Arsi Arsi komentáře u knih

Zjevení Zjevení Christopher John Sansom

Další úžasná kniha, Úplně mě pohltila, těžko se od ní odchází. Už se těším na další díl.

19.01.2018 5 z 5

Vladař Vladař Christopher John Sansom

Další skvělá kniha od Sansoma. Každý díl je lepší a lepší...

11.01.2018

Temný oheň Temný oheň Christopher John Sansom

Kniha se mi moc líbila, je ještě lepší než první díl. Hned "najíždím" na třetí díl. Doporučuji.

23.12.2017 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Kniha se mi moc líbila. Dobrý způsob, jak se něco dozvědět o historii Anglie. Příjemné čtení, doporučuji.

13.12.2017 4 z 5

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Je trochu zvláštní styl, kterým je kniha psaná, ale moc se mi líbila. Moc jsem Rosii a Alexovi fandila. Je fajn mít takové přátelství na život a na smrt. Doporučuji.

29.11.2017 5 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Na začátku jsem s knihou trochu bojovala, ale pak se to rozjelo. Je to děsný psycho. Bylo to dost drsný, ale dobře promyšlený. Pro silnější povahy doporučuji.

20.11.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Geniálně napsaná kniha plná humoru. Ne každému muže tento humor sednout, ale myslím si, že skoro každý zná nějakého takového Oveho. Věčný prudič, ale člověk se zásadami a dobrým srdcem. Je v knize i dost věcí k zamyšlení na věčné téma - mezilidské vztahy. Doporučuji.

13.11.2017 5 z 5

Kdo chce víc Kdo chce víc Nora Roberts

Pěkné, pohodové čtení. Mám knihy od Nory ráda, ale tuto knihu mohla to trochu zkrátit.

05.11.2017 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha je o trochu lepší než první díl. Dám mu ještě šanci, věřím, že další díly budou lepší a lepší. Celkem dobrá detektivka.

30.10.2017 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Celkem pěkně zapsaná kniha, ale věřím, že další bude o chlup lepší.

20.10.2017 3 z 5

Takoví jsme byli Takoví jsme byli Juliet Ashton

Celkem pohodová kniha, která neurazí, ale taky ani nic moc nedá. Odpočinková četba.

17.10.2017 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Skvěle napsaná kniha. Přečíst si jí, je jedna z možností, jak se dozvědět něco více z historie. Myslím si, že o tragédii, jako bylo potopení lodi Wilhelm Gustloff, zas tak moc lidí neví. Je důležité znát i tyto hrůzy, které generace před námi prožily. Rozhodně doporučuji přečíst. Ruta Sepetys opět nezklamala.

09.10.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Dobře napsané, vrahem může být kdokoli, takže je vše na fantazii čtenáře.

05.10.2017 3 z 5

Deník Deník James Patterson

Kniha mě hluboce zasáhla. Těžko se mi o ní píše. Je v ní krása, láska a bolest.

30.09.2017 5 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Pěkně napsaná kniha o lásce, věrnosti a oddanosti. Doporučuji.

28.09.2017 4 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Začala jsem to číst s tím, že čtu detektivku, ale časem jsem zjistila, že je to spíš krimiromán. Popis hrůzných událostí z padesátých let v Kanadě těžko nechá někoho chladným. Těžko se od knížky odchází. A ten závěr? Prostě si musím přečíst i pokračování, Smrtící DNA. Nelze jinak. Kdo se nebojí ať čte.

17.09.2017

Místo zvané domov Místo zvané domov Deborah Smith

Krásně napsaný román plný lásky, přátelství, čestnosti a oddanosti, ale i lidské krutosti, falše a bezohlednosti. Rozhodně doporučuji přečíst.

06.09.2017 5 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Kniha plná humoru, vhodná na odpočinek. Moc se mi líbila.

31.08.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Na začátku knihy jsem se trochu ztrácela, ale pak se to rozjelo. Zajímavé životní osudy všech zúčastněných mě pak nakonec dostaly.

25.08.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná kniha napínavá od začátku až do konce. Ve skrytu duše jsem doufala, že to dobře dopadne, ale nadějí jsem Grace moc nedávala. Tady je vidět, jak je důležité mít alespoň jednu dobrou kamarádku. Je známo, že psychické týrání je horší než fyzické a tato kniha to potvrzuje do puntíku. Od knihy se těžko odchází a rozhodně doporučuji k přečtení.

20.08.2017 5 z 5