anisek989 anisek989 komentáře u knih

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Fajn, ale ten konec mě celkem zklamal. Chtěla jsem tragédii

11.02.2017 3 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Dost předvídatelný a kdyby se to zkrátilo o 100 stran tak se nic nestane.

16.11.2016 2 z 5

Na útěku Na útěku Mahtob Mahmoody

Tohle "pokračování" příběhu mě bavilo třeba mnohem víc než Z lásky k dítěti. Až na ten konec.. ten mi přišel takovej moc narychlo, useknutej atd.. Chtěla bych se dozvědět trochu něco víc o osobním životě Mathob, o jejích vztazích atd.

19.10.2016 4 z 5

Super se čte, rychle to utíká, dobrá na oddech, skvělej popis historie i atmosfery v egyptě.. ale celkem moc předvídatelná (ostatně jako všechny ostatní knihy autora, alespon pro mne) a ten konec, no.. trochu slabota, čekala bych velkolepější zakončení.

31.08.2016 3 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Já tuhle knížku mam ráda, je to jedna z knih mýho dětství a někdy v těch 9-10 letech jsem z toho byla nadšená.

14.08.2016 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Podle mě po Sněhulákovi nejlepší. Jo, už je to trochu takový jako "Harry všechno přežije" no ale co by to bylo bez něj?!
Beáty mi bylo líto, ještě takovým hnusným způsobem..
A konec mi taky přijde ještě celkem otevřenej tak, že bychom se dočkali ještě dalšího HH?

24.05.2016 5 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Čekala jsem trochu víc epickej konec.

19.02.2016 4 z 5

Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Edgar Allan Poe

Ne, bohužel.. Poe neni muj šálek čaje. U Pádu domu Usherů jsem to vzdala a posledních pár povídek nedočtu. Neskutečně mě to nudí, jazyk se špatně čte a kolikrát vůbec nechápu o čem je řeč. Prostě ne.
2 hvězdy jen za to, že je to "klasika" .

16.12.2015 2 z 5

Příběhy obyčejného šílenství Příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Já nevím no.. První knížka od Bukowskiho, co jsem četla a uplně nevim jakej názor mít. Mě to prostě přijde celkem o ničem.. Ale zároveň to neni uplně blbý. Takže možná až po přečtení více knih si udělám lepší názor.

11.11.2015 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Vůbec ne zlá kniha ale ze serie podle mě nejhorší proto jen 3 hvězdy. prostě to ještě neni nějak ono..

21.09.2015 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Z toho konce jsem trochu rozpačitá.. nejde říct, že by byl uplně špatný ale podle mě na mě i na Kinga trochu moc sluníčkový. A štve mě, že stejně nevim kdo, co, jak a proč byly kožený hlavy.

08.09.2015 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Sice uplně nechápu o čem to bylo, jestli v tom má "něco" být.. ale prostě se mi to tak nějak líbilo. Navíc je tahle knížka krásně ilustrovaná a celkově moc hezká.

24.08.2015 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

První kniha od autora, co jsem četla. Hezká sladká oddechovka, ten konec mi přišel už trochu moc proto "jen" 4 hvězdy, ale jinak fajn. Ale konec dost překvapil, čekala jsme nějakej totální love happy ending.Určitě si někdy přečtu i další knihy.

11.07.2015 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Uplně nechápu ten fame kolem téhle knihy.. První polovina pro mě celkem nuda, druhá polovina dobrá "akce" ale zase z pohledu fungování sovětského režimu celkem absurdní a neuvěřitelné. Takže podle mě celkem nadhodnocená kniha díky popularitě. A vlastně to nebylo ani tak šokující, nechutný a děsivý jak všichni tvrdili.

01.07.2015 3 z 5

Přečetla jsem asi do poloviny (jedna z mála knih, která mě tak nebaví, že ji nedočtu) a bohužel.. asi jsem udělala chybu, že jsem ji nečetla radši už za základní škole. Ale teď je to na už moc "pro děti" a nenalézám v tom i přes to nějaký hlubší smysl jako má např. Malý princ.

24.06.2015 3 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Na mě už dost pubertální ale čtivý a hlavně se mi líbil popis Říše divů.

02.06.2015 3 z 5

asi budu vyvrhele ale bohužel nijak mě tohle neuchvátilo... Na to, že to má jen 140 stran tak mi to trvalo přelouskat neskutečně dlouho a stejně neskutečně se to špatně četlo a vlastně celkově to byl jen popis jízdy vlakem sem a tam a téměř bez děje.. Bohužel ale pan Lustig asi neni autor pro mě.

02.05.2015 2 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Pentagram se mi zatím společně se Sněhulákem líbil asi nejvíc.

09.04.2015 5 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Ani nenadchlo ani nezklamalo..

18.03.2015 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Do cca strany 100 je to celke zábavný čtení, který mě ničim nepohoršuje ani nepřekvapuje ale od strany 100 do konce mi to přišlo už celkem nechutný. Místama je to až lehce pkleslá literatura ale těch pár hodin čtení nelituju.

08.03.2015 2 z 5