Artep071 Artep071 komentáře u knih

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Skvělé čtivé, napínavé, smutné. Výborně to funguje! No a opět wuau závěr... Prostě vás to donutí vzít do ruk další díl.

13.01.2024 4 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

xi xi trochu pomalejší a naivnější , ale funguje to :) Pořád si to drží svou dynamiku a nedovolí vám odložit knihu ..což je super ... :)

11.01.2024 4 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Hmmmm, napadá mě jen to, že konečně mám dočteno. Příběh měl potenciál, nechybělo napětí, akce, romantická linka a přesto všechno to pro mě bylo plytké a tak nějak prázdné .
Škoda.

08.01.2024 3 z 5

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Druhý díl byl mnohem víc akčnější.
Bylo v něm napětí, strach i romance. Mě ale pořád něco chybí a nemůžu říct že si příběh užívám.

07.01.2024 3 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Trochu pomalejší rozběh příběhu ale v druhé polovině to začíná mít svou stupňující dynamiku... Závěr knihy vás nutí hrábnou po dalším pokračování... Tak jdeme na to :)

05.01.2024 3 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

okey okey předešlý díl byl krapek víc vtipnější přes to, to má grády a udržuje to čtenáře v napětí .. xi xi těším se na pokračování :)

03.01.2024 4 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Dobře to pokračuje, autorka se snaží udržet dynamiku příběhů .. no bohužel u mě to na závěr tohoto dílu trochu kolísá ...( čeho je moc ..toho je příliš ) , přesto doporučuji ulítnout si v tomto světě s těmito úžasnými postavami :) Ruby je úžasná hrdinka :)

30.12.2023 4 z 5

Trůnu předurčená Trůnu předurčená Hannah Whitten

Po prvním díle kdy jsem byla přímo uchvácená a vtažena do děje jsem se tady tak nějak nudila a nutila číst. Trvalo mi skoro dva týdny než jsem dočetla a to je na mě opravdu děsná doba .. možná to bylo týdenní pauzou mezi díly, jelikož jsem druhý díl sehnala až po několika dnech v knihovně a než si jí vyzvedla trvalo to .. nevím protože příběh Nei byl přeci dobrej .. nevím přesto hodnotím nižším počtem hvězdiček ... ale celkově obě sestry měly skvělé příběhy a já si to s nimi užila :)

30.12.2023 3 z 5

Temná krev Temná krev Elly Blake

Dočteno celá série byla skvělá , závěrečný díl byl ale na mě docela zdlouhavý a ztrácelo se kouzlo předešlých dílů . Nejsem si jistá zda to bylo zbytečným popisováním pocitů nebo snahou vykreslit dopodrobna cestu na ostrov , ale celkově to na mě působilo kostrbatě a tak nějak nuceně.
Přesto to byl hezký úlet do jiného světa :)

29.12.2023 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Hmmmmmm tak tady jsem narazila a knihu zatím odkládám ... nudím se ..

19.11.2023 1 z 5

Písky času Písky času Barbara Erskine

Uf tak to jsem se docela trápila... Nuda a ten konec... Takový stres, napětí a nic? O ničem... Škoda.

05.08.2023 2 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Přeslazené a předvídatelné, ale četlo se to lehce a za jedno odpoledne. Jsem trochu zklamaná, čekala jsem od Melanie víc.

04.07.2023 3 z 5

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Výborné počteníčko! A teď by bylo fajn pokračování

11.06.2023 5 z 5

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Dobré.. Bylo to plné akce a zvratů, já se bavila a knihu neodložila

07.06.2023 4 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

Úžasné ... a co ten konec? 2022 bylo vydané v USA další pokračování a u nás není ani zmínka kdy bude přeložen nebo vydán ..chjo:(

28.05.2023 5 z 5

Jednohubka .. šlo to :)

28.05.2023 4 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Tento díl je ze všech nejvíc .. na plný počet hvězdiček to nemá, ale královna ničeho se četla jedním dechem:)

28.05.2023 4 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Malinko živější než první díl , ale pořád tomu něco chybí ...

08.02.2023 3 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Velmi jednoduchý příběh .. nějak divně se mi čte a v podstatě celý měsíc se trápím s touto knihou ... je to dobré ale nějak to vázne ..

08.02.2023 3 z 5

Podivuhodný dramatický příběh plný soužení .. v podstatě je to od samotného začátku velice tesklivé a i rádoby dobrému závěru to na mě působilo velice sklíčeně .. chjo tolik utrpení ,soužení a letargie v jednom jsem hodně dlouho v příběhu nezhltla ... četlo se to jedním dechem .. dala bych 3 1/2+ něco mi tam v příběhu přes všechnu snahu chybělo a občas jsem měla pocit , že autorka ztrácí dech ..

10.09.2022 3 z 5