Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Bylo to pěkné, četlo se to dobře ale nic nového pod sluncem. Je to tuctový příběh, který tu byl milionkrát. Další kniha, u které zítra nebudu vědět o čem byla. Autorka to umí rozhodně líp, tohle byla oddechovka, stylu nenadchne - neurazí a že by mi postavy, kromě těch dvou hlavních, byly nějak sympatické, se rict nedá.

28.10.2022 3 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Wooow tak to byla pecka! Čekala jsem klasický erotický román, ale tato kniha rozhodně předčila má očekávání. Hlavní hrdinové Daniel a Livie jdou za svým životním snem dosáhnout vrcholu nejvyšší hory světa a už od prvního setkání to mezi nimi zajiskří. Livie má ale snoubence, který je pro ni noční můrou, ale kvůli minulosti ho nemůže opustit. Daniel i Livie to v životě neměli lehké a víc už nechci prozrazovat, protože tuto knihu si musíte prostě přečíst.
Kniha důvěrně popisuje cestu na K2, úplně při čtení se tam vidíte s nimi. Dějem se prolíná napětí, že postupně zjišťujete minulost Livie a ke konci zjistíte co je snoubenec Livie zač.
Za mě tam bylo vše, co mám na knize ráda, nemám co vytknout, kniha je originální, za mě dokonalá a dlouho se mi bude držet v paměti.

24.10.2022 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Další kniha z prostředí střední školy, kterou jsem naprosto podcenila. Říkala jsem si, že mě to nebude bavit, protože mě oslovují příběhy o starších hlavních postavách ale zase jsem se spletla a mile mě to překvapilo.
Ani Aiden ani Elza mi nepřišli staří na svůj věk, působili v knize mnohem starší, proto mě to asi tolik bavilo.
Aiden byl tak zkažený, že nevíte jestli ho nenávidíte nebo milujete a Elza byla moc statečná a nechala sebou zametat s hlavou vztyčenou, za co jsem ji obdivovala.
Knihu čtěte dál a dál a chcete se dočíst rozřešení, nakonec dočtete poslední stránku a nic ste se nedozvěděli, takže si musíte počkat do dalšího dílu.
Skvělé to autorka vymyslela, krásné napsané, velmi čtivé, vzrušující a povedené dílo. Těším se na další díl.

21.10.2022 5 z 5

Matla - Kuchařka plná příběhů Matla - Kuchařka plná příběhů Roman Staša

Jsem fanynkou masterchefa a jako ženu mě Roman zaujal hned svým vzhledem i duší (promiň manželi) :-) takže tuto knihu jsem si chtěla přečíst.
V knize je spousta informací z Romanova života od dětství po současnost, střípky ze zákulisí masterchefa a recepty, které pro mě nejsou moc přínosné pro mé běžné každodenní vaření.
Kniha je napsaná formou rozhovoru. Možná bych ocenila, kdyby Roman napsal svůj souvislý příběh ne jen otázka - odpověď ale i tak se kniha četla moc hezky, bavila mě a těm, kdo máte Romana rádi vřele doporučuji.

19.10.2022 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Bylo to pěkné, ale za mě trošku tuctové a knihy na tento způsob už tu byly snad milionkrát.
Je to naprostá oddechovka, nečekejte těžká témata, napínavý děj a velké zápletky.
Knihy od Whitney G. mám moc ráda, ale tahle mi přijde trochu slabší.

17.10.2022 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Další krásná knížka od mých oblíbených autorek.
Presley s Alexem jsem si zamilovala od první stránky a vůbec jsem jim nezáviděla jejich situaci, která je naprosto ze života. Jako svobodná matka byla cílevědomá, statečná a neměla jednoduché rozhodování.
Levimu jsem fandila po celou dobu a vůbec jsem mu nezáviděla jeho situaci, ale i takové věci se stávají a citům neporučíš.
Tennera bych odeslala nejradši na Mars, ale i on našel svoje štěstí a třeba i dostal rozum.
Kniha se četla skvěle, příběh byl krásný, naprosto reálný a moc mě bavil.

15.10.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Tak tohle mě bavilo hodně. Krátká knížečka, přečtená za chvilku ale dostala jsem od ní vše co jsem chtěla.
Oba hlavní hrdinové jsou z minulosti zlomení ale spolu znovu najdou štěstí, k tomu jiskřivé prostředí erotického klubu a šup žhavá série je na světě. Sice to není nic nového pod sluncem, ale tohle bych mohla číst stále dokola.
Doporučuji a těším se na další díly.

12.10.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Tato kniha mi nějak nesedla, nebavila mě. Jako by to ani nepsala Kylie. Bylo to takové nemastné, neslané, průměrné. Škoda...

10.10.2022 3 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Tahle kniha mě opět vzala za srdce. To byl tak krásný příběh. Do Brogana jsem se naprosto platonicky zamilovala.
Kniha se mi trefila do vkusu, bylo tam vše co mám v knize ráda a nemám co vytknout.
Děj byl plný překvapení a zvratů a nutilo mě to číst dál a dál.
Podobný příběh už tu párkrát byl od jiných autorů ale to mi vůbec nevadilo.
Lydia mi ze začátku přišla jako rozmazlená princezna ale v průběhu se mile proměnila.
Brogan sice chvilkama zlobil, ale jinak jsem ho obdivovala za jeho velké srdce, pomoc těm co to potřebovali a že i přesto, že byl bohatý mu to nestouplo do hlavy a uměl se rozdávat.
A ten epilog? Hezké zakončení.
Tohle je kniha, kterou si za čas ráda přečtu znova a doporučuji všem.

07.10.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Za poslední dobu je tohle u mě nejrychleji přečtená kniha. To prostě nešlo jinak než číst a číst dokud nebyl konec. A teď mě mrzí, že ten příběh skončil kruci a potřebuji pokračování!
Jedním slovem NÁDHERA, jak příběh samotný, tak grafické zpracování knihy. Vzhledově je to snad nejhezčí kniha co jsem četla.
Další bonus je, že je autorka naše rodačka, která by klidně mohla konkurovat i světovým spisovatelům v tomto žánru.

04.10.2022 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Tohle byl moc milý příběh, zase autorka dokázala vymyslet něco originálního co tu ještě nebylo.
Přečteno jedním dechem a knihu nešlo odložit.
Oba hlavní hrdinové byli skvělí, lehce autorka naťukla dvě vážná témata se kterými Weston bojoval.
Byla to krásná oddechovka a doporučuji přečíst.

03.10.2022 4 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Tak tohle mi vůbec nesedlo, tady na té knize podle mě je všechno špatně.
Špatný překlad, spousta chyb, otřesné erotické scény, ještě že jich je tam tak málo. Vůbec se mi to nečetlo dobře, nudila jsem se, slabý děj, nic se tam nedělo. Hlavní hrdinka sice měla 22 let ale mě připadalo, že má tak 16. Ani postavy mi nebyly sympatické. Knihu jsem četla několik dní, takže na mě špatné rozpoložení se to svádět nedá. Musela jsem se nutit číst a přemýšlela jsem několikrát, zda ji mám zahodit nedočtenou. Pro mě to byla ztráta času a do dalšího dílu rozhodně nejdu.

30.09.2022 2 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Podle mého názoru je tohle nejlepší díl z celé série. Moc se mi to líbilo, oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila už v předchozích dílech, ale že Zeba čeká takové překvapení, které mu obrátí život naruby jsem opravdu nečekala.
Krásně napsaná kniha, četla se skvěle a těším se na další autorčinu tvorbu, je skvělá.

25.09.2022 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Tato kniha mě velmi mile překvapila, když jsem jí dávala do košíku, říkala jsem si, že to určitě nebude nic pro mě, protože Řeckou mytologii moc nemusím, ale kniha měla naštěstí s Řeckou mytologií společná jen jména jinak nic.
Připadá mi že autorka vzala jména z řecké mytologie a zasadila je do mafiánského prostředí.
Moc mě kniha bavila, je napsaná skvěle, čte se snadno a rychle. Postavy jsem si oblíbila a těším se na další díl, který si určitě nenechám ujít.

21.09.2022 5 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Miluju knihy z leteckého prostředí. Sice to tu už bylo mockrát, ale pro piloty já mám prostě slabost. Tady to nebylo jinak, pilot se dá dohromady s letuškou, ale oba mají svůj sen dělat něco jiného než létat a za tím si jdou.
Moc krásná kniha, napsaná skvěle, čte se hezky, postavy sympatické, jiskření, romantika a erotika tam také nechyběla.
Mám ráda když se střídá pohled jeho i její, tady to nebylo jinak.
Těším se na pokračování a doporučuji přečíst.

18.09.2022 4 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Kniha se mi líbila a to z toho důvodu, že prostředí bylo neotřelé.
Ale na mě to celé bylo nějaké pomalé, 250 stran se řešily hlavně zvířata a jejich operace nebo péče o ně a hlavní hrdinové se sblížili až ke konci a tehdy mě čtení začalo bavit.
Collin bývalý přítel Hope mě neskutečně vytáčel, to byl ale arogantní blbec, ještě že Hope prozřela.
Kniha se četla skvěle, je napsaná čtivě a doporučila bych ji hlavně milovníkům zvířat.

15.09.2022 4 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Podle obálky bych si knihu asi nikdy nekoupila, ale ještě že jsem neudělala takovou chybu, protože by mě to jinak mrzelo.
Musím ocenit neotřelé prostředí, rybáři jako hlavní hrdinové v knihách často nebývají a do tohoto rybáře jsem se naprosto platonicky zamilovala.
Piper mi ze začátku moc neseděla, byla to taková rozmazlená pipina, ale během knihy se vyvíjela a našla samu sebe.
Kniha je napsaná skvěle, stránky ubíhají pod rukama samy a knihu nejde odložit. Erotických scén na mě tak akorát, hezky napsané. Romantika a jiskření taky super. Jediné co mi trošku vadilo, že kniha je napsaná ER formou, což moc nemusím ale tady mi to až tak rušivé nepřišlo.
Závěrem je to moc povedená knížka a mile doporučuji všem.

12.09.2022 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Tahle kniha je pro mě obrovským překvapením, protože jsem nečekala, že mě tolik osloví.
Autorka se mi naprosto trefila do vkusu.
Od začátku do konce jsem hltala každé slovo, všechny postavy v knize byly sympatické.
Hlavní hrdina Ches byl charismatický a místy mi ho bylo strašně líto.
Ella byla velká bojovnice a před ní smekám co všechno kvůli lásce byla schopna podstoupit.
Krásně napsaný příběh s nadupaným dějem a jestli ostatní díly budou ve stejném duchu, určitě si je nenechám ujít.

09.09.2022 5 z 5

Krátká knížka přečtená za půl dne. Byla to taková miloučká oddechovka. Chris v tomto díle byl úžasný a Belle taky nebyla špatná. Škoda jen, že autorka do příběhu nezakomponovala více Damona, Lunu a Chalsey z předchozího dílu.

04.09.2022 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Nevím jestli je to tím, že tento díl čtu od ostatních s odstupem, ale tento díl se mi líbil moc.
Jako jediný s celé série se tak úplně nezabýval školou a už vůbec ne hokejem, tak to může být asi i tím.
Sabrinu jsem v předchozích dílech vůbec neměla ráda, naopak tady jsem si ji oblíbila, stejně tak Tuckera, ten teda byl skvělý po celou dobu.
Když to shrnu, bylo to hezké, milé, čtivé a oddechové čtení, které můžu doporučit.

04.09.2022 4 z 5