Myslete velkoryse

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je právě tak lehké být ve svém myšlení velkým jako malým. Myšlení v malých dimenzích však vede k odpovídajícímu jednání a okrádá nás o každou lepší šanci. Jak si stanovit velké cíle a jak se odvážit myšlení ve velkém měřítku, to nám ukáže tato kniha. Kdo si zapamatuje toto bohatství praktických rad a originálních technik, dostane se od přemýšlení nad nápady k jednání velkoryse myslícího člověka, a tím k úspěchu. Proto krátce řečeno - cestujte v životě v první třídě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35764/big_myslete-velkoryse-4p8-35764.jpg 4.5117
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Knižní klub, Pragma
Originální název:

The Magic of thinking big, 1959


více info...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Myslete velkoryse

marteen
24. května

Tahle kniha nesmí chybět v knihovně každé duše, která chce od svého života přece jen trochu víc. Je to jedna z těch průkopnických, nadčasových knih, na téma seberozvoje. Mít ji doma a občas do ní nahlédnout, to znamená vzít si svou dávku velkorysého myšlení.

Žirafa94
25.03.2022

Kniha shrnuje základní principy správného nastavení mindsetu při práci s jinými lidmi a především při práci sám se sebou. Hodně se mi na knize líbí uvádění reálných příběhů v životě, jednoduchost a shrnutí toho nejdůležitějšího, co by si měl čtenář odnést.


Prince_of_book
03.03.2022

Kniha je psána docela jednoduchým stylem ta, aby byla pochopitelná pro co nejvíce lidí. Tento styl je spjat i s formátem knihy, jenž je rozdělená do opravdu krátkých kapitolek pomalu po odstavcích, takže člověk ani nemusí číst dlouho a může si knihu a pomalu i každou stránku rozdělit do úseků. Je v ní k nalezení spousta zajímavých myšlenek z nichž mě nejvíce zaujala myšlenka na "cílenou" samotu.

Jediné co mi na knize krapet vadilo bylo to, že v ní bylo až nezvykle moc příkladů typu "dělal jsem s jedním člověkem" nebo "jeden můj známý" atd.

Ke knize se určitě v budoucnu ještě vrátím.

Hodnotím 9/10.

Leontyn123
07.02.2022

Pramáti motivačních knih. Pro pravidelného čtenáře a hltače motivací a seberozvoje to není nic nového, ale v kontextu s dobou vydání knihy je její důležitost zásadní.

Tebby
03.06.2021

Skvělá kniha! Na to, kdy byla napsaná, je více než aktuální. Mám za to, že by si ji měl přečíst každý, a hlavně každý malicherný člověk. Doporučuji! 5*

PietroGrencik
28.03.2021

Klasika o sile mysle, ktorú niektorí spochybňujú, no nedokážu ju vyvrátiť.
Príjemne čítanie

Jac20
16.02.2021

(+ SPOILER) Souhlasím, že některé myšlenky jsou pamětihodné a zaslouží si je připomínat. Ale nepřeháněl bych to s tím "chtěním".

lubosvnenk
17.12.2020

Za mne velmi ctiva a praticka fajn knížka. Doporučuji :-)

1