aji aji komentáře u knih

Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví Emmy Abrahamson

Za mě moc pěkná knížka.
Dlouho jsem nečetla něco, co by mě tak zaujalo.
Originální děj.

24.04.2024 4 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Příjemná oddechovka.
U některých pasáží jsem se dost zasmála.

23.04.2024 3 z 5

Dula Dula Michal Viewegh

Za mě to byla vtipná oddechovka.
Za dva dny přečtená, vsuvka mezi náročnějšími knihami.

08.04.2024 3 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Krásná kniha. Moje dušička při čtení plesala.

22.02.2024 5 z 5

Nad propastí Nad propastí Wilbur Smith

Až po přečtení a podivně otevřenému konci jsem zjistila, že kniha je součást série.
Jsem velice naváděná na další tituly, jen nevím,kdy je stihnu všechny přečíst.

Kniha mě velice bavila, najdete v ní vše od lásky, přes válku, až po statečnost i zradu.

22.02.2024 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Krásná kniha plná emocí.
Přečteno jedním dechem.
K zamyšlení.

22.02.2024 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Po knize Les v domě jsem se na tuto knihu moc těšila a jsem velice zklamaná.
Kniha je bez děje, autorka vlastně jen popisuje osoby a občas nějakou událost. Jsem v polovině a nejraději bych knihu odložila.

22.02.2024

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Naprosto geniální.

31.05.2020 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Knihu jsem Přečetla za 3 dny. Po Infernu, které jsem louskala asi dva roky a nakonec stejně nedočetla, jsem byla velice příjemně překvapená.

08.05.2020 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Popravdě jsem celou dobu čekala,jak se to ještě vyvrbí. Nějakou vedlejší zápletku. Tak, jak to King umí. Takže ve finále,když jsem dočetla poslední větu, jsem byla docela zklamaná.
Naopak se mi moc líbilo pohravani s psychikou chodců.

09.07.2019 3 z 5

Pearl Harbor Pearl Harbor Randall Wallace

Pearl Harbor je jediná kniha, kterou jsem četla až po shlédnutí filmu. Film patří mezi mé nejoblíbenější. A ta kniha....je ještě několikrát lepší. Některé pasáže jsou (jak bývá zvykem) odlišné, ale v tomhle případě mi to vůbec nevadilo. V knize bylo mnohem více popsány pocity lidí. Řekla bych, že ta kniha má duši a zanechala ve mně hluboké pocity. Určitě se k ní vrátím.

19.08.2018 5 z 5

Kajmaní lejno Kajmaní lejno Lars Simon

Trochu slabší, než první díl. Ale je to taková ideální odpočinková kniha...

26.07.2018 2 z 5

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Kniha mě velmi mile překvapila. Zasmála jsem se a ukončení bylo docela nečekané. Nestačila jsem se divit. Určitě doporučuji.

24.05.2018 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Zatím 4. dílo od Nesba, co jsem četla amusím říct, že pro mně top.

18.03.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Absolutní pecka. Knihu jsem přečetla za 3 dny, což se mi už dlouho nestalo, abych se nemohla od děje odtrhnout.
Byla jsem velice příjemně překvapena, jelikož od tohoto autora jsem nejdřív četla Nemesis a byla jsem velmi zklamaná.
Za mě rozhodně 5*

30.10.2017 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Lunapark je první kniha, co jsem od Kinga četla. Velmi se mi líbila a naladila mě na další knihy. Od té doby je King můj nej autor.

11.07.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Čekala jsem o trochu víc. Jo Nesbø je poslední dobou velmi opěvovaný autor, tak jsem se nechala zlákat i já. Nemesis byla první kniha od tohoto norského autora, co jsem četla. Určitě dám šanci i těm ostatním. Ale za mě je tato kniha spíše průměr.

11.07.2017 3 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Kniha ve mně zanechala rozporuplné pocity. Prolínání děje bylo skvělé. Kniha mě naprosto pohltila a přečetla jsem ji jedním dechem.

14.03.2017 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Velice napínavé čtení. Někdy mě až mrazilo v zádech. Dnes jsem ji dočítala v kavárně a pokud někdo viděl výraz zděšení v mé tváři, musel být zděšen také.

28.01.2016 4 z 5

U této knihy jsem se opravdu nasmála. Je o obyčejných věcech ze života, nad kterými se moc lidí nepozastaví.

15.10.2015 4 z 5