Horko domácího krbu

Krásný muž, okouzlující úsměv, velká láska, nový život… Martina prožila dětství v dětském domově, a když se jednoho dne setká se svým budoucím manželem, spálí mosty, opustí zaměstnání a odejde s ním do nového domu v jiném městě, aby s nadšením a plná lásky rozdmýchávala „teplo domácího krbu.“ Proč se až barvotisková idyla postupně změní v peklo a příjemné teplo v nesnesitelný žár? Kam se poděl milující muž? A vize dokonalého manželského štěstí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236950/big_horko-domaciho-krbu-k3I-236950.png 3.9120

Kniha Horko domácího krbu

hzd

Knížka se mi moc líbila. Příběh je ze života. Sice smutný, hlavní hrdinky mi bylo líto, ale četl se dobře. Doporučuji k přečtení.

werick

Smutný příběh, ale s dobrým koncem. Bohužel i tohle se v rodinách děje, je to sice smutné, ale i tak jsem ráda, že se o tom píše. Jsem zvědavá na další autorčiny knihy.

ivka67
14.03.2021

Hrozná představa že se toto doopravdy děje.

Klára90
05.01.2021

Smutný a děsivý příběh, na kterém je nejhorší, že pro některé ženy toto není jen příběh z knihy...kniha se čte rychle, při čtení jsem měla vztek na sociopata a hlavní hrdinky a jejího syna mi bylo líto. Naštěstí tento příběh končí dobře.

hlentilka
05.01.2021

Má první kniha od autorky.

cori
21.10.2020

Autorka vytvořila dílo, které může sloužit jako učebnicový příklad popisu manželství se sociopatem, který se vyžívá v deptání manželky. Nechybí skrytý alkoholismus, vynucený sex, psychické týrání i bití. Tento příběh naštěstí končí dobře.

Katka2382
26.05.2020

Moc pěkná knížka na moc nepěkné téma.Ale diky za ní,ikdyby měla pomoci třeba jen jedné ženě aby v sobě našla sílu odejít.
Moc jsem hlavní hrdince držela palečky a nejvíc mi bylo líto malého Kryštofa.

Vendula39
23.02.2019

Knížka byla trochu smutná, ale to se dalo od ní čekat. Líbilo se mi její zpracování a děj.