Augi Augi komentáře u knih

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Hodně zvláštní příběh o stovce kluků, kteří se rozhodli jít po "cestě smrti" a jen jeden může vyhrát. Jen jsem trochu nepochopil konec.

03.09.2012 5 z 5

Černý dům Černý dům Stephen King

Po dočtení knihy jsem se dozvěděl že je to pokračování Talismanu. Takže si ji přečtu podruhé :) Ale nevadí. Černý dům se mi líbil. Je ta i zmínka i o Temné věži.

03.09.2012

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Docela zajímavý příběh o druidovi a dalších nadpřirozených bytostech, které se prohání ve světě plném lidí. Hned na začátku mě zaujal styl psaní. Připomíná mi Jiřího Kulhánka. Čekal jsem od této knížky víc.

27.08.2012 3 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

Ahjo..předposlední díl je na konci a zbývá už jen poslední. Rád bych, kdyby Temná věž měla aspoň několik desítek dalších dílů, abych měl co číst do konce života a užíval si atmosféru Rolandova světa. Nejvíc mě zaujalo v této knize postava Stephena Kinga...heh :)

22.08.2012 5 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Svět mezi světy. A někde tam je Temná věž. Rolandovo Ka-tet nás provází příběhem, příběhem tak skutečným až si občas myslím, že jsem jeho součástí. Díky Pane Kingu, díky sai.

16.08.2012 5 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Další skvělý díl o cestě k Temné věži. O vzpomínkách a lidském životě. Milostná minulost vyprávěná Rolandem mě nadchnul a nikdy bych nevěřil, že Stephen King dokáže něco takového napsat. S každým slovem, každou větou o Mejisu jsem prožil a nechtěl jsem aby vše skončilo. Ale život jde dál a cesta je ještě dlouhá.

07.08.2012 5 z 5

Deník strážného anděla Deník strážného anděla Carolyn Jess-Cooke

Krásný příběh o smrti, lásce a utrpení hlavní hrdinky. Dobře napsaný příběh o andělech, kteří všem lidem pomáhají. Každý člověk má svého anděla, ale někdo má i démona

29.07.2012 5 z 5

Zvláštní příběh. Ze začátku jsem se do děje lehce zamotával, ale časem jsem se vnořil do děje. Zajímavý příběh o dvou světech, z níchž jeden je v podvědomí hlavního hrdiny. tak trochu mě hlavní hrdina štval svým přístupem k životu..:D

24.07.2012 5 z 5

Jumper Jumper Steven Gould

Viděl jsem film, při čtení knížky jsem si pořád říkal že ve filmu to bylo jinak, jiné postavy, jiné situace. Pak jsem zjistil že druhý díl je zfilmovaný :) Takže knížka oproti prvnímu dílu může být mnohem akčnější a napínavější..

28.06.2012 4 z 5

Ať vejde ten pravý Ať vejde ten pravý John Ajvide Lindqvist

Moc zajimavý příběh, za necelé tři dny jsem ji přečetl. Asi si ji koupím a přečtu znovu :)

14.06.2012 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Šílený příběh. Bál jsem se o život hlavní hrdinky Katnis ale taky o Peeta. hrozné poutavý a dobře popsaný svět bolesti ale i lásky. Těším se na druhý díl :)

13.05.2012

Pan Theodor Mundstock Pan Theodor Mundstock Ladislav Fuks

Osamělý Pan Mundstock, který se připravuje na transport, ale zbytečně. Kniha je dobře propracovaná a čtivá, zvláštně napsaná a nenudila mě.

08.04.2012

Lisey a její příběh Lisey a její příběh Stephen King

První knížka, která mě nebaví. Nevím čím to je. Možná dějem, který se prolíná s přítomností a minulostí. Skončil jsem na 150 straně a čekám v něco víc. Ale pořád je to takové stejné.

08.03.2012

Skrýš Skrýš Dean Koontz

Trochu mě zklamal konec, který byl hrozně krátky ale od začátku do konce jsem ji četl jedním dechem a štvalo mě když jsem někam spěchal a já ji ještě neměl dočtenou nebo jsem dočetl kapitolu. Moc mě zaujala :)

22.12.2011

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Nádherná kniha, přečetl jsem ji jedním dechem a vcítil jsem se do všech postav. :)

28.06.2011 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Dodnes si pamatuju jak mi máma vyprávěla o tom jak když byla malá četla tuto knihu, zaujala mě tím a taky jsem se do ni začetl...doporučuju všem :)

27.05.2011