Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Tak to byl teda příběh...právě jsem dočetla a nemám slov. To bylo tak smutné ale krásné zároveň.
Ze začátku jsem si říkala, že hlavní hrdinové jsou na mě moc mladí na to aby se mi to líbilo, ale jak o sobě říkali, byli mladí věkem ale staří duší.
Život se s Avou ani s Knoxem vůbec nemazlil, byla tam těžká témata a napětí po celou dobu čtení. Nešlo se od knihy odtrhnout. Skvělá kniha a nemám co vytknout. Rozhodně stojí za přečtení.

25.01.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Musím se přiznat, že presto že knihy od Christiny Laurenové miluju, tato mi úplně tak nesedla. Je to zvoleným tématem který mi tak úplně nesedí. Nemám totiž ráda vše co je s matematikou spojené a tady se celá kniha točila kolem čísel a to mi kazilo radost ze čtení a první polovinu knihy jsem se musela do čtení nutit.
Druhá polovina mě už ale bavila a ve výsledku byla kniha skvělá, jak sme u autorky zvyklí.
Je to něco nového, co tu ještě nebylo a smekám, že tohle může někdo vymyslet.
Postavy byly sympatické, malou Juno jsem si oblíbila úplně nejvíc.
Krásný konec a určitě stojí za přečtení.

23.01.2023 4 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Začátek knihy byl takový slabší, nevím proč mi pořád připadalo, že Leo i Felicity jsou mnohem mladší než byli. Ale po znovu shledání po pěti letech nabral jejich příběh pořádné obrátky.
Sice to nebylo nic nového, ale jak jsme u Penelope zvyklí, je to skvěle napsané a velmi čtivé. Bylo to smutné ale ze života.
Škoda, že není pokračování o Sigovi, ten byl taky super.

17.01.2023 5 z 5

Tajemný pan Frost Tajemný pan Frost Sylvia Day

Tahle kraťoučká knížečka mě tentokrát nějak neoslovila. Byla sice bleskově přečtená ale začátek hlavních hrdinů byl na mě moc rychlý a na to, jak je kniha krátká, tam na mě bylo příliš erotiky. Líbil se mi konec, ten byl velmi překvapivý.

12.01.2023 3 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Další krásná kniha z pera Melanie Moreland. Tahle i předchozí série patří k mým oblíbeným a tak jsem si čtení užila.
Děj se místy prolíná s předchozí knihou Svatba o Vánocích. Grace i Jaxson měli chemii už od začátku, bylo to vtipné, hlavně hádky mezi Jaxsonem a Graciným tátou Richardem.
U některých sérii se mi stává, že když je starší a nová generace, že uz to pak není ono, ale tady mě to baví pořád stejně a už teď se těším na dalšího z rodinky.

11.01.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Miluju tuhle sérii, tohle je další skvost do mé sbírky knih a ráda budu číst knihy od této autorky stále dokola, protože tohle její dílko zase nemělo chybu.
Málokterá kniha ve mě vyvolá slzy, tady se to povedlo. Byl to emotivní příběh, co mě chytil za srdce. Musela jsem číst a číst, abych se dozvěděla jak to skončí. A teď to skončilo a já nevím, po jaké další knize sáhnout, protože knihy od Brittainy jen tak něco nepřekoná. Je to paní spisovatelka s velkým S a doporučuji přečíst.

06.01.2023 5 z 5

Psanec Psanec T. M. Frazier

Dlouho očekávaný nový díl ze série jsem musela přečíst hned jak se mi dostal do ruky, protože tuhle sérii prostě žeru a je to moje srdcovka.
Líbí se mi, jak je to surové a nabité akcí jako i předchozí díly.
Nemám co vytknout, akorát že to bylo moc krátké, bylo to přečtené moc rychle a skončilo to tak napínavě, že nevím, jak to do dalšího dílu vydržím.

04.01.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Skvěle napsaná kniha z mafiánského prostředí. Četlo se to úplně samo, Elenu i Nica jsem si hned oblíbila. Nemám co jiného dodat, vše už bylo řečeno. Těším se na další díl, vypadá to na suprovou sérii.

03.01.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Dívčí román? Říkala jsem si, to asi nebude úplně ono co ráda čtu, ale jsem velmi mile překvapená.
Jak to ta Colleen dělá, že její knihy jsou tak čtivé a napínavé, že hltáte každé slovo?
Byl to nádherný příběh ze života, trošku smutný ale reálný, ne žádná přeslazená pohádka.
Rozhodně doporučuji přečíst nejen dívkám ale i starším, stojí to za to.

27.12.2022 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Byla to taková oddechovka, kde nečekejte žádné zvraty nebo těžká témata. Autorka knihu napsala tak hezky a mile, že nemám co vytknout. Bylo to přesně co mám ráda. Luciana i Emmu jsem si oblíbila a vlastně v knize nebyla postava, co by mi vadila. Lucian je sen každé ženy a kdo by takového chlapa nechtěl? Ja bych ho brala všema deseti.
Mám ráda autorčin styl psaní, řadím ji mezi mé oblíbené a těším se na její příští knihu.

21.12.2022 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

S tímto dílem jsem se do této série ještě víc zamilovala. Mám ráda knihy z královského prostředí, pro mě jsou to oddychové pohádky, u kterých zapomenu na vše a nechám se vtáhnout do děje. Kdo by nechtěl být princeznou?

V knize mi nic nechybělo a nic bych neměnila, autorka píše chytlavě, že se nejde od knihy odtrhnout.

Henry se hezky změnil z chlapa co střídá holky na rozumného muže, který je připravený stát se králem.
Sarah se mi líbila, jak se vypořádávala se svou minulostí a z ušlapnuté dívky se stala sebevědomější ženou.

Moc se mi líbil epilog a těším se na další díl.

11.12.2022 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Hezké zakončení série, bylo to milé a vtipné. Škoda, že jsem předchozí díly četla už před časem, tak jsem musela pátrat v paměti, kdo ke komu patří.

06.12.2022 4 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Ze začátku jsem se ztrácela ve jménech, kdo ke komu patří, ale postupem čtení jsem si novou generaci BAM zamilovala.
Vypadají, že budou stejně skvělí jako jejich rodiče, moc mě čtení bavilo a těším se na další díl.

30.11.2022 5 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Tak já nevim, asi si budu s ostatními protiřečit, ale mě se mnohem víc líbil první díl. Tady jsem se nějak nemohla začíst, do čtení jsem se musela nutit a v při čteni jsem se ztrácela v ději.
Strašně mi vadilo oslovení "malá panna" a erotické scény mi nepřišly erotické.
Kniha mě bavila až ke konci, další díl si přečtu, protože konec zůstal otevřený a napinavý ale jsem malinko zklamaná.

28.11.2022 3 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Rozhodně to bylo mnohem lepší než první díl. Knihy z mafiánského prostředí mě baví, sice tam toho mohlo být víc ale i tak se mi to líbilo. Bylo to čtivé, romantika, erotika, nic nechybělo. Přečetla jsem knihu bleskově, sice nevím jestli můžu tuto trilogii doporučit, má své mouchy ale uvidíme jaký bude díl poslední.

23.11.2022 4 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Pěkná oddechovka, žádné drama se nekonalo. Byla to spíš slowburn romance ale vyskytovalo se i těžké téma o závislosti, co knihu trochu okořenilo. Hlavní hrdinové byli milí, kniha se četla sama i když to nebylo nic nového.
Za mě lepší průměr a asi nepotřebuji číst znovu.

20.11.2022 4 z 5

MATLA - Kuchařka pro děti MATLA - Kuchařka pro děti Roman Staša

Když mi kniha přišla překvapilo mě, že je to jen taková tenká brožurka za ty peníze ale po otevření nelituji ani koruny.
Ocenila bych víc, kdyby tam byly fotky jídel místo malovaných obrázků jídel.
V knize jsou jednoduché recepty ze známých surovin oproti první kuchařce.
Troufám si trvdit, že s pomocí to zvládne uvařit i můj tříletý syn.
Je to rozdělené podle obsahu na svačiny, pomazánky, snídaně, polévky, hlavní jídla, přílohy, saláty, dezerty, zmrzliny a dobroty k telce.
Těším se, jak něco se synem vyzkoušíme.

09.11.2022 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Co na to říct... Už tu asi vše bylo řečeno.
Mě se kniha moc líbila, byla krásná a zároveň smutná. Měla jsem husí kůži, byl to příběh ze života a je smutné, že se něco takového děje.
Nemám co vytknout, doporučuji přečíst.

07.11.2022 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Pane Bože! To bylo tak sladké, že jsem asi přibrala 10kg už jen z toho čtení :-)

Do Ronana jsem se naprosto platonicky zamilovala a i Blaire byla úžasná. Tak krásně vykreslené postavy jsem dlouho nečetla. U popisu cupcakeů jsem málem slintala.
Bylo to vtipné, oddechové čtení, takových knih by to chtělo více.
Jediné co vytýkám je obálka knihy, ta se mi teda nelíbí, ale jinak vše na jedničku.

02.11.2022 5 z 5

Seznam přání Seznam přání Sylvia Day

Tak tohle mi vůbec nesedlo.
Čtyři kraťoučké povídky, které neměly děj, ale za to tam byla spousta erotických scén ale jinak nic. Nestihli ste se ani zorientovat, ani ty postavy nějak aspoň trochu poznat a byl povídky konec.
Za mě škoda peněz a času.

29.10.2022 2 z 5