Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Podle mě má série sestupnou tendenci. První díl se mi líbil nejvíc, naprosto mě nadchnul, ale po přečtení tohoto dílu, jsem zklamaná. Chyběl tomu propracovanější děj, nic moc se tam nedělo. Celou partičku jsem si oblíbila, těšila jsem se na čtení o nich ale mám pocit, že to autorka mohla napsat líp. Škoda

10.05.2023 3 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Nechápu komentáře že se někdo nudil. Kniha byla plná akce, zápletek, dobrodružství a bylo to tak něco jiného a neotřelého, že si říkám jak toto mohly vymyslet.
Moc mě kniha bavila a nechápu tak slabé hodnocení. Asi že to všichni budou neustále srovnávat se sérii Božský a Vášnivý ale toto je úplně z jiného soudku a nelze srovnávat.
Je to napsané skvěle a rozhodně stojí za přečtení.

16.04.2023 4 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Mě se to líbilo a připomínalo mi to sérii Vested interest od Melanie Moreland.
Četlo se to rychle, je to napsané skvěle, plný počet hvězd dát nemůžu, na to mi tam chyběla nějaká větší zápletka ale jako oddechové čtení mohu knihu doporučit.
Moc se těším na další díly.

14.04.2023 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Ještě snad v polovině knihy jsem si říkala, co je to za fantasmagorii, že se mi to nebude líbit a zase budu litovat ztraceného času. Na fantasy jsem začínala a dlouho ho nečetla, protože jsem si myslela, že jsem z toho "vyrostla", ale tato kniha mě uvedla v omyl.
Knihu jsem právě dočetla a nemám slov, jak mě příběh pohltil.
Moc mě bavila romantická linka Rotha a Layly a také to napětí a spousta akce.
Na konci jsem chtěla plakat jak to bylo smutné a nutně potřebuji další díl, protože takto to přece nemůže skončit.

09.04.2023 5 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Této knize dát plný počet hvězd nemůžu. Mám knihy od Penelope moc ráda, ale tato je opravdu slabší.
Nevím jak to chodí v domovech pro seniory v Americe ale u nás to tak opravdu nechodí a celá pracovní pozice Aspyn mi přišla úsměvná. Vím to, protože celý svůj profesní život pracuji v domově pro seniory a tak jsem si myslela, že mi kniha bude velmi blízká. Ale naopak mě zklamalo, že autorka píše knihu z prostředí o kterém nic neví.
Moc se mi v knize libil Troyuv děda a Aspynina neteř. Bylo to místy vtipné, četlo se to dobře, tak jak sme zvyklí u Penelope, ale umí to líp.

04.04.2023 4 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Bylo to tak návykové čtení, že jsem se od knihy nedokázala odtrhnout a přečetla ji v rekordním čase.
Moc se mi kniha líbila ostatně jako všechny od této autorky a uz se nemůžu dočkat dalšího dílu, protože zase ten otevřený a napínavý konec.

01.04.2023 5 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Opět krásný díl této série. Bylo to vtipné, napínavé, mělo to zápletku a nic mi tam nechybělo. Doporučuji přečíst tuto i předchozí knihy, čte se to skvěle. Už se těším na poslední díl o Lenoře, ta mi jako jediná moc sympatická nepřipadá.

30.03.2023 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Tak za mě byl tento díl oproti prvnímu slabší.
Moc jsem se těšila na příběh Archera a Elise, ale jsem trošku zklamaná.
Autorka mohla děj lépe rozvést, přišlo mi to nějaké nedotažené.
Snad bude další díl lepší.

27.03.2023 4 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Naprosto oddechová oddechovka jako i ostatni knihy od tohoto autora. Je to čtivé a hezké, čte se to úplně samo. Ale je to takový průměr, protože podobných knih už tu byly tisíce. Jen proto, že autorem je chlap a na chlapa tento žánr píše moc hezky dávam místo 3 hvězdiček 4 *

22.03.2023 4 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Tak jsem knihu teď dočetla a říkám si: Bože proč nám to ty autorky dělají, že nás nechají s takovým napínavým koncem čekat na další díl.
Myslela jsem si, že to bude samostatná kniha a těšila se, jak dopadne, ale nic sme se v tomto díle nedozvěděli.
Je to něco jiného, než tu zatím bylo. Hltala jsem každou stránku, je to napsané čtivě a velmi poutavě.
Fandím Griffinovi

17.03.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Bylo to krátké, oddechové, vtipné a milé počtení. Pro autorku je tento styl typický.
Postavy byly sympatické, zvláště malí kluci. Doporučuji.

11.03.2023 4 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Nejde hodnotit jinak, než plným počtem hvězd, protože tato série je moje srdcovka.
První dva díly byly sice dějově vydatnější a temnější, i tady se to rozjelo, ale spíš až ke konci.
Konec zase pěkně naladil na další díl a už se na něj moc těším.
Konec a epilog byl dojemný, rozhodně celá série stojí za přečtení.

08.03.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Po dočtení této knihy jsem se do této partičky zamilovala ještě víc.
Aleka a Lily jsem si oblíbila v prvním díle a jsem ráda, že i v tomto se docela často objevovali.
Jacka jsem si v předchozím díle oblíbila taky a na jeho příběh jsem se těšila.
Raily jsem trošku nechápala, já být v její kůži, tak na bráchu kašlu, když kašlal i on na ni, ale každý jsme jiný.
Docela dobře tu bylo nastíňeno, jak to v bulváru chodí, je to hnus ale tak to bohužel v reálném životě je.
Rozhodně potřebuji víc dílů, jsem zvědavá hlavně na Aleka a Lily a jejich snažení.

04.03.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Netřeba se opakovat. Vše tu bylo řečeno. U mě v knihovně tato kniha zůstává, ráda si ji přečtu znovu a těší mě, že i u nás máme tak šikovnou spisovatelku tohoto žánru.

27.02.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Prvních 150 stran jsem nechápala tak vysoké hodnocení a říkala jsem si, že to nedočtu a to hlavně z toho důvodu, že nemám ráda knihy ze školního prostředí a navíc, když v každé erotické scéně čtu spojení "špinavá děvko" tak to je něco na mě.
Nicméně zvědavost mi nedala a četla jsem dál a kniha mě začala bavit. Školní prostředí se už nevyskytovalo a i erotické scény byly příjemnější.
Bavilo mě to díky temnému nádechu, dá se říct, až mafiánského prostředí. Bylo to napínavé a hltala jsem každou stránku. Alexe jsem úplně žrala, tento typ hlavních hrdinů v knihách zbožňuju.
Ale zase ten konec... Proč tam zase autorka musela cpát to odporné oslovení... Myslím si, že k sexu z lásky to prostě nepatří.
Těším se na další díl, ten snad bude v tomto ohledu lepší.

23.02.2023 4 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Tenhle díl je podle mě zatím nejlepší, ale pořád tomu něco chybí. Je to takový lepší průměr. Docela ohrané téma, žádný propracovaný děj. Je to spíš oddechovka, u které nemusíte přemýšlet. Taková pohádka pro dospělé, erotiky už od začátku je tam požehnaně...
Když to shrnu, ano přečetla jsem a nelituji, ale není to nic, co bych si zapamatovala a musela číst znovu.

18.02.2023 4 z 5

Tři hříšná tajemství Tři hříšná tajemství Nikki Sloane

Minulé 3 díly jsem hodnotila vždy plným počtem hvězdiček, protože jsem byla z knih nadšená. Bohužel u tohoto dílu nejsem nadšená vůbec a je pro mě velkým zklamáním.
Už mě irituje v knize slovo pička a vůbec poprvé se mi stalo, že jsem erotické scény musela přeskakovat. Celá jedna dlouhá kapitola o trojce, to se prostě nedalo.
Nesedl mi ani námět knihy, že tam Regan byla nasazená jako agentka FBI, se Silasem tam toho spolu kromě sexu moc neřešili, tak mi tam chyběla nějaká přitažlivost nebo romantika mezi nimi.
Další díl snad už nebude a pokud ano, nechám si ho ujít.

15.02.2023 3 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Další krásná kniha od mé oblíbené autorky. Sice to nebylo nic nového, mám pocit, že takových podobných knih jsem četla snad milion, ale stylu psaní L. J. Shen nemám co vytknout. Byl to hezký úvod do nové série a už teď se těším na další díl.

08.02.2023 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Klobouk dolů autorce, že tohle dokázala napsat. Tolik zamotaných osudů jsem v jedné knize nikdy nečetla. To bylo tak návykové čtení, že knihu nešlo dát z ruky. Bylo to krásné a zároveň smutné, prostě emoční smršť.
Podle komentářů ostatních ohledně spouste nevěry v knize, jsem knihu ani nechtěla pořizovat, přestože mi nikdy kniha od této autorky neunikla. Ale nakonec jsme neodolala a po přečtení nelituju a moc by mě mrzelo, kdybych tento příběh nečetla, protože tato kniha je výjimečná a rozhodně ji někdy budu chtít číst znovu.

01.02.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Tak to byl teda příběh...právě jsem dočetla a nemám slov. To bylo tak smutné ale krásné zároveň.
Ze začátku jsem si říkala, že hlavní hrdinové jsou na mě moc mladí na to aby se mi to líbilo, ale jak o sobě říkali, byli mladí věkem ale staří duší.
Život se s Avou ani s Knoxem vůbec nemazlil, byla tam těžká témata a napětí po celou dobu čtení. Nešlo se od knihy odtrhnout. Skvělá kniha a nemám co vytknout. Rozhodně stojí za přečtení.

25.01.2023 5 z 5