amanek amanek komentáře u knih

Posel Posel Markus Zusak

Knížka se mi líbila, je to příběh k zamyšlení. Jen konec mě trochu zklamal, přišel mi moc překombinovaný, proto 4 hvězdičky.

28.07.2016 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tak já především vážně lituju, že nečtu díly postupně. Mám za sebou mimo jiné, Levharta a Policii, které mě bavili víc než Sněhulák. Sněhulák nebyl špatnej, ale spoustu věcí jsem prokoukla, už to Nesbovi tolik nebaštim. Ale čtení příjemné.

02.07.2016 4 z 5

Já se teda u knížky bála, nebyl to sice horor jako takový, ale tim spíš, když si člověk představí, že by se mu to mohlo stát...já bych byla mrtvá strachy hned po první noci. Za mě 5 hvězdiček

19.06.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jako první jsem od Greena četla Příliš mnoho Katřin, což mě teda nebavilo. Jsem ráda, že jsem si i přesto přečtla tuto knihu. Silný příběh, posledních 50 stran jsem probrečela....Všem doporučuji.

11.06.2016 5 z 5

Deník bulimičky Deník bulimičky Diana Fey

Zajímavé myšlenkové pochody. Nebylo to špatné.

07.06.2016 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Dávám 5*, i když chvílema jsem si řikala, proč takovou drastárnu vůbec čtu. Jako film bych to snad vidět ani nechtěla. Každopádně napínavé, čtivé. Jen mě ještě mrzí, že jsem serii nezačla číst postupně, některé souvislosti mi chybí.

23.05.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Příjemná oddechovka. Učitě by tato zkušenost mnoha lidem prospěla, včetně mně.

13.05.2016 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krutý příběh, když si člověk představí, že to tam opravdu tak chodí... nevim, kde je na světě nějaká spravedlnost, proč musí někdo zažít tolik utrpení... Krásná kniha. Za mě 5 hvězdiček.

01.05.2016 5 z 5

Srovnáno se zemí Srovnáno se zemí Richard Bachman (p)

Ale jo, líbilo se mi to. Nebyla to knížka, od které se nemůžete odtrhnout, ale líbila se mi.

25.04.2016 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Mě se líbila. Příběh na jeden večer. A ten konec....

13.04.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Do půlky se mi knížka sice líbila, ale né tak, že bych musela číst a číst. Ovšem druhou polovinu jsem přečetla, za jeden večer, nebo spíš noc. Řikala, jsem si ještě aspon jednu stránku a ještě jednu...
Postavy se mi nepletly, od začátku mi bylo jasné, kdo je kdo. Tajemství jsem uhodla, ale co následovalo pak.... To jsem vážně nečekala a nikdy bych nechtěla zažít.
Epilog super!

12.04.2016 5 z 5

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

Červená knihovna, ale mě se líbila. Sice, jak už bylo napsáno, neuvěřitelný příběh, ale tak knížky přece nejsou vždy pravdivé. A torcha romantiky neuškodí.

03.04.2016 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Chvílemi mi bušilo srdce napětím. Četla jsem jedním dechem a do konce byl pro mě pachatel neznámý. Určitě 5 hvězdiček a už se těším na další díly.

24.03.2016 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Za mě nuda. Prostě knížka o ničem. Sice jsem ji dočetla, ale bez valného zájmu.

10.03.2016 1 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Pro mě poněkud zklamání. V podstatě se mi líbila poslední třetina. Přitom ze Spasitele jsem byla nadšená...ale včera jsem si přinesla z knihovny Policii, takže na Harryho jsem určitě nezanevřela:-)

25.02.2016 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Jsem naprosto nadšená. Úžasná knížka. Moc mě bavila. Hodně mi připomínala můj oblíbený seriál Zoufalé manželky. Jednoznačně 5 hvězdiček a každopádně si přečtu další knížky od této spisovatelky. Děkuju Ježíšku, za SUPER knížku:-)

23.01.2016 5 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Mě se knížka líbila až tak od půlky. Na začátku jsem její život nechápala, když měla děti byla mi bližší. Ale její řešení nechápu. Též by mě zajímalo, co bylo dál.

07.01.2016 3 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Hodnotím jako slabší knihu od Monyové, má mnohem lepší.

01.12.2015 4 z 5

Zajímavá a určitě pravdivá myšlenka, bohužel to všechno okolo se nedalo číst. Občas jsem měla pocit, že čtu příručku nějaké sekty.

03.11.2015 1 z 5