ankaras ankaras komentáře u knih

Útěk Útěk C. L. Taylor

Psycho to opravdu bylo a ještě větší psycho bylo, že kniha nešla vůbec odložit. Osobně nemusím taková ta srdceryvná a hezká usmiřování a vysvětlování chyb jednotlivců a následná odpuštění, ale to je můj problém. I tentokrát se těším na další příběh.

18.03.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Když někdo umí psát, tak to prostě umí! Se Zkurveným příběhem jsem se trochu lekla, že autor polevil, ale Martin Servaz je zpátky a ve vší parádě.

08.03.2018 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Jestli hledáte knihu, která má spád, tak tuto nevynechejte, byl to fofr.

02.02.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Pro mě nejslabší díl. Kam se podělo překvapení, náboj příběhu, napětí a touha zjistit "jak to tedy dopadne". Divné....

22.01.2018 3 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

TOP, kniha, která má v sobě naprosto všechno.

28.12.2017 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Dovedu si tento příběh představit spíše jako film.

21.12.2017 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Něco nového, zajímavého a neotřelého.

09.12.2017 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Je spousta parádních knih, ale když vezmete do ruky tu opravdu skvělou, nechcete jí pustit, ale za chvíli jste na konci. Parádní kousek.

07.12.2017 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Tak nějak o ničem...

25.09.2017 3 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Není nad to, když vás kniha drapne při čtení prvních stránek a nepustí do té poslední.

14.09.2017 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Kniha je výborná, to ano, ale i tak jsem očekávala trochu více, takhle se řadí mezi "další dobré detektivky" a nikam jinam. I tak budu v sérii pokračovat.

30.08.2017 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Evu a Miriam si pamatuji z návštěvy Auschwitz, kde je zveřejněna stejná fotografie jako v knize a ony na ní. Průvodkyně na ně upozorňovala a já jsem ráda, že jsem si od nich přečetla jejich zpověď.

29.08.2017 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

A-asi povedené :).

18.08.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Čím dál tím lépe! S první knihou jsem si říkala: "Jo, tak ok." S třetí dočtenou v rukou mohu říci, že mi žádná další neuteče.

14.08.2017 5 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Sandra prostě umí psát detektivky s románkem.

08.08.2017 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Nedoporučuji jako "první" zdroj informací, mám za sebou návštěvu Auschwitz, knihy jako V pekle plynových komor, Narodily se aby přežili a mohu říct, že některé informace nesedí, ale je na to na konci knihy upozorňováno.

02.08.2017 5 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Při čtení jsem narazila na autorovu stejnou myšlenku, která mi proběhla hlavou při návštěvě Auschwitz, a to, jak mohli být takoví zabijáci ještě tak důkladnými administrátory a proč vůbec.

28.07.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Za pár hodin bylo hotovo, těšila jsem se na druhý díl, naštěstí přišel hned po dočtení jedničky a zklamání nepřišlo, naopak, sem s třetím dílem!

27.07.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Nemám žádné výhrady, Minier nezklamal, ale kniha se podle mě nemůže vůbec rovnat perfektní předchozí sérii.

26.07.2017 5 z 5

Poslední anglická královna Poslední anglická královna Steve Robinson

I třetí díl stál za to a udržel laťku vysoko nahoře. Trochu jsem se tedy ztrácela v nulách a jedničkách. Otevřený konec nutí těšit se na 4. díl.

26.07.2017 5 z 5