anais anais komentáře u knih

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Tak na tuto knihu jsem se moc těšila. Přečetla jsem něco přes polovinu a nějak se jí nemůžu prokousat. Je to jako kdybych poslouchala sousedku u kafe, jak si stěžuje na svůj život. Chybí tomu akce. Manželovo tajemství bylo mnohem zajímavější. Asi jsem očekávala zbytečně moc a on to byl jenom obyčejný příběh holky od vedle. Zřejmě knihu odložím nedočtenou, nebaví mě čekat, až se něco začne dít.

24.03.2015 2 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

Nejsem puritánka a když začnu číst erotickou knížku, tak je mi jasné, že tam bude hodně sexu, ale kde je nějaký děj?? Odkládám nedočtenou a nechce se mi čekat, až kromě sexu začnou dělat i něco jiného.

03.07.2015 1 z 5

Čas pomsty Čas pomsty Jeffrey Archer

Kdybych mohla, přidám ještě dalších 5 hvězdiček. Kniha byla úžasná, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Neustálé zvraty a napětí mě dostaly do pozice, kdy jsem nemohla v klidu zavřít knihu a jít pracovat. Úžasné!

26.06.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Moc jsem se na knihu těšila. Potom, co jsem přečetla Prvoka, doufala jsem, že to bude stejně zábavné. Bohužel, zklamání a nuda. Bylo to takové obyčejné tlachání ženských u kafe.

03.02.2017 1 z 5

Snuff Snuff Chuck Palahniuk

Veliké zklamání, příběhu chybí děj. Číst celou dobu o tom, jak stojí chlapi frontu, aby si zaskotačili na štětce, je fakt nuda.

14.11.2015 odpad!

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Absolutně nejlepší a nejpropracovanější kniha, jakou jsem kdy četla. Ačkoli mě vyděsil počet stran, jsem ráda, že jsem se nenechala odradit. Úžasná kniha.

05.02.2016 5 z 5

opět skvělá, jako stoletý stařec. Moc hezky se četla, těším se na další knihu

04.09.2014 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Opět moc hezká kniha. Miluju styl psaní tohoto autora. Vždy dovede zaujmout.

17.09.2016 5 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Nějak se tím nedalo prokousat. Začátek vypadal slibně a pak jenom nuda. Stále jsem čekala, kdy to přijde, ale nakonec jsem knihu odložila nedočtenou. Velké zklamání.

09.06.2016 1 z 5

Agátina cesta k dokonalé postavě Agátina cesta k dokonalé postavě Jana Krátká

akorát návod pro mladý holky, jak si zničit zdraví, propracovat se k anorexii nebo bulimii

14.05.2016 1 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Nevím, jak knihu hodnotit. Nechtělo se mi ji ani dočíst, když jsem si uvědomila, jak jsou příběhy kruté. Radila bych, ať si ji přečtou všichni "sluníčkáři", aby si konečně uvědomili, že nelze úspěšně integrovat tuto kulturu do Evropy.

18.02.2016

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Na to, že jde o domácí násilí, mně tam chyběly emoce. Velké zklamání.

13.12.2015 1 z 5

Do smrti mám chlapů dost Do smrti mám chlapů dost Antonín Rašek

Děj se vleče, nudné dialogy a člověk stále čeká, kdy už se konečně něco stane. Odkládám, nedočtu. Nemám sílu plýtvat časem.

25.08.2015 1 z 5

Váš kluk prostitut? Váš kluk prostitut? Cyril Valšík

Smekám, jak je kniha zpracovaná a čtivá. Nešťastné osudy dětí, jsou zde popsány tak reálným způsobem, že až mrazí, když si člověk uvědomí, že to může být jeho dítě.

19.07.2015 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

První část knihy celkem zajímavá, ale pak mě to začalo nudit

27.06.2015 1 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

spousta slov o ničem, žádný zajímavý příběh, zkrátka jedna velká nuda

07.03.2015 1 z 5

Zajatec Londýna - Pohled na Angličany francouzskýma očima Zajatec Londýna - Pohled na Angličany francouzskýma očima Régis Franc

kniha byla pro mě velkým zklamáním, ani jsem ji nedočetla, nudila mě

07.12.2014 1 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

žádný děj jen snaha popsat sexuální praktiky, ani jsem to nedočetla, vůbec se mi to nelíbilo

14.06.2014 odpad!

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

moc hezké, čtivé

30.05.2014 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Odloženo, nedočteno. Pořád jsem čekala, kdy se začne něco dít a nic.

24.08.2018