Andrejka91 Online Andrejka91 komentáře u knih

Důvěra Důvěra Michaela Brnková

Už od začátku jsem byla zklamaná, že kniha je úplně o někom jiném než předchozí díl. Prvních 150 stran jsem se do čtení tak musela nutit a vůbec mě to nebavilo, bylo to nudné.
Pak jsem se trochu začetla ale stále vůbec nechápu jak mohla 1. a 2. díl napsat jedna a ta samá autorka. Ke konci se začal děj obou knih prolínat a mihly se tam postavy z předchozího dílu. To bylo asi jediné co mě potěšilo.
Jinak zklamání. Bylo to nudné, suché, typicky anglické jako díla z minulého století z povinné četby.

02.05.2024 3 z 5

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

Klobouk dolů autorce za takové erotické scény co dokázala dostat na papír.
V tomto díle jich bylo méně než v předchozím ale za to byly mnohem peprnější.
Čtení se mi líbilo, protože hlavní aktéry jsme znali už z předchozích dílů.
Škoda, že je to díl poslední, tuhle sérii považuji za top strop v žánru erotického čtení.

23.04.2024 4 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

Tento díl byl opět skvělý. Tohle je za mě nejlepší opravdu erotické čtení v současné době. Sexu je tam tolik, že je snad na každé stránce a kdo má tenhle žánr rád, tak tohle musíte přečíst.

21.04.2024 5 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Tento díl se mi moc líbil, stejně jako ten první. Druhý díl byl za mě nejslabší.
Čtení posledního dílu jsem si moc užila, fandila jsem jim.
Děj je strhující, nabitý akcí a i když ani tento díl nemá zrovna málo stran, nenudila jsem se a hltala každé slovo.
Rozhodně doporučuji, je to vydařená trilogie.

15.04.2024 5 z 5

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Jak jsem psala i u prvního dílu, že je to podobné sérii After, tento díl mě v tom naprosto utvrdil.
Ale ne ve zlém, tohle se mi líbí mnohem víc.
Je to napínavé, plné zvratů a ten konec? Tak to přece nemůže dopadnout. Já jim fandím. Těším se na další díl

11.04.2024 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Tahle kniha byla peckovní. Noah byla sice středoškolačka a měla 17 let, ale na svůj věk a taky kvůli tomu, co si v minulosti prožila, působila mnohem starší.
Trošku mi to připomíná sérii After. Zlobivej kluk, hodná holka a jejich komplikovaný vztah.
Ale tady v té knize je děj více propracovaný už od začátku, kdy se stanou nevlastními sourozenci a jejich láska je zakázaná. Pak taky situace s vlastním otcem Noah ale nechci spojlerovat.
Kniha je napínavá, napsaná velmi čtivě a nemám co vytknout.

05.04.2024 5 z 5

Hector Hector Marcy Jell

Mě přišlo, jakoby tu knihu psal někdo jiný než předchozí díly. Jak se může stát že v tomto díle je z Ramony Roxy nebo Roxana. Na konci už to byla zase Ramona. Doktorka Mendesová byla jednou Mendes a jednou Mendesová...
Za mě nejhorší díl, bavilo mě počáteční štengrování Hectora a Eleny, příběh byl ale uspěchaný.

28.03.2024 3 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Tento díl byl konečně dějově trochu jiný než dva předchozí, tady nešlo o únos, ale ten začátek mi přišel velmi uspěchaný.
Je to kraťoučká knížečka na jeden večer a místo mafiánského prostředí, je tam s každým dalším dílem více dětí a už to připomíná spíše školku než mafii.
Za mě lepší průměr.

26.03.2024 4 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Je to napsané velmi čtivě, děj je svižný, bez omáčky, proto je kniha kratší, ale já jsem si ty 4 borce tak oblíbila, že jim prominu všechno.
První a druhý díl je pro mě na stejné úrovni a s velmi podobným dějem.

25.03.2024 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Krásný úvod do série a na pět hvězd by to u mě bylo, kdyby to bylo trochu delší.
Na mě moc krátké, přečteno snad za 2 hodiny. Ocenila bych raději všechny 4 díly v jedné silné knize, než 4 tenké knížečky, ale chápu proč..

22.03.2024 4 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Celou knihu málem až do samého konce jsem si říkala jak je příběh předvídatelný ale hrozně milý a romantický a že toho mafiánského tam skoro nic není.
Konec mě ale vyvedl z omylu a vůbec jsem to nečekala.
Naprosto jsem se zamilovala a mega se těším na další díl.

20.03.2024 5 z 5

Nenávidím tě, Adame Connore Nenávidím tě, Adame Connore Ella Maise

Mě se první díl líbil mnohem víc a to z toho důvodu, že tady na mě byla Lucy až moc přidrzlá a sprostá, a tak jsem si ji až tak úplně neoblíbila.
Zkazilo mi to celkový dojem z knihy, jinak by byla kniha hezká.

17.03.2024 4 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Tento díl se mi líbil ještě víc než předchozí. Tady krev doslova stříkala na každé stránce, bylo to napínavé a dramatické.
Nedá se popřít, že je příběh inspirovaný pohádkou Kráska a zvíře.
Erotické scény nejsou úplně stoprocentní, je tu prostor pro zlepšení. Naprosto mi vadí použitá slova "vulva" a "děložní čípek" ale v tomto díle to nebylo tak časté, takže se to dalo překousnout.
Snad se brzo dočkáme dalšího dílu.

10.03.2024 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Tahle kniha z mafiánského prostředí patří k těm lepším, ale nějak mi připadá, že teď těch knih o mafiánech vychází teď hrozně moc a všechny jsou na jedno brdo.
Ale já to mám ráda a zas tak mi to nevadilo, bylo to napsané hezky (až na tu vulvu), bylo to napínavé a těším se na další díl.

09.03.2024

Blue: Kdekoli mě najdeš Blue: Kdekoli mě najdeš Nikola Hotel

První díl se mi moc líbil a ten druhý je také naprosto skvělý.
Tohle je snad jediná kniha, co jsem kdy četla, kde hlavní hrdina chlap není ten typický alfa samec jako jsme v každé knize zvyklí.
Tato dvojka hlavních hrdinů je jiná a naprosto si mě získala.

05.03.2024 5 z 5

Ever: Když se mě dotkneš Ever: Když se mě dotkneš Nikola Hotel

Byl to krásný, originální příběh jaký tu ještě nebyl. Spíše slowburn román, na sblížení Abbi a Davida sme si museli chvilku počkat, ale bylo to dojemné, místy smutné ale buhužel reálné.
Nemám co vytknout, moc se mi kniha líbila a rovnou sahám po dalším dílu.

03.03.2024 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Ti kdo četli vsechny 3 díly po sobě neprohloupili, narozdíl ode mě. Já četla knihu Exodus před rokem a půl a polovinu tohoto dílu jsem nechápala souvislosti a nemohla se zorientovat. Přitom by stačilo tak málo a v pár větách na začátku mohla autorka shrnout předchozí události, protože kdo z nás nosí v hlavě všechny knihy rok nebo dva...
Za mě to bylo zbytečné, dlouhé a nudné.

01.03.2024 3 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Tento díl byl pecka jako ten první, pro mě jsou obě knihy na stejné úrovni. Obě skvěle napsané, s troškou tajemna, co vás drží v napětí a nutí vás číst dál a dál až do konce, a přijde konec a vy víte, že nic nevíte.
Teď nezbývá, než se jen třepat na další díl.

29.02.2024 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Ze začátku jsem si říkala jak mě nebaví knihy, kde si píšou maily nebo chatují. Tady první polovinu knihy nebylo nic jiného.
Ale jak Ruby, tak Aarona jsem si kvůli jejich povahám oblíbila natolik, že mi to vůbec nevadilo.
Čtení jsem si užila, moc mě bavilo číst jejich sbližování.
Taky se mi moc líbí jak jsou knihy Zapaty vždy nějak propojené postavami navzájem, proto doporučuji číst podle data, kdy vychází ať vám neunikají souvislosti.

26.02.2024 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Moje druhá přečtená kniha od autorky a zase naprostá spokojenost. Nešlo se mi od knihy odtrhnout, děj je svižný a ty děcka knize přidali na roztomilosti.
Je to příjemná, milá a vtipná oddechovka, u které radši nepřemýšlet. Moc jsem si postavy užila a klidně bych si o této partě přečetla i víc knih.

23.02.2024 5 z 5