anna6021 anna6021 komentáře u knih

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Příběh o ničem a zároveň o všem.

16.05.2018 5 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Nejdříve trochu nudné, ale později velmi emočně silné.

01.04.2018 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Snad nejvtipněší kniha, kterou jsem kdy četla.

05.03.2018 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Velmi poutavé čtení.

28.11.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Možná jsem čekala trochu víc... Nicméně detektivka na úrovni, jsem zvědavá na další knihu od tohoto autora

16.11.2017 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Neuvěřitelně silný příběh. Kniha je napsaná s citem a důvtipem. Myslím, že by si ji měl přečíst každý.

03.09.2017 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Velmi zajímavě napsaná kniha. Jediné, co mě zklamalo, ač je to nejspíše moje chyba, bylo rozuzlení. Čekala jsem něco komplikovanějšího, více zapleteného, což se nestalo... Nicméně knihu určitě všem doporučuji!

04.08.2017 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Není co dodávat, zkrátka skvělý Harry Potter. Kniha přečtena jedním dechem. I přes to, že jsem knihu četla již podruhé, stále byly věci, které mě dokázaly překvapit.

16.07.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Klasika, která nikdy nezklame.

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Kniha byla velmi čtivá. Líbil se mi námět i zápletka. Nejvíce mě asi zaujal začátek na konci, zdali to tak lze říci. Velmi ráda si od autora přečtu i jinou knihu.

16.07.2017 4 z 5

I přes to, že stránky moc rychle neubíhaly, knihu jsem dočetla a ve výsledku se mi líbila. Možná mě jen trochu zklamal konec knihy, zdál se mi poměrně uspěchaný. Jinak hodnotím kladně.

16.07.2017 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Kniha se mi moc líbila, a to nejen obálkou. Zvláště krásný byl příběh na konci knihy, který mi doslova otevřel oči.

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Skvělá kniha! Chvilkami mi připadalo, jako by Charlie byl F. Gump. Na knize se mi líbilo snad úplně vše. Už dlouho mě žádná kniha tolik nezaujala.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Budu jí milovat navždy!

15.02.2017 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Kníżka byla opravdu čtivá. Konec byl trochu uspěchaný. V knize se něco začalo pořádně dít až tak od 250. stránky. Nebylo to špatné, ale myslím, že existují i lepší thrillery.

15.02.2017 3 z 5

Myslete velkoryse Myslete velkoryse David Joseph Schwartz

Rozhodně doporučuji přečíst si knihu v originále.... Není to tězkè a i s ne úplně skvělou znalostí angličtiny se to dá přečíst. Skvělá kniha, motivující, inspirující.

31.12.2016 5 z 5