anonym02 anonym02 komentáře u knih

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Skvělá, úžasná série ke které se s radostí vracim

23.12.2016 5 z 5

13.12.2016 5 z 5

Skleněný trůn 1–3 (box) Skleněný trůn 1–3 (box) Sarah J. Maas

Skvělá série ☺

08.12.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Wauu! O knize jsem mluvila s mnoha lidmi a každý na ní měl úplně jiný nazor. Někomu se strašně líbila a nemohl si ji vynachválit a jiným moc nesedla. Tohle je nejspíš duvod, proč jsem se tak dlouho rozhodovala, jestli si knihu přečtu, nebo ne.
Jsem ráda, že jsem se knihu nakonec rozhodla přečíst, jelikož byla prostě...úžasná.
Mám velice ráda fantasy knihy, a tahle určitě patří mezi mé nejoblíbenější. Je asi trochu škoda, že jsem si ji přečetla až po shlédnutí všech filmů, ale i tak jsem z knihy naprosto nadšená, jelikož tam bylo spoustu částí, které ve filmu nebyly a hlavní postavy jsem si oblíbila ještě víc. Na knize se mi velice líbil děj, který nebyl zbytečně zdlouhavý a sarkasmus hlavních postav, který nám příběh ještě víc oživil. S knihou jsem velmi spokojená a určitě můžu jen doporučit. :-D

04.12.2016 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Kniha byla úžasná!!! Velmi jsem si oblíbila autorčin styl psaní, a hned jdu na další díl.

28.11.2016 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Bože můj!!! Absolutně nevím, jak to Sarah dělá, ale tenhle díl byl snad nejlepší z celé série. Tolik zvratů, konfliktů a akce... nemám slov.
Jen jsem si myslela, že když je ta kniha tak tlustá, tak mě v polovině přestane bavit a ono to bylo úplně naopak, mohla by být ještě o něco tlustší.

26.11.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Celá kniha byla úžasná nemám co vytknout (až na ten konec). Četla jsem ji po druhé a i tak, jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

13.11.2016 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Možná bych dala i čtyři, ale nejde mi do hlavy to, že je osmileté dítě tak vzdělané a že kapitoly byly velmi dlouhé. Kniha mi nepřišla moc povedená, ale je to pouze můj názor, ostatním se samozřejmně tato kniha může velmi líbit, ale na to, že je to YA mě to moc nebavilo.

31.10.2016 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem si původně nechtěla vůbec přečíst a to byla velmi velká chyba. Měla jsem si ji přečíst už dávno, v knize jsou nádherné moudra, která jsou napsána velmi čtivě . Určitě se ke knize budu v budoucnu s radostí vracet a mužů jen doporučit.

23.10.2016 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Kniha je to pěkná , ale mně tam prostě chybí Calla, Shay, Bryn, Nev a ostatní hrdinové , kteří nás v podstatě prováděli celou sérii.Ze začátku jsem si musela zvyknout na styl psaní, jelikož předtím nás sérií prováděla Calla a teď to vyprávěla spisovatelka (a ještě k tomu, aby toho nebylo málo, jsme byli v každé kapitole u někoho jiného). Hledače mám ráda, Adne s Connorem,Ethanem a Sabine jsou skvělí, ale mně tam chybí (jak už tady zaznělo)ta naše původní smečka. Doufám , že co nejdřív vyjde další díl, protože ten konec byl strašný! :-D

16.10.2016 4 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Nevím,ale z kniha se mi nelíbila tolik jako první díl.
Velmi jsem tam postrádala Rena a po čase mi začal Shay lézt na nervy! Přišel mi až moc vlezlý.

10.10.2016 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knihu jsem si přečetla, protože jsem byla zvědavá jaká kniha je,jelikož jsem z komentářů měla smíšené pocity.
Musím ale říct, že jsem z knihy velmi potěšena a určitě doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy.

06.10.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Knihu jsem si přečetla po druhé a musím říct, že i přesto jsem život hlavní hrdinky prožívala stále stejně.
Jsem velký fanoušek Sarah J.Maas ,zbožňuji její knihy, které se vždycky čtou velmi rychle,snadno a(tedy alespoň já je čtu) s velkým nadšením.
I přesto ale musím říct, že by některá místa chtěla trochu více rozvést(Můj názor,prosím nezabíjejte mě :-D).
Určitě se moc těším na další díly a budu netrpělivě odpočítávat dny než vyjde další díl.

04.10.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

BOŽÍ!!!!BOŽÍ!!!! BOŽÍ!!! ;-D
Sice tam bylo pár nesmyslných částí(Můj názor ), ale nápad, příběh, vyprávění..... bylo prostě úžasné!
Takže jedním slovem BOŽÍ!!!!

04.10.2016 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Úžasné zakončení série
Tahle kniha,co kniha, CELÁ SÉRIE byla úplně skvělá. A mohu jen doporučit *_*

25.09.2016 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Říkejte si,co chcete , ale podle mě je to zatím nejlepší díl.

24.09.2016 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Knihu jsem si prostě musela přečíst.
A musím říct, že je ÚÚŽASNÁ!!
Je trochu škoda, že jsem nejdřív viděla filmy a předem jsem věděla konec. Ale to vůbec nevadí, protože v knize byl úplně jiný děj než ve filmu.
Ale trochu mi tam vadila Katniss. Přišla mi, že v některých částech byla zbytečně moc arogantní (můj názor).
A Peeta? Tak ten je podle mě ještě sympatičtější než ve filmu.♡
Celkově byla kniha prostě SKVĚLÁ. A nemohu jinak než dát 5 ☆☆☆☆☆

21.09.2016 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Upřímně řečeno mi z celé série přišel nejpovedenější první díl.Nejvíc mě na něm zaujalo to, že tam nebyl žádný trojúhelník, a že hlavní hrdinka měla ve svých citech jasno.
Ale pak se nám v druhém díle objevil Kišan (který je boží, to nepopírám) a všechno se obrátilo.
Třetí díl mě nebavil tolik jako druhý a měla jsem co dělat, abych se dokopala ji dočíst.

A teď hodnocení k této knize.
(SPOILERY)
Ze začátku mě kniha moc nebavila, vadilo mi tam asi nejvíc to, že Kelsey byla stále s Kišanem (Podle mě od začátku série prostě patří k Renovi).
Ale pak se to zase celé v průběhu knihy změnilo a já mohla jen žasnout nad tím, jak se věci odehrávají.

Tohle je první kniha, u které jsem uronila nějakou tu slzu, a to když umřel pan Kadam a když umřel Ren (To jsem přímo brečela jak malá holka :-X ).

Konec série byl úplně úžasný a nemohu si před-stavit lepší.

Celkově se mi knihy od C. Houckove velmi líbily a myslím si, že tato kniha i série si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček

14.09.2016 5 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck