Alienn Alienn komentáře u knih

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Od této autorky a jejích knih čekám vždy jediné - nenáročnou, pohodovou a odpočinkovou četbu. A toho se mi dostalo i v tomto případě. Za mě doporučuji.

07.04.2022 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Rozhodně jedna z těch lepších knih této mojí oblíbené autorky. Velmi čtivá od samého začátku a napínavá až do konce a to přesto, že pachatele jsem odhalila správně. Určitě doporučuji.

06.04.2022 4 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Dostala se ke mně úplnou náhodou a jsem za to ráda. Velmi čtivá knížka, zajímavý námět, někdy tam té krutosti na mě bylo až moc, ale asi to tak mělo být. Doporučuji.

06.04.2022 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Příjemná nenáročná oddechovka, u které vypnete a užijete si jí. Líbila se mi.

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Tak to byla jízda. Já chvílemi vůbec nevěděla, kterou z postav nesnáším víc. Perfektní rodinné drama a skvělý závěr zaručují, že u této knihy se nudit nebudete, doporučuji.

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Autorku mám ráda, ráda jí čtu a vždy vyhlížím každou její knihu. Tato byla opět velmi čtivá, perfektně vykreslené postavy, ale námět a příběh jako takový nebyl tak úplně šálek mojí kávy.

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Povedený psychothriller, kniha se mi dobře četla, závěr není až tak překvapivý a šokující, ale rozhodně stojí za přečtení. Trochu se bojím, že s odstupem si jí asi úplně nevybavím, ale i takové knihy jsou.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Krásné zakončení této pohádkové série, pokud jste přečetli všechny knihy, tato určitě také stojí za přečtení.

Koruna Koruna Kiera Cass

Pokračování příběhu Eadlyn jsem si užila, nezklamalo mě a opět vyzdvihuji krásnou obálku knihy.

Dcera Dcera Kiera Cass

Trochu zvrat, trochu jiná hlavní hrdinka, ale to je vlastně dobře. Opět příjemné čtení.

První První Kiera Cass

Sérii mám celou a nelituji zatím žádné přečtené knihy z této pohádkové ságy. I tuto jsem si užila, opět krásná obálka, což jsou ostatně všechny.

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Autorku čtu ráda, v jejích knihách najdu romantiku i napětí a tato kniha nebyla jiná. Pro mě knihy této spisovatelky jsou sázka na jistotu a ráda doporučuji dál.

Elita Elita Kiera Cass

Další díl této příjemné pohádky, opět odpočinkové čtení, líbila se mi.

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Jedna z lepších detektivek této autorky, opět velmi čtivá. A i když zápletku i pachatele jsem odhalila, tak mi to vůbec nevadilo. Mohu doporučit.

Selekce Selekce Kiera Cass

Příjemné oddechové čtení, nic víc od toho nečekat, ale bavilo mě. A navíc krásná obálka.

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha mě naprosto pohltila, přišlo mi, že tady nejsou vůbec žádná hluchá místa, to prostě musíte číst a číst, dokud nedočtete. Velké doporučení.

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Napínavá až do konce, rozhodně mě nechala v klidu. A přestože tady jsem závěr trefila, tak jsem si jí moc užila. Doporučuji, nudit se nebudete.

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Vzhledem k osobním zkušenostem se mi nečetla úplně snadno, ale klobouk dolů před autorkou, je to přesné, výborně napsané, doporučuji.

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Moje první kniha tohoto autora a je to výborný thriller, velmi čtivý. Pro mě možná zápletka trochu překombinovaná, ale rozhodně mě to neodradilo a ráda si přečtu nějakou z jeho dalších knih.

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Další z knih, kterou jsem si vypůjčila v knihovně mé dcery a přečtení určitě nelituji. Sympatické hlavní postavy, příjemné, oddechové čtení.