Myslete velkoryse

Je právě tak lehké být ve svém myšlení velkým jako malým. Myšlení v malých dimenzích však vede k odpovídajícímu jednání a okrádá nás o každou lepší šanci. Jak si stanovit velké cíle a jak se odvážit myšlení ve velkém měřítku, to nám ukáže tato kniha. Kdo si zapamatuje toto bohatství praktických rad a originálních technik, dostane se od přemýšlení nad nápady k jednání velkoryse myslícího člověka, a tím k úspěchu. Proto krátce řečeno - cestujte v životě v první třídě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/35764/myslete-velkoryse-H3Q-35764.jpg 4.578
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Knižní klub, Pragma

The Magic of thinking big (1959)

Kniha Myslete velkoryse

barca7361
21.12.2018

Doporučuji všem, kteří se potácejí svým životem a mají pocit, že se jim nedaří. Kniha, která nakopne a pomůže ke změně vlastního myšlení.

Ttammarra
15.10.2018

Výborná kniha, kterou by si měl přečíst každý a číst ji opakovaně. Rozhodně doporučuji ;)

Tereza299
18.03.2018

Tahle kniha Vám opravdu něco dá. Je zajímavé, že kniha vydaná v roce 93, může v dnešním světě tolik nabídnout. Všechno krásně bodově vypsané, takže to i hezky leze do hlavy. Pro lepší svět, spokojenější a šťastnější lidi bych tuhle doporučila jako povinnou četbu do středních škol :)

martin8738
06.12.2017

Doporučuji. Dobrá kniha. Rád ji čtu. Vždycky najdu něco nového i když jsem jí už četl mnohokrát

katiiks
08.05.2017

Čím víckrát tuhle knihu čtu, tím víc moudrosti v ní nacházím. Poprvé mě moc nebavila, teď (cca potřetí) mám okraje stránek popsané poznámkami a nemůžu se dočkat, až se k ní vrátím. Je opravdu skvělá a doporučuji všem! :)

PanVojta
09.01.2017

Doporučuji! Největší koncentrace myšlenek a praktických rad ze všech knih na osobnostní rozvoj, které jsem kdy četl.

anna6021
31.12.2016

Rozhodně doporučuji přečíst si knihu v originále.... Není to tězkè a i s ne úplně skvělou znalostí angličtiny se to dá přečíst. Skvělá kniha, motivující, inspirující.

MaraVeliky
18.10.2015

Myslete Velkoryse byla první knížka z oblasti osobního rozvoje, která se mi dostala do ruky... Od té doby jsem už přečetl mnoho titulů z této oblasti, ale musím říct, že tato knížka je stále pro mě to nejlepší co se mi kdy dostalo do rukou.
Principy, rady a techniky uvedené v této knížce opravdu fungují, mně to pomohlo změnit život k lepšímu a stále pomáhá. Berte ji spíše jako takovou učebnici, kterou nestačí přečíst jednou a čekat zázraky. Chce se to k ní neustále vracet a principy v ní si neustále připomínat a hlavně používat v životě a to bych rád zdůraznil. Všechno co v ní je, funguje, ale musíte to dávat do praxe.
Věřím, že pokud ji budete číst s přáním si toho co nejvíc z ní vzít a naučit, tak opravdu naplní Vaše očekávání :-). Doporučuji každému, kdo myslí ;-).

rozvoj osobnosti pozitivní myšlení

David Joseph Schwartz