Ivanka ráda jí

Ivanka ráda jí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37161/ivanka-rada-ji-37161.jpg 5 29 9

Další ze série vtipně ilustrovaných knížek pro nejmenší od oblíbené švédské spisovatelky českého původu.

Varjohukka
25.08.2023 4 z 5

Pro mladší děti (tak 1,5-4 roky) ideál.

EvikU.
14.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Hezká kniha, lepší než náplasti. Byl tam příběh, bylo tam poučení, bylo to milé a hezké. Od přípravy nádobí na stůl, pozor na vařič, ten pálí. Všechno je dobré i zelenina, na konci umýt nádobí. Naše malé kuchařce se kniha moc líbila. Doporučuji.

Ivuska65
19.11.2019 5 z 5

Nádherná knížka pro 2.leté děti

TaLu
13.08.2018 4 z 5

Roztomilé a vtipné obrázky doplňuje příběh o jídle s malým poučením ( sporák je horký). Ivanka je rozhodně osůbka, kterou si nejmenší děti zamilují.

M-arta
10.12.2017 5 z 5

Geniálně zpracovaná knižní lahůdka o kulinářských lahůdkách ze série knížek s Ivankou pro nejmladší děti. Pokud ji hodláte vyzkoušet, pořiďte rovnou všechny, protože své dvouleťáčky od nich neodtrhnete!

Zuzvil
19.05.2017 5 z 5

Dcera sérii těchto knížek milovala, když měla cca 2 roky. Celkem jsou 4 díly. Knížky jsem i já všechny znala nazpaměť :-) Ilustrace moderní, ale přitom příjemné, vtipné, vystihující vše podstatné. Textu málo, pár vět, absolutně dostačující. Příjemný formát, zároveň nějaká pointa a poučení v knížkách taky je. Určitě doporučuji k nahlédnutí.

Petja
04.02.2017 4 z 5

Jednoduchý příběh o Ivance, která ráda vaří a pestře jí. Na každé stránce je jen pár řádků jednoduchého textu, který pak k jídlu motivuje i ty nejmenší čtenáře. Obrázky jsou trochu "komiksové" (ne typicky dětské líbivé), ale dcera je miluje. Vhodně doplňuje sérii o Kamilce, která příběh o jídle neobsahuje.

haaabi
03.03.2016 5 z 5

Všechny knížky o Ivance jsou prostě boží a děti je milují :-)

Ala787
03.08.2014 5 z 5

Tříletá dcera všechny díly o Ivance zbožNuje. Skvĕlé čtenI na dobrou noc.

Kniha Ivanka ráda jí je v