AniDi AniDi komentáře u knih

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Nádhera! Naprosto chápu že knize S.J.Maas požehnala, je úžasná. Pro mě velké překvapení. V tuto chvíli ihned po přečtení bych vytkla akorát to, že zatím nevyšel další díl. A pokud jde o děj, je opravdu svižný a poutavý. Docela mě pobavilo, že takové vyústění prvního dílu jsem čekala u Griši. Nemůžu se dočkat pokračování.

04.11.2021 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

(SPOILER) Příběh mě naprosto uchvátil, psané opravdu čtivě ale ten konec.
POZOR SPOILER: opravdu jsem tak moc doufala.... happyend? Možná pro někoho ale pro mě teda rozhodně ne! Mě konec zlomil srdce...

13.10.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Naprostá špička, zařazuji k nejlepším romanťárnám v mé knihovně. Neskutečně mě mrzí, že druhý díl zatím nevyšel jako ekniha a ihned objednávám v tištěné verzi.
Příběh procítěný, chvíli jsem se cítila až sklíčeně z osudu hlavní hrdinky, přesto jsem nemohla přestat číst. Jsem hrozně zvědavá jak bude děj pokračovat a moc doufám v happy end. Doporučuji

13.04.2021 5 z 5

Záležitost s duchem: Mr. Ghost Záležitost s duchem: Mr. Ghost Marie Matušíková

Přečteno na Wattpad, skvělý příběh, autorka má talent. Každému autorovi se nepodaří vyvolat pocit jiskření v romantické lince ale tady to teda bylo něco! Naprostá nádhera.

05.03.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Jako prvotina napsáno skvěle. Obdivuji každého autora, který dokáže své myšlenky dostat na papír. Proto bravo.
Dějová linka je určitě promyšlená ale trošku nedotažená, chyběla rozvětvenost na dotvoření charakterů postav. Celou knihu jsem se s postavami nedokázala skoro vůbec sžít. Popisy okolí byly už od začátku velmi důkladné a dobře vykreslené, jen jich možná bylo až mnoho. Určitě mi chybělo více rozhovorů mezi postavami. Nicméně od půlky knihy už jsem se do knihy zabrala natolik, že jsem ji zhltla najednou. Nechybí napětí a dobrodružství, romantická linka není příliš dobře nastíněná, chemie mi naprosto chyběla ale zase na druhou stranu oddanost byla patrná. Násilí bylo v knize hodně drsně popsáno (není to můj vkus), každopádně toto bylo popsáno až reálně. Rozhodně nelituji čtení, konec je úžasný a já si i poplakala. SPOILER: za to, že autor nenechal věrné přátelé padnout, děkuji. U mnoho knih se mi stane, že po přečtení si ani nepamatuji děj a postavy. Tentokrát rozhodně ne, přemýšlím o ději dál. A to pro mě znamená hodně, kniha mi něco dala a to není rozhodně málo. Autor má bezvadně nakročeno! Tleskám.

03.01.2021 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Paráda, děj měl šťávu.

30.12.2020 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Hezké, oddechové a romantické čtení.

16.05.2020 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Napínavé od začátku dokonce. Byla jsem překvapená, že se zápletka nedala odhadnout lehce. A nadšená, protože příběh byl skvělý, čtivý, nechyběla ani lehká romantika. Nejsem cílová skupina ale vůbec to nevadí. Můžu s klidem doporučit.

31.05.2019 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Já se prostě takových příběhů nikdy nenabažím. On je děsivě vypadající hrdina s laskavým srdcem, ona krásná a chytrá žena s vlastním názorem a dohromady s trochou napětí to dává pár hodin krásného oddychu, sem tam slzy a občas smíchu. Doporučuji.

17.04.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Nechápu, že jsem ještě dnes ráno hledala další knihu ke čtení, když mi tato ležela před nosem. Četla jsem nepřetržitě, příběh sice není zrovna originální a určitě jsem něco podobného už četla ale má sílu! Nevím jak jinak bych to popsala. Postavy jsou dle mého uvěřitelné, děj plyne krásně, žádná "omáčka" či dlouhé popisy nepodstatných věcí. Každá věta má zkrátka smysl. Zkrátka Vás to vtáhne a už nepustí. Naprosto s klidným srdcem přidávám do doporučených a určitě přečtu někdy znovu.

12.01.2019 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Nevím jestli mi knížka právě přesně sedla ale přečetla jsem jí naráz. Musela jsem. Děj byl tak svižný. Od typu těchto knížek se dost lišila v tom, že chyběla obvyklá "omáčka" okolo. Druhou půlku knížky jsem snad celou probrečela. A navíc... opravdu jsem nečekala takový konec. Byla to nádhera, moc jí doporučuji a určitě znovu přečtu.

30.08.2018 5 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Velké překvapení! I přes pro mě ošklivou obálku byla kniha opravdu úžasná. Jak mě mrzí, že nemohu ihned sáhnout po dalším díle! Děj svižný, plný akce, hlavní hrdinové zajímaví, s charakterem. Vedlejší postavy, které chcete poznat více. Uvěřitelná romantická linka, zajímavý zvrat hned v první kapitole. Pro mě lahůdka, určitě přečtu znovu. Zase jedna z knih, kde se mi nechce rozloučit se světem kolem Lary a Arena. Naprosto doporučuji.

26.12.2023 5 z 5

Poslední absolvent Poslední absolvent Naomi Novik

Úžasné dobrodružství! První díl byl skvělý a druhý nebyl rozhodně pouze "výplní". Za dva dny, přečtené oba díly, nemohla jsem přestat číst. Příběh je tak poutavě napsaný a plný dobrodružství. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Doufám, že vyjde co nejdříve. Už jen pro ten konec ...

17.02.2023 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Krásně napsaný příběh, bezva dějová linka. Jako velká fanynka Dvorů jsem byla zvědavá na srovnání a tu "velkou vykrádačku", nic takového si po přečtení nemyslím. Naopak si myslím, že autorka má velkou samostatnou představivost, možná se nechala lehce inspirovat. Je mi jen líto, že děj i postavy jsou příliš přímočaré, chybí mi víc informací v podstatě o všem (prostředí, postavy, politika, tajemství). Škoda že si s tím víc nevyhrála, děj mohl být rozvětvenější. Nicméně hlavní hrdinka mi přišla nerozhodná a opravdu věřím, že v pokračování se bude vyvíjet a s tím i její charakter. Koneckonců když se zde zmínili tolikrát Dvory, tak Feyre byla v první knize taky taková "nemasná, neslaná". Co se týče konce, ten jsem přesně předpokládala, jako velká fanynka fantasy sérií už mám trošku "nastudováno". Moc se těším na další díl.

10.12.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Čekala jsem další jednoduchou romantiku vpodstatě bez děje. Ale! Neskutečně dobrý příběh, zajímavý, rozvětvený, postavy až skutečné. Do hlavních hrdinů jsem se hned vžila a že to byla jízda. Konec je přesně takový, jak to mám ráda. Určitě přečtu znovu a můžu jen doporučit.

12.10.2021 5 z 5

Zkrocený netvor Zkrocený netvor Amanda Quick (p)

Nádherný příběh naivní slečny a životem zkoušeného vikomta se sladkým koncem přikořeněným dobrodružstvím. Pro romantické duše si naprosto zaslouží své hodnocení.

22.04.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Nádhera, příběh má jiskru.

10.03.2021 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Naprosto souhlasím s hodnocením knihy. Ačkoliv jsem čekala další "lehký" historický román na rozptýlení (a tím nechci ostatní autory historický knih shazovat), tento má rozkošný děj s úžasnými hlavními postavami, bravurní humor a autorka má opravdu osobitý styl, který se lehce čte, stačili mi tři hodinky k přečtení až mě mrzí, že jsem přečetla tak rychle. Nemyslím to s nadsázkou, že děj měl hloubku, autorce tleskám. Rozhodně přečtu znovu.

17.02.2021 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Alexander Stainforth (p)

Dávám plné hodnocení, protože se mi dlouho nestalo, že bych netušila, kdo je zlý a kdo dobrý. Naprosté překvapení a ikdyž místy zmatené čtení, příběh mě vtáhl a za jeden večer přečteno.

06.11.2020 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

A mě se kniha moc líbila. Osvěžující počtení. Sice jsem úplně necítila jiskření mezi hlavními hrdiny a Trevvovi s Tess bych "to" vynahradila dost jiným a horším způsobem ale přesto jsem byla spokojená a nelituji stráveného času u knihy. A co mě naprosto dostalo bylo poděkování! Obdivuji každého, kdo dokáže vymyslet a dát na papír jiný svět. Takže pro mě jsi něco dokázala autorko :)

30.01.2020 5 z 5