Adriassa Adriassa komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ze zacatku jsem si musela zvyknout na styl psani...ale pak jsem se zacetla a neslo od knihy odejit. Po precteni jsem sice Igorovi prilis neverila, presto bych se tam urcite nevydala..a to ani v lete;-) Ted travim cas tim, ze vyhledavam info a foto o Tribeci...

07.04.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Zacatek mi pripadal trochu zdlouhavy a chybelo mi napeti. Postradala jsem trochu vetsi rozbor postav. Temer vsechny na me pusobily dost plose...o zadne jsme se toho moc nedozvedeli..vse se jen lehce nacalo a pak nic. Presto se mi kniha libila a urcite si prectu dalsi.

17.03.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Super, super, super...tesim se na dalsi. I kdyz si rikam..dalsi knizku uz snad Joona nemuze ani prezit ;-D

26.01.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jako ostatni jeho/jejich knihy super. I kdyz uz mu Joona zacina pripadat jako superhrdina, ktery prezije vsechny a vsechno :-]

26.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kdyz jsem videla hodnoceni knihy a nakonec ji rozbalila pod stromeckem o to vic jsem se na ni tesila....a nezklamala. Nez jsem se k ni dostala, hodnoceni jeste kleslo, ale ja se nedala odradit a jsem rada. Precetla jsem ji za dva dny...jeden zaver trochu necekany a druhy cekany. Urcite stoji za precteni.Postavy sice neprilis sympaticke, obcas jsem se v nich trochu ztracela diky prezdivkam. Dej napinavy a po vecerech i strasidelny..:-] Tesim se na dalsi knihy od autorky.

24.01.2019 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha byla napinava a mela zajimavy namet, konec lehce uspechany a stejne jako u predesle knihy mi chybelo trochu vysvetleni...
Jen me tam rozcilovaly dialogy detektivu a ta jejich vecna natvrdlost a neustale "Coo"?, "Kdo"?? Prijde mi trochu nerealne, ze jak Munch tak Mia, jsou vetsinou mimo...nedovedu si predstavit, ze by nekdo takovy opravdu mohl u policie delat. Prijde mi to jako nejaky soucasnu trend, ze jsou ve vetsine detektivek vysetrovatele alkoholici, fetaci a emocne labilni jedinci... Skoda....puvodne jsem chtela dat pet hvezdicek, ale konec to opet trochu zkazil.

05.12.2018 4 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

bylo to trochu moc...sice napinave, ale nektere casti se moc snadno necetly

18.11.2018 3 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Kniha se cetla jednim dechem. Trochu zbytecne mi prisly kapitoly s uprchliky, obcas jsem je preskakovala a o nic duleziteho jsem neprisla.
Patrick mi lezl na nervy o trochu mene nez v jinych knihach.
Malilinko jsme byla zklamana z duvodu smrti Stelly, ale i tak kniha za me super. A tesim se na pokracovani.

16.11.2018 4 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Kniha se mi moc libila. Bylo tezke od ni odejit, tak jsem cetla do pozdnich hodin. Vraha jsem dlouho netusila, az ke konci mi to zacalo docvakavat. Tesim se na dalsi knihy od autorky.

05.11.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Jedna z nejlepsich knih, ktere jsem za posledni dobu cetla. Urcite vsem doporucuji.

23.10.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Trochu pomalejsi rozjezd, ale pak se dej rozproudil a cetla jsem jednim dechem. Konec me malinko zklamal. Na to jak dlouze popisoval autor zacatek tak bych ocekavala i podobne rozepsany konec. Presto hodnotim 4* a knihu doporucuji.

21.10.2018 4 z 5

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Celou dobu se mi kniha velmi dobře četla. Četla jsem ve dne v noci:-) Ale ten závěr? Už poněkolikáté mám u Lisy pocit, že vždycky vytáhne děj hodně vysoko, a pak neví jak z toho...a bud to zbytečně zkomplikuje nebo to nějak utne. Myslím, že závěr šel udělat daleko lépe a uvěřitelněji. Přesto dávám čtyři body a doporčuji

30.12.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nemám ráda knihy v podání první osoby a navíc tak nesympatických. Kniha pro mě neměla žádný náboj a spád. Sice jsem jí dočetla, ale spíš z důvodu, že jsem stále očekávala něco víc. Kniha pro mne byla zklamáním. Dvě hvězdičky dávám z důvodu dobrého nápadu na příběh.

01.03.2016 2 z 5

Nikdy není pozdě Nikdy není pozdě Mary Higgins Clark

slabsi a slabsi....Kniha bohuzel zklamala

04.02.2015 3 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Jedna z nejlepších knih od Kinga. Napínavé, strašidelné..ještě se těším na film. Určitě doporučuji

02.09.2014 5 z 5

Světlo v temném domě Světlo v temném domě Jan Costin Wagner

Občas trochu zdlouhavé a zamotané. Některým částem chybělo vysvětlení...Larrisa, slzy...ale jinak celkem dobré.

18.06.2014 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Téma lehce ohrané a děj předvídatelný. Přesto jsem knihu přečetla během dne. Doporučuji jako lehce napínavou a nenáročnou oddechovku....Pokud čekáte nějakou bombu, budete asi trochu zklamaní.

09.06.2014 4 z 5

Sorry Sorry Zoran Drvenkar

ne a ne se do knihy začíst...

06.06.2014 2 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Kniha se mi celkem líbila, ale přišla mi tak nějak stejná jako její ostatní knihy. Celá kniha napínavá a závěr..tak nějak spěšně ukončený, trochu mne zklamal. Ráda si přečtu další knihu, ale až za čas...také doufám, že tam bude méně "dokonalých sexy krasavis a krasavců". Možná by Lisa měla trochu odlišovat své dva žánry trillerů a sladkých románků.

08.01.2014 4 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Přečteno za víkend. Kniha je napínavá a čte se dobře. Ke konci jsem se trochu ztrácela, ale přesto se mi to líbilo. Knihu doporučuji, je zatím nejlepší co jsem od autora četla.

17.11.2013 4 z 5