Ala787 Ala787 komentáře u knih

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Knihu jsem začala číst a začatek mĕ zaujal. Ale s dalšími a dalšími kapitolami jsem začala být unavená a trochu skeptickä. Uvidím, co se mnou udĕlají jeho další knihy.

03.08.2014 3 z 5

Honicí psi Honicí psi Jørn Lier Horst

Poslouchala jsem audioknihu. V některých okamžicíh jsem se trošku nudila, ale nakonec jsem neposlouchala. Ke konci jsem i měla o hrdinku strach. Za mě oddychovka. Ale znovu bych po ní nesáhla.

10.02.2020 2 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Sice čtu díly na přeskáčku, je totiž o ně v knihovně velký zájem, přesto jsem ráda i za tuhle. Tak trochu jsem tentokrát už v poslední třetině knihy tušila, kdo je vrah. Nicméně pořád se čte skvěle.

02.09.2019 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Moje druhá kniha od autorky. Napínavá, četla se dobře. Jen závěr mě překvapil, i když někde v podvědomí jsem to čeakala.

19.08.2019 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Nejdříve se mi kniha trošku vlekla, ale asi od poloviny už jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Závěr mě trošku vyvedl z míry, tohle jsem nečekala. Určitě stála kniha za přečtení. Zkusím ještě další od autorky.

27.05.2019 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Už druhá kniha od autorky. Dlouho jsem se nemohla začíst, ale nakonec jsem ji dočetla s chutí. Závěr byl překvapující. Nezklamala, ale nečetla jsem ji "na jeden dech". Nicméně si přečtu další oddychovou knihu od autorky.

24.12.2018 4 z 5

Konečná diagnóza Konečná diagnóza Arthur Hailey

Haileyho jsem četla v mládí, každá kniha se mi aspoň trochu líbila. Ale Konečná diagnóza ve mně zanechala dojem.

06.11.2018

Zabiják Zabiják Ed McBain

Dobře se četlo, rychle utíkalo. Dlouho jsem netušila, kdo by to mohl být. Ed McBaina mám ráda. Protože nečtu chronologicky, tak jsem se pročetla i informací o Carellovi ještě neženatém.

27.06.2018 4 z 5

Vražda na Akropoli Vražda na Akropoli Margaret Yorke

Opravdu oodechové čtení, odpočinula jsem si u toho, navíc čtení bylo rychlé. V této chvíli se mi to přesně vyhovovalo. Ráda jsem utekla od násilí, střílení, spousty krve.

12.05.2018 3 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Ze začátku byla detektivka trochu pomalá. Dlouho jsem měla dojem, že se nic nového nedozvídám. Později už jsem byla skutečně zvědavá, co se stalo. Konec byl "jiný", prostě jsem absolutně neodhadla, kdo je vrah.

23.04.2018 4 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Nedala jsem plné hodnocení. Zpočátku mi přišla kniha zdlouhavá, ale postupně mě vtáhla do děje a byla jsem zvědavá, kdo je vrah. Někde asi ve dvou třetinách jsem tušila problém s Norem a během pár stran mi "secvaklo", kdo asi bude vrah a proč.

16.04.2018 4 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Těžko říci, jaké mám pocity. Na jednu stranu mě velmi zajímá Paleo stravovací styl, ale příliš informací o tom, proč tento způsob, co se děje v organizmu .... Recepty samozřejmě zkusím. Uvidím. Myslím si, že je přínosem, abych věděla, co jíst. A recepty se vždy hodí.

24.07.2015 2 z 5

Kavky Kavky Ken Follett

Tak na tuhle knihu se těším.

20.03.2015

Ivanka ráda jí Ivanka ráda jí Kateřina Janouchová

Tříletá dcera všechny díly o Ivance zbožNuje. Skvĕlé čtenI na dobrou noc.

03.08.2014 5 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Knihu jsem nečetla, ale poslouchala. Trvalo mi to hodně dlouho, občas jsem úplně ztrácela chuť poslouchat dál. Zajímavé, ale ne vynikající.

25.09.2019

Ztracená knihovna Ztracená knihovna A. M. Dean

Kniha mě příliš nezaujala. Nemohla jsem se začíst. A dočíst ji byla skutečně výzva. Určitě se k ní nevrátím.

16.02.2019 2 z 5

Profesionál Profesionál Ed McBain

Nezklamala ani nenadchla. Mně osobně zaujaly jiné knihy od Ed McBaina více.

27.06.2018 4 z 5

Dobrý motiv pro vraždu Dobrý motiv pro vraždu Susan Hill

Dobře se četlo. Sice jsem se od začátku nezačetla, ale časem mě příběh zaujal.

26.02.2018

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

No, nevím, co napsat. Kniha se četla velmi dobře, zajímalo mě, co bude dál. Ale nejsem v rozpoložení, kdy mě zaujal konec, vlastně to jen potvrdilo, jak jsou lidé někdy zaslepení, lživí, prostě ... Kdo chce oddech, ať si přečte, ale ať nečeká nějaký velký přínos pro budoucnost ve svém životě.

23.03.2016 3 z 5

Tajemství Chimneys Tajemství Chimneys Agatha Christie

Agatha Christie je má oblíbená autorka detektivek. Detektivky jsou má vášeň. Přečetla jsem spoustu. Tahle mě mco zaujala a jsem ráda, že se mi nakonec dostala do ruky. Rozuzlení bylo překvapující. Kniha se četla moc dobře. Už se těším, až za pár let se k ní vrátím.

23.08.2015 5 z 5