Adriana21 Adriana21 komentáře u knih

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Super. Takhle bych tuhle knihu shrnula. I když se mi do jejího čtení moc nechtělo a to z důvodu, že jsem zrovna znovu dočetla knihu milovaný nevlastní bratr a Elec s Gretou jsou pro mě prostě top a Chelsey tam byla nevítaná i když hodná. A moc se mi nechtělo číst, jak nadává na mého oblíbence Eleca :D Nakonec jsem ale byla mile překvapena a knihu zhltla za jeden den. Chlsey byla moc fajn, milá, obětavá... No a Damien, jo, jo, jo a ještě jednou jo, toho chlapa jsem si prostě okamžitě zamilovala. Za mě parádní kniha a rozhodně doporučuju.

17.10.2021 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Nevím, čím to je, ale ke čtení téhle knížky jsem se odhodlávala docela dlouho. Přitom knihy téhle autorky mám moc ráda. Nakonec jsem se do toho ale pustila a knihu přečetla jedním dechem. Prostě super. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Rozhodně doporučuji.

14.10.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Na tuhle sérii jsem se fakt těšila a musím uznat, že mě rozhodně nezklamala. Nebylo to sice tak top jako série o HOTHOLES, ale i tak se mi to líbilo. Styl psaní téhle spisovatelky mě prostě baví. Hlavní postavy mi byli sympatické, sice Daria se ze začátku chovala fakt jako krá..., ale pak byla super. Byla jsem moc ráda, že se tam objevili i HOTHOLES a super bylo, že se tam ve větší míře objevoval taky Jamie, protože v sérii Hříšníci jsem si ho moc neužila, zasloužil by si celou knihu. Ale i přes to, že kniha byla fakt dobrá, tak mi prostě chybí HOTHOLES. Ovšem označení TODHOLES :) bylo super. A těším se na další díl o Luně a Knightovi :)

14.10.2021 4 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Myslela jsem si, že druhý díl nemůže být lepší než ten první, ale spletla jsem se. Tento díl byl ještě lepší. Jak já si dvojku Tea a Erika oblíbila. Super série.

11.09.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Tahle knížka se mi vážně líbila. Mám moc ráda téma mafie, takže to bylo prostě moje krevní skupina :D A Carter se mi moc zamlouval :)

08.09.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Opravdu hodně povedená kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. King je pro mě skvělý knižní hrdina, Mládě skvělá žena, která se musela poprat se životem a bojovat za něj, Preppy, tak ten byl fakt skvěký a Bear, na toho jsem ještě zvědavá.
Prostě super, super, super. Násilné, dramatické, erotické, drsné, nemilosrdné...

30.07.2021 5 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Naprosto skvělý díl. Knihy Cassandry Clare postě miluju. A takhle série Temné lsti je opravdu skvělá. Ani jednou jsem se u knihy nenudila, akce, napětí, láska... Hlavní postavy Emu a Juliána mám hrozně ráda no a k tomu téma zakázaná láska, prostě top :) Celkové rodina Blackthornů jse skvělá, jak se mají všichni rádi. Líbilo se mi, že spisovatelka dala větší prostor Tibovi, Livi a spolu s nimi Kitovi. Uvidíme, jak v dalším díle. Prostě super. No a ten konec, tak to jsem opravdu nečekala. Už se nemůžu dočkat a jsem strašně zvědavá na poslední díl.

09.07.2018 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Tak tohle bohužel nebyl zrovna šálek mého čaje. Stephenii Meyer jako autorku zbožňuju a Stmívání je taková moje srdcová záležitost, ale tenhle pohled, kdy Bella je Beau a Edward je Edythe, prostě, když jsou přehozené pohlaví mi nesedl.
Vlastnosti, které byly u Belly roztomilé, tak u Beaua mi přišly děsné. Když je ženská nemotorná... tak je to roztomilé, ale u chlapa, no to fakt ne. Některé pasáže taky k Beauovi nesedí, protože je chlap. Další věc, co mi vadila, tak proč dali sakra Stmívání a knihu Život a smrt dohromady? Tak velká kniha se blbě při čtení držela a cenově je zbytečně drahá, prostě tah nakladatelství, jak vylákat z lidí víc peněz. Já osobně bych byla radši, kdyby kniha Život a smrt byla zvlášť. Stmívání totiž doma už mám.

06.03.2018 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Skvělá kniha! Celkově se mi celá tahle série moc líbí. Je to přesně šálek mého čaje, jak se říká. Ano, samozřejmě tam bylo plno věcí předvídatelných, ale co. Super čtení a odreagování. Určitě doporučuji.

17.12.2021 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Super kniha. Další knížka z hudebního prostředí, kterou jsem během krátké doby přečetla a paráda. Nechápu, proč jsem její přečtení tak dlouho odkládala :)

08.10.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Pěkná kniha, Allie a Kadena jsem si moc oblíbila. Líbilo se mi, jak si k sobě pomalu nacházeli cestu i přes nějaké ty překážky.

08.10.2021 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Za mě moc krásná kniha. Tolik bolesti a trápení co museli hlavní hrdinové přežít. Neskutečné. Všechny postavy jsem si oblíbila. Kyla, Coltona i Nell. A jak já u téhle knihy brečela.

30.09.2021 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Konečně zase nějaká dobrá kniha po předchozích, které mě fakt vytáčely k nepříčetnosti :) L. J. Shen mám moc ráda, její série Hříšnici je fakt supe. Ovšem téhle knize něco málo chybělo, ale i tak se mi líbila. Byla čtivá a hlavní postavy mi sedly, takže super. Svědčí o tom i to, že jsem ji přečetla za jeden den.

28.09.2021 4 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Tuhle sérii mám moc ráda. Kluci s piercingem a tetováním, to je moje :) Jen bych řekla, že tenhle díl byl trošku slabší než ty předchozí. Rowdyho jsem si ale moc oblíbila, byl to moc fajn kluk se kterým se život nemazlil. A Salem taky byla fajn. I ona to neměla v životě vůbec jednoduché. Už se těším na další díl ve kterém bude hrát hlavní roli Asa.

24.09.2021 4 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Parádní kniha. Abych pravdu řekla, do čtení českých autorů se zrovna moc nevrhám, ale tady jsem udělala vyjímku a jsem moc ráda. Kniha pro mě byla velice čtivá a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tea a Erika jsem si moc oblíbila :)

11.09.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Super pokračování prvního dílu. Plno zvratů, které jsem vůbec nečekala. Od začátku do konce jsem nemohla ani dýchat. A ten konec!!!

30.07.2021 5 z 5

Popel půlnoci Popel půlnoci Lara Adrian (p)

Kniha se mi četla opravdu dobře, zajímavý děj, fajn postavy. Jen je škoda, že u nás už víc dílů nevyšlo :( Ráda bych si přečetla další.

14.05.2017 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Super kniha. Jace prostě zbožňuju, ty jeho hlášky a celkově, snažím se být borec, ale ve skrytu duše jsem zranitelný prostě miluju.

19.04.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

No, tak kniha mě absolutně nenadchla. Tenhle díl by vůbec v sérii Selekce nemusel být. Co mi na něm vadilo byla postava Eadlyn. "Jsem nejmocnější na světě". A America, tak do její povahy v předchozích dílech bych neřekla, že bude takhle vychovávat dítě. Eadlyn je rozežraný a namyšlený spratek!!! Nápad na knihu nebyl špatný, ale povaha Eadlyn jej opravdu hodně kazila. Ovšem je to jen můj názor.

04.04.2017 2 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Úžasné, úžasné, úžasné. Zase naprosto skvělý díl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnou. SPOILER: Rhage a Mary mám strašně ráda a jsem nadšená, že to s nimi dopadlo takhle :) Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

27.03.2017 5 z 5