Myslete velkoryse

Je právě tak lehké být ve svém myšlení velkým jako malým. Myšlení v malých dimenzích však vede k odpovídajícímu jednání a okrádá nás o každou lepší šanci. Jak si stanovit velké cíle a jak se odvážit myšlení ve velkém měřítku, to nám ukáže tato kniha. Kdo si zapamatuje toto bohatství praktických rad a originálních technik, dostane se od přemýšlení nad nápady k jednání velkoryse myslícího člověka, a tím k úspěchu. Proto krátce řečeno - cestujte v životě v první třídě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35764/big_myslete-velkoryse-4p8-35764.jpg 4.5106
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Knižní klub, Pragma

The Magic of thinking big, 1959

Kniha Myslete velkoryse

Tebby
03.06.2021

Skvělá kniha! Na to, kdy byla napsaná, je více než aktuální. Mám za to, že by si ji měl přečíst každý, a hlavně každý malicherný člověk. Doporučuji! 5*

PietroGrencik
28.03.2021

Klasika o sile mysle, ktorú niektorí spochybňujú, no nedokážu ju vyvrátiť.
Príjemne čítanie

Jac20
16.02.2021

(+ SPOILER) Souhlasím, že některé myšlenky jsou pamětihodné a zaslouží si je připomínat. Ale nepřeháněl bych to s tím "chtěním".

lubosvnenk
17.12.2020

Za mne velmi ctiva a praticka fajn knížka. Doporučuji :-)

soukroma
14.11.2020

Tahle kniha u mne skoro zviklala moje pochopení slov velkorysost, velkorysý (o spojení s myšlením nemluvě). Autor se zaměřuje na "já", tedy velké JÁ, a tím to končí - jak se tvářit, jak vystupovat (skoro jak klamat svět) - o druhé zásadně nejde, ani o náš vztah a chování k nim. A to je prostě špatně, o tom velkorysost rozhodně není. Autora ani našeho vydavatele nijak neomlouvá, že kniha je (do dnešní doby) prostě stará, a to hned na první pohled, první otevření.

Nikdy knihy (ne)doporučuji, každému se líbí či vyhovuje něco zcela jiného, ale zde tedy aspoň varuji: pamatujte na to, co je velkorysost (musíte si to ale najít jinde) - v téhle knize třeba najdete něco vhodného pro sebe, ale vězte, že tím nedláždíte cestu k velkorysosti (myšlení).

OSTROVID
25.10.2020

Pokud dbáte o svůj osobní rozvoj, tato kniha by Vás neměla minout...

HelenBarbora
13.12.2019

Učebnice života. Kdo chce vylepšit svou osobnost, toto je ta pravá kniha :)

barca7361
21.12.2018

Doporučuji všem, kteří se potácejí svým životem a mají pocit, že se jim nedaří. Kniha, která nakopne a pomůže ke změně vlastního myšlení.

Faktomluva
Faktomluva