ankaras ankaras komentáře u knih

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Jako "náctiletá" jsem dala všechny knížky od Lenky, a proto jsem teď pro její novinku běžela. Docela mě překvapilo, že nečtu dívčí román, ale že tento román se mnou "dorostl", v patnácti o patnáctkách, ve třiceti o třicítkách. :) Díky! Ale dala bych si něco z kempu zase :)

17.07.2019 5 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Tato kniha je "šílený" zážitek! ( v tom dobrém)

16.07.2019 5 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

To byla naprostá pecka! Vždy jsem si chtěla přečíst něco strašidelného, u čeho by se člověk mohl bát a nakonec jsem to tak pěkně vychytala touto knihou! Doporučuju! A čtěte večer před spaním.

02.04.2019 5 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Prostě TOP

10.03.2019 5 z 5

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Další perfektně napsaný kousek od "Boltonky". A píše tak dobře, že jsem prvně na sebe pyšná, že jsem vraha odhalila. Doufám, že už se potí nad další knihou.

16.02.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Prvně jsem tedy měla hlavního inspektora za trubku...

02.01.2019 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Je to krásná procítěná knížka, nic takového jsem ještě nečetla, co se týká stylu. Jenom tedy jako pejskař jsem si chytala hlavu celou dobu. Chudák Wors :), takový jídelníček.... :)

21.12.2018 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Bylo to porádní počtení, nechybělo tomu vůbec nic !

10.11.2018 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Ach jo, miluji jeho knihy, je to ďábel, ale tentokrát u mě nenastalo žádné BUM, vůbec nevím proč, žádné mrazení, nic. Jinak skvělý thriller, ale tak nějak podobný všem ostatním, až na ten konec. Spíše to bude asi můj problém. Doufám, že sedí a už ale píše další!

07.11.2018 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Krásná knížka, krásný příběh, zase jsem si zabulela jako želva, ale prvně se mi stalo, že jsem se i zasmála :).

07.09.2018 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Pěkné počtení i pro někoho, kdo tento žánr nevyhledává, ale hrozně mě ruší při čtení ty autorovo závorky v textu.

05.08.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Perfektní! Dala jsem knihu na jeden zátah a až po přečtení jsem zjistila, že mě bolí zuby, jak jsem je měla stále zatnuté. To už se mi dlouho nestalo.

03.08.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nemyslím si, že by se měly knihy Hana a Slepá mapa srovnávat, obě jsou jiné a zároveň psané tak nenásilnou formou, že si je prostě zamilovat musíte. Nikdy jsem nečetla české autory, ale teď s tím začnu a další knihy od této spisovatelky budou pro mě samozřejmostí.

01.08.2018 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

"Mami, chci na cestu kolem světa.." nebo "Mami, jdu dobrovolně na pochod smrti.." To jako vážně? Ujetý, ale stylově ujetý, super.

19.07.2018 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

V Levných knihách jsem sáhla po knížce za pakatel, která se pohybovala v příčkách vyššího hodnoceni. No, ještě, že jsem to udělala! Absolutní pecka, která by potřebovala více reklamy!

17.07.2018 5 z 5

Krásná kniha, napsaná zajímavým stylem, slzička ukápla.

09.07.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha sice byla plná zvratů, ale přišly mi takové uměle připravené, aby se v knize vůbec něco dělo zajímavého.

19.06.2018 5 z 5

Strach Strach Dirk Kurbjuweit

Stalo se mi to podruhé v životě. Knihu jsem odložila, je to tak roztahané a o ničem, až mě to jako čtenáře odrovnalo a donutilo knihu odložit, i přesto, že by mě zajímalo, co se tam stalo...

22.05.2018

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Dovolím si nesouhlasit s kritikou. Kniha měla spád, zajímavou zápletku, zvláštní časové pojetí a konečně jiné rozuzlení, rychle a jednoduše se četla. Bylo to prostě něco jiného a ne vůbec špatného.

17.05.2018 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Jsem z dalšího pokračování nadšená. I když měla kniha přes 600 stran, za dva dny padla. Je tak dál!

12.05.2018 5 z 5