Adriassa Adriassa komentáře u knih

Indická nevěsta Indická nevěsta Karin Fossum

Kniha se mi libila, ale po jejim docteni jsem nemohla dlouho usnout. Cela kniha mi prisla hodne smutna, ale byla velmi hezky a citlive napsana. Doporucuji...

10.11.2012 4 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Kniha se mi l

27.10.2012 4 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

První knížka, kterou jsem od Tess četla. Je naprosto skvělá a rozhodně doporučuji. Patří mezi mé tři nejoblíbenejší od Gerretsenové.

20.10.2012 5 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Kniha je velmi poutavá, jen u konce jsem zuřila, přesto že jsem to očekávala. Ale doporučuji k přečtení..

20.10.2012 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Ne a ne, se do knížky začíst. Pro mě nepochopitelné rozhodnutí...a celou dobu mne napadla otáka "Co čekala???"

20.10.2012 2 z 5

Tak chladná řeka Tak chladná řeka Michael Koryta

Ze začátku napínavé, ale postupně má pozornost klesala...až jsem knihu přeskočila úplně na konec. Čekala jsem víc..

20.10.2012 3 z 5

Lovkyně informací Lovkyně informací Taylor Stevens

Od severských detektivek jsem se přesunula trochu jižněji:-). Kniha se mi líbila, děj napínavý, jen občas trochu "hluchá" místa. Ale k přečtení doporučuji.

20.10.2012 4 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Knihu jsem četla jedním dechem. I přes velmi náročné téma, se mi kniha líbila. Dokáže vás vtáhnout do děje, ne jednou jsem měla téměř na krajíčku..

12.10.2012 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Kniha mne vůbec nezaujala. Nejsem věřící, ale jsem tolerentní, ale tohle mi přišlo trochu moc...Kniha ve mě často vyvolávala vztek. Nedokázala jsem jí číst dlouho, často jsem jí odkládala hluboko do šuplíku, a pak jen přeskočila na konec, abych věděla jak dopadla. Asi bych jí nikomu nedoporučila.

Sdílím názor A700

11.10.2012 1 z 5

Ostrov Ostrov Victoria Hislop

Řecko miluju...tak jsem se rozhodla na doporučení knihu přečíst a rozhodně jsem nelitovala. Nádherně napsaná. Rozhodně všem doporučuji. Snad v budoucnu navštívím jak Krétu, tak Spinalongu.

18.09.2012 5 z 5

Návrat Návrat Victoria Hislop

Kniha mě nadchla. Nedokázala jsem se od ní témeř odtrhnout. Autorka umí skvěle popsat prostředí, postavy...umí prostě vtáhnout do děje, stejně jako v přechozí knize.

Nejdříve jsem jí měla pouze půjčenou z knihovny, ted jsem ráda, že je v mé vlastné knihovně. Ráda se k ní někdy opět vrátím.

18.09.2012 5 z 5