Agatha84 Agatha84 komentáře u knih

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Hrozně pomalé tempo,prozatím odkládám..

12.05.2017

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Moc se tesim na pokračování. Nádherná kniha!

27.04.2017 5 z 5

Místo pro tajnosti Místo pro tajnosti Tana French

Dost dlouho mi trvalo se pořádně začíst,ale pak to šlo prakticky samo.. Škoda jen té zdlouhavosti a podivných ezotericky pojatých vložek bez většího významu a důležitosti pro děj samotný.

18.04.2017 2 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Ani nevím,proč mi ti zlí pubertální grázlové přijdou mnohem horší než masoví vrazi 'a la' severské detektivky.

24.03.2017 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Jsem strašně ráda,ze se jednalo jen o výpůjčku z knihovny a ze jsem nepodlehla reklamnímu tlaku. Přečteno jednou a naposledy. Nic zvláštního. Prosím přestaňte dávat označeni "bestseller" bezhlavě!

24.03.2017 2 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Za mě tedy rozhodně ne. Celé mi to připadalo příliš přehnané,zbytečně sadistické a psychologie dvou ústředních postav prostě zcela mimo.

06.03.2017 2 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Fantazie!! Myslím, že Michael Robotham se právě zařadil k mým oblíbencům.

22.02.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Pojetí knihy bylo skvělé-pohledy zúčastněných stran,prolínání dějových linií,interpretace "přihlížejících". Samotný děj mne však nezaujal.

13.02.2017 3 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Trošku překombinované, někdy zdlouhavé, ale moc fajn počtení.

09.02.2017 5 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

V podstatě taková velmi milá a přívětivá pohádka. Rozhodně doporučuji!

04.01.2017 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Páni,tak tahle kniha mi vůbec nešla číst a asi po týdnu a stech stránkach jsem se přestala nutit. Nevím proč,ale hlavní postava Alice mi byla hrozně nesympatická,děsně mi lezla na nervy a připadala mi hloupá. Tak asi hlavně kvůli ní jsem tenhle příběh vůbec nepobrala...

30.11.2016 1 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Naturalistický popis krajiny, lidí, vztahů......přesto mě to nechávalo vcelku chladnou. Příště už ne.

22.11.2016 2 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Krásné, dojemné, lidské. Moc se mi líbilo střídání úhlů pohledu ze stran obou hlavních hrdinů.
Poslední stránky si vychutnávám, nechce se mi loučit.

28.10.2016 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak už i Kepler dokázal,že jsem konec knihy jen letmo prolistovala. Začátek super,ale pak to byla prudce klesající úroveň. Spousta nelogičnosti,zbytečnosti a ani jedna z postav mi nebyla milá. Velké zklamání!

06.10.2016 2 z 5

Madisonské mosty Madisonské mosty Robert James Waller

Páni, člověk by řekl o jak jednoduchý příběh tu kráčí. Vlastně se tam toho tolik neděje, a přesto u každé kapitoly roním slzy jako želva. Zasáhlo mě to slušně,ani nevím proč...

28.09.2016 4 z 5

Černý pes Černý pes Stephen Booth

Ne a ne to dočíst :-) Málo chytlavé,dosti rozvláčné.

21.09.2016 3 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Jsem v polovině a ke čtení se musím vyloženě přemlouvat. Jednak mi nedělají dobře ty čínské názvy ulic a památek,ztrácím se i ve jménech postav,ale především mě kniha nebaví svým obsahem. Rozvláčné,zcela nepoutavé,mám pocit,jakoby by to bylo tvořeno na sílu. Od autora jsem kdysi četla i Skálu a to se nedá srovnávat!
Jsem si jistá,že touto knihou mé putování 'čínskými thrillery' končí.

05.09.2016 1 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Tak jsem asi divná. Po celou dobu čtení jsem čekala,kdy to přijde,kdy začnu být nadšená jako drtivá většina,kdy se něco stane. Bohužel mně autor ani příběh nijak neoslovili. Možná někdy příště.

01.09.2016 2 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Za mě za jedna,ještě o kus lepší než první dil.

24.08.2016 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Bylo to zdlouhavé,někdy jsem se do toho musela trochu nutit,ale jinak takřka poetický zážitek. Autorce se podařilo donutit mě k touze odstěhovat se ihned do Three Pines. Zamilovala jsem se.

24.08.2016 4 z 5