Vražda na Akropoli

Naprostou náhodou se ocitne mladý oxfordský profesor Patrick Grand na athénské Akropoli ve chvíli, kdy tam dojde k nešťastné události. Jedna turistka se zřítí ze schodů a na místě zahyne. Nebyl by to Patrick Grant, kterého zajímají záhady a už několikrát se mu podařilo přispět k rozlousknutí zapeklitého případu, aby se o nehodu nezačal zajímat. Ukáže se, že na Akropoli zemřela slečna Ameile Brintonová, bývalá ředitelka střední dívčí školy. Zvědavost a podivné tušení zavedou Patricka Granta do Meldsmeadu, kde slečna Brintonová bydlela, a od té chvíle se začínají v jindy poklidné vesnici odehrávat nebezpečné události, které mají kořeny v dávné minulosti. A příležitostný detektiv Patrick Grant má příležitost přijít všemu na kloub....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33109/-33109.jpg 3.211

Grave Matters (1973)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Vyšehrad

Ala787

Opravdu oodechové čtení, odpočinula jsem si u toho, navíc čtení bylo rychlé. V této chvíli se mi to přesně vyhovovalo. Ráda jsem utekla od násilí, střílení, spousty krve.

marek1278
26.04.2016

Pěkná, nenáročná detektivka z oxfordského venkova, zajímavé rozřešení případu. *3,5

Mil@n
05.03.2016

Už jsem ji kdysi četl a zdála se mi dobrá, tak jsem si ji přečetl zase, pro změnu jako e-book.
No řekl bych, průměrná detektivka, nenáročná 3,5*

Margaret Yorke