ankaras ankaras komentáře u knih

Můj dědeček by mě popravil Můj dědeček by mě popravil Nikola Sellmair

Další zajímavý příběh a informace k holocaustu. Je zvláštní číst autentické výpovědi lidí, kteří byli a jsou osobně propojeni s děním druhé světové války. Jednu hvězdu ubírám za trochu krkolomné zpracování a čtení.

17.03.2017 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Do osudů hlavních postav jsem se s radostí začetla a někdy bych se o nich zase ráda něco dozvěděla.

11.03.2017 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Chtěla jsem si přečíst něco od této autorky s velkým jménem a zvolila jsem dobře. Rychle čtivá kniha s velice napínavým dějem. "Tak kdo?", je otázka, kterou si pokládáte celou dobu a už to chcete rychle vědět. Děj je neočekávatelný, ale konec takový samozřejmý. Ale stojí za přečtení.

10.03.2017 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Příběhy Patrika a Eriky jsem si oblíbila a patří mezi pěkné detektivky. Určitě přečtu celou sérii.

04.03.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Po Playgroudnu jsem si opět přišla na své. Jsem ráda, že naše duo "Kepler" nezanevřelo na případy Jonny Linny. Tentokrát zde bylo hodně akce ze strany policie a hlavní postavy se moc neprosadily, ale hlavně, že jsou zpět ! Těším se na další díl.

27.02.2017 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Naprosto úžasný silný a pravdivý příběh 3 silných žen, kniha se nemůže nelíbit. Potvrdila mi, že je důležité neváhat a zmizet včas. Určitě si ji přečtěte.

11.02.2017 5 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Moc pěkná kniha. Prvně jsem chtěla být na místě, o kterém jsem četla a pořádně si ho sama projít, nakouknout za každé dveře a prohrabat se kartotékama.

05.02.2017 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Parádně napsaný romantický "cajdák", od kterého se nemůžete odtrhnout, to Samantha umí. Už se těším na další knihu.

23.01.2017 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Teď jsem dočetla se srdcem až v krku. Ještě, že jsem jako první přečetla třetí díl, jinak bych to nevydržela. Perfektní!

17.01.2017 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Kdyby bylo víc hvězd, dám je. Kniha mě úplně pohltila a hrozně bavila. Příběh vás chytne a do vyřešení nepustí. Autorovi poklona.

14.01.2017 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Člověka děsí, že se jedná o skutečný příběh, je to šílené. Naprosto obdivuji sílu těchto dívek a odhodlání dál žít. Jsem ráda, že se mi kniha dostala do rukou.

10.01.2017 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Detektivka, která dokáže udržet pozornost po celou dobu. Palec nahoru.

06.01.2017 5 z 5

Nemožné, pohádkové pojetí příběhu, ale i tak dávám 5 a těším se na další díl. Jestli to s Wesem dopadne špatně, tak mě šlehne :).

30.12.2016 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Knihy této autorky mi doporučil manželský pár přímo v knihovně u regálů s krvákama :). Říkali, že nebudu litovat a nelitovala jsem. Určitě budu dál pokračovat.

28.12.2016 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Druhý díl ze série přidal na grádech a to se mi fakt zamlouvá :).

26.12.2016 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Ztrátou času bych to přímo nenazvala, příběh si udrží vaši pozornost, ale vše je jasné už od začátku a na povrch nemá tedy co vyplouvat. Čekala jsem alespoň nějaký zvrat, ale ten také nepřišel.

24.12.2016 4 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Kniha mě opravdu chytila a nepustila. Přečetla jsem ji za jediný den. Napínavý příběh na jedničku se zajímavým námětem a k tomu prostředí útulku s dobrovolníky a problematikou kolem špatné výchovy psů. Pro mě jako dělané. Hned se vrhám na "Nehodu".

29.11.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Když mi na čtečce vyskočilo 992 stran, protočila jsem oči a nevěděla, zda to zvládnu. Nakonec jsem ji odložila jen 2x a přečetla za jediný den. Perfektní kniha se strhujícím dějem, která vás pohltí!

20.11.2016 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Pěkný kousek, který se velmi dobře četl, skvělá prvotina od autorky.

04.11.2016 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Celou dobu jsem si říkala, jakou úžasnou knihu tentokrát autor napsal. Absolutně to zabil konec, který za to nestál a úplně mi náhled na celý děj zkazil, škoda.

02.10.2016 3 z 5