Čarodějné znamení přehled

Čarodějné znamení https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446031/bmid_carodejne-znameni-7y3-446031.jpg 4 59 59

Ashen Torment série

1. díl

Válka s draky skončila před sedmdesáti pěti lety. Zůstalo však po nich čarovné znamení, které dává lidem magickou moc nad elementy. Císařství, které povstalo a draky porazilo, mezi lidmi prohlašuje, že čarovné znamení je poskvrněním, které musí být odstraněno. Proto každoročně děti s tímto poskvrněním odváží pryč. Mezi těmito dětmi je i Steiner, mladý kovář, kterého vojáci seberou a posadí s unesenými na loď. Jaký je čeká osud? A jaký osud čeká Steinera? Je odvážen na popravu, nebo se stane otrokem Císařství? Nebo bude jako zrno písku v soukolí plánů Císaře a jeho tajemných Strážců? Co se stane s jeho mladší sestrou Kjellrunn, kterou chce ochránit? I život této obyčejné vesnické dívky se po odjezdu bratra mění. Zaplétá se do nitek plných čarovných znamení, císařských intrik i tajemného příběhu jejího otce Marka, který se začíná odhalovat. Příběh dvou sourozenců se tak začíná proplétat s osudem celého Císařství.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , King Cool

Witchsign , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějné znamení. Přihlašte se a napište ho.

M.C.SMITH
23.09.2023 4 z 5

Od této knihy jsem neměla žádná očekávání. Byla jsem ale velmi mile překvapena. Kniha mne bavila, bylo to zajímavé a oblíbila jsem si její hrdiny.
Bylo to příjemné a časem si knihu ráda přečtu znovu.

B18r
26.04.2023 4 z 5

Z mého pohledu moc hezká knížka. Příběh byl zajímavý a četlo se to samo.

ZůzaSomolka
27.01.2023 3 z 5

Tuto knihu mi trvalo hooodně dlouho dočíst. Není to špatný příběh, má i prvky napětí ... jenom mě prostě nějak nedokázal vtáhnout do děje, nezaháčkoval mě, abych se od toho nemohla odtrhnout. A nemyslím si, že to jenom bylo složitostí čtení severských jmen. Celkově mi to připadalo takové ploché. Škoda.

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Kniha Čarodějné znamení v seznamech