adelaska adelaska komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Netřeba komentáře. Dokonalost sama.

18.06.2017 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Oddychové, napínavé a celkem neodhadnutelné, alespoň pro mě. Moc se mi to líbilo, četlo se to neskutečně rychle.

01.03.2017 4 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Od kvalitního thrilleru to má daleko, ale šla jsem do toho s tím, že je to pro mladší ročníky. A tak moc se mi to líbilo. Je to taková oddechovka, která se čte úplně sama a neustále se něco děje. No jednoduše, vzpomeňte si na filmový vřískot...

23.02.2017 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Naprosto strhující! Přečteno během dvou dnů. Nešlo přestat. Už ať je tu druhý díl!

18.02.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Knížka přečtená na jeden zátah. Bavila mě, ale Selekce s Americou a Maxonem je jen jedna. Nicméně si pokračování stejně přečtu, protože Selekci jako takovou, celý příběh, prostě miluji.

14.02.2017 3 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Hodnotím průměrně. Nenadchne, ale ani vyloženě neurazí.

12.02.2017 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Mám smíšené pocity.
Skvělý námět, prostředí bylo moc krásné, postavy sympatické, ale nebavilo mě to. Přesto se mi knížka líbila, měla jsem pocit, že je jako bomba s tím rozdílem, že ještě bohužel nevybuchla, ale stále a stále tiká. Čekala jsem, že už se konečně bude něco dít ... Konec už akční byl, ale to bylo jen pár stran.
Jsem lehce zklamaná, další díl si určitě přečtu, protože Cyra s Akosem mi přesto přirostli k srdci. Chci prostě vidět tu spoušť.

04.02.2017 3 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Fantastický thriller. Pro mě už jedenáctý od Harlana. A stejně mě pořád dokáže překvapit. Když má někdo oblíbeného autora a čte od něj už několikátou knihu v pořadí, stává se, že už jaksi "prokoukne" a dokáže alespoň už tušit, jak se to bude odvíjet, jednoduše jaký používá vzorec. U Harlana, ač se můžou anotace či začátky mnohdy jevit u každé jeho knihy podobně, každá je jiná. Zápletky jsou dokonalé. A tato kniha není výjimkou. Možná bych řekla, že patří mezi špičku toho, co jsem od něj doposud přečetla.

19.01.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knížka se sice čte skoro sama, ale to klišé... až mi z toho bylo trapně. Vše bylo samozřejmě "nečekané".
Nicméně je to takové to jednoduché čtení u kterého nemusíte přemýšlet a věřím, že jiným čtenářům přijde vhod.

17.01.2017 1 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Kniha se mi opravdu moc líbila. Ale tedy ten konec...Jinak nemůžu nic vytknout, četlo se to samo. Už se těším na další díl.

17.01.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Jako pokračování to nebylo špatné, je zbytečné mluvit o tom, zda to bylo čtivé nebo ne, to je přeci jasné. Líbilo se mi to, nemůžu říct, že ne, ale je to spíše taková oddychovka. Jen mi přišel z počátku divný nápad s Lily, ale potom jsem si na ni zvykla.

15.01.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Naprostá pecka. Srovnala bych to s Dědičkou ohně - možná trochu lepší. Manon se mi dostává pod kůži čím dál více a nemůžu se dočkat dalšího pokračování!

31.12.2016 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Perfektní. Tady jsem netušila už vůbec nic. Coben mě stále nepřestává překvapovat. Všechny jeho díla jsou dokonalé a toto není výjimkou.

02.12.2016 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Myslím, že teď nebudu schopná číst něco jiného.
Nemůžu uvěřit, že už to skončilo. Téměř dva roky čekání na poslední díl a pak jej dostanu do ruky a během chvíle to vše skončí. A stálo to za to.
Jsem neskutečně šťastná, že jsem si to mohla přečíst a zažít takové dobrodružství s Cinder, Kaitem, Scarlet, Vlkem, Cress, Thornem, Winter a Jacinem! Byli jste úžasní! Miluji tuto partičku hrdinů.
A nebylo to naposled...

24.11.2016 5 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Nebylo to vůbec špatné. Bohužel jsem se ale v druhé polovině musela do čtení nutit.

05.11.2016 2 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

No tak to fakt ne...

25.10.2016 odpad!

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Naprosto perfektní kniha! Neskutečně mě bavila, čtení ubíhalo rychle a... prostě nepopsatelné. Vztah Illan s ostatními z pětadvacítky byl neskutečný a upřímný.
Co mě mrzí je, že nevím nic o pokračování. Nutně ho potřebuji !

20.10.2016 5 z 5

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

S hodnocením jsem opravdu na vážkách, jelikož kniha nebyla až tak špatná, ale prostě mě vůbec nijak nepřekvapila a víceméně skoro vše bylo předvídatelné. Mrzí mě tak nízké hodnocení, ale existují pro mě mnohem lepší thrillery a kdybych hvězdičku přidala, bylo by to nespravedlivé.

16.10.2016 2 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Tak moc jsem se těšila, a tak moc jsem zklamaná. Nebudu se k tomu moc vyjadřovat, protože jsem poslední stránky už přeskakovala. Jen neopomenu podotknout, jak tu jedna slečna zmínila, že vidí určitou podobnost mezi Šeherzádou a Celeanou.... To jako vážně? Ani náhodou.
Jinak obálka je naprosto dokonalá!

07.10.2016 1 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Do poslední chvíle nevíš nic. Dokonalé

01.10.2016 5 z 5