarma k objednávce. Sama bych si ji nevybrala.

09.06.2023 3 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Kniha se mi líbila a trošku mě mrzí její špatné hodnocení. Nicméně rozumím, že ne každému sedne. Já se těším na její pokračování v podobě Nočního kraje.

07.06.2023 4 z 5

Marné prosby mrtvých Marné prosby mrtvých Roxann Hill

Ani zřejmě poslední kniha této série nezklamala. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla a tato série s Annou a Pavlem byla velmi čtivá.

30.05.2023 5 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Čekala jsem málo a dostala hodně. Kniha mě vtáhla od první chvíle a druhou půlku jsem nemohla odložit. Je psáno pro YA čtenáře, ale i z mého dospělého pohledu super knížka. Těším se na další díl.

23.05.2023 5 z 5

Společníci Společníci Katie M. Flynn

Vlastně úplně nevím co napsat. Nápad dobrý, toto téma mě baví i ve filmech a přesto mě kniha tolik nezaujala. Četla se dobře, ale to nebylo ono.

18.05.2023 3 z 5

Duše mrtvých nemluví Duše mrtvých nemluví Roxann Hill

Příjemné pokračování, avšak za mě zatím nejslabší díl a proto dávám pouze tři hvězdy. Jsme zvědavá na čtvrtý.

16.05.2023 3 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Knížka překvapila. Velice lehce se čte. Jednu hvězdičku beru jen za to, že mi přijde až přehnaně mnohokrát popisováno, jak moc Aidena nemá ráda a jak je zvrácený. Nicméně určitě si pořídím druhý díl.

08.05.2023 4 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Mě se knížka líbila. Zdálo se mi ,že je to víc o příběhu detektivů, ale to mi nevadilo. Opravdu příjemné pokračování.

03.05.2023 4 z 5

Čarodějné znamení Čarodějné znamení Den Patrick

Z mého pohledu moc hezká knížka. Příběh byl zajímavý a četlo se to samo.

26.04.2023 4 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Opravdu knížka jednohubka. Četlo se to dobře. Mé tušení o pachateli se potvrdilo :) a příběh se mi zdál zajímavý.

18.04.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Knížka mě okamžitě vytáhla do děje a přečetla jsem ji za tři dny. Příjemný romantický příběh. Je to moje první kniha od této autorky a určitě se pustím do další. Velmi čtivá knížka.

15.04.2023 5 z 5

Noční můry Billyho Straighta Noční můry Billyho Straighta Jonathan Kellerman

Knížku jsem si původně půjčila na základce z městské knihovny. Bohužel jsem ji nestihla dočíst a musela vrátit. Celých 16 let jsme ji měla v hlavě, že ji chci dočíst. Stalo se a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Knížka mě velice bavila a příběh byl velmi zajímavý.

13.04.2023 5 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Mě se kniha moc líbila. Od začátku jsem byla vtáhnuta do děje a knížka mě nepustila. Pořád se něco dělo.

23.03.2023 5 z 5

O čem se nemluví O čem se nemluví Jess Lourey

Jsem z té knihy lehce v rozpacích. Nemůžu říct, že by byla úplně špatná, ale půl knihy téměř o ničem a ten závěr mohl být také lépe napsaný. Škoda.

19.03.2023 3 z 5

Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Emma Mars

Druhý díl mi nepřišel tak špatný, jak někteří hodnotí. Příběh je roztahaný na hodně stran, takže tam jsou pasáže o ničem, ale zajímá mě, jak se příběh rozluští.

15.01.2023 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

U málo knížek mi ukápne slza a tady se podařilo. Silný příběh a jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla.

24.12.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Představa reality hrůzostrašná. Příběh ale bohužel nebyl úplně silný. Nicméně popis celé porážky a fungování společnosti do detailů. Kniha se mi četla dobře.

29.09.2022 3 z 5

Setkání po letech, s vraždou Setkání po letech, s vraždou Josef Škvorecký

Jsem z té knížky lehce v rozpacích. Vyprávění od různých postav bylo pro mě překvapení a první knížka ve které jsem se s tím setkala. Nicméně příběh mi tak silný nepřišel, ale určitě zkusím od tohoto autora ještě něco přečíst.

15.09.2022 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem si přečetla poprvé až dnes. Dítě ve mě je nadšené, že si ten dospělák ve mě pár věcí uvědomil. Moudra na které nachvilku zapomněl. Určitě jsem ji nečetla naposledy. :)

04.09.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wow, knížku jsem vzala jedním dechem, až mě to samotnou překvapilo. Dočítala jsem v noci a nemohla se odtrhnout. Jen málo knížek mi dokáže zvednout tep. Tohle byla má první knížka od této spisovatelky a nemůžu se dočkat další.

04.09.2022 5 z 5