adela2230 adela2230 komentáře u knih

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Krásný příběh, který jen dokreslil to, co už bylo napsáno v předchozím díle. Děj je svižný, člověk si u něj odpočine.

01.04.2024 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Kniha mi ze začátku moc neseděla, ale nevím důvod. Je to klasika od autorky, ale některé jiné příběhy mě upoutaly víc.

31.03.2024 3 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Skvělý příběh. Má to čím dál lepší zápletku, není to jen romantika s neurčitou zapletkou.

30.03.2024 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Jasně příběh je dost nadnesený, ale dobře se čte. Má to spád, nikdo si nehraje jen tak na něco. Velmi příjemné čtení.

29.03.2024 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Romantická oddechovka se spoustou vtipných scén.

28.03.2024 4 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Kniha je zajímavá. Řeší se důležité téma a zároveň je protkaná skvělým humorem.

28.03.2024 4 z 5

Tohle není žádná lovestory Tohle není žádná lovestory Mary Hargreaves

První část knihy mi moc nesedla. Hrdinka mi přijde přehnaná, jedná neúměrně věku. Ačkoliv se člověk ve spoustě věcech může najít, tady tím, že je to všechno najednou je toho moc. Druhá půlka byla lepší, hrdinka začala více "přemýšlet" a tím pádem kniha začala být zajímavá.

24.03.2024 3 z 5

Odvrácená strana mysli Odvrácená strana mysli Kerry Daynes

Kniha je více psychologická a tím, že jsou to v podstatě memoáry autorky se člověk dozví vše hlavně o nemocích a vlivu na další činy. Sériový vrazi tam nejsou a zmíněné případy jsou sice zajímavé, ale rozhodně to knize nepomůže ke strhnutí čtenáře. Vzhledem k tomu, že jsem knihu četla na základě video upoutávky je to docela zklamání.

19.03.2024 3 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Klasická romantika. Ale je to hezký příběh. Taková oddechovka z moderní doby a není to moc uhlazené, jako některé romantické knihy.

15.03.2024 5 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Tahle knížka mi moc nesedla. Naštěstí není první, takže vím, že píše dobře a každý si najde své.

14.03.2024 3 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Skvěle napsaný příběh. Autorka umí propojit vše, co je potřeba a od knížky se pak nedá odtrhnout.

14.03.2024 5 z 5

Za hranou Za hranou Meredith Wild

Kniha má zajímavý námět. Ale nedokážu říct, zda se mi líbí nebo nelíbí. Spíše mi na ni něco chybělo...

12.03.2024 3 z 5

Prosecco do žíly Prosecco do žíly Nikola Mišjaková

Kniha je napsaná velmi vtipně. Ztotožnit se s ní je velmi snadné a až skoro smutné. Jen je opravdu krátká (škoda).

10.03.2024 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

První část psaná e-maily a chaty pro mě úplně není, ale pak se kniha přehoupla a už to bylo mnohem lepší. Autorka umí psát a knihy upoutají.

09.03.2024 4 z 5

Kniha je dobře napsaná. Rozhovor je plynulý, poučný. Jediné co se opakuje jsou části, které pan Dvořák už třeba použil v rozhovorech, ale to je maličkost.

09.03.2024 4 z 5

V ohrožení V ohrožení Julie Garwood

Skvěle napsaný příběh. Občas vtipný, občas vážný. Člověka vtáhne a nepustí. Autorka píše velmi dobře.

09.03.2024 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Velmi dobrý díl. Je zábavný, plný vzájemných sympatií a k tomu vtipný. Vůbec nevadí, že je tam sex až ke konci. Autorka opravdu umí zaujmout.

28.02.2024 5 z 5

Mechanika lásky Mechanika lásky Alexene Farol Follmuth

Taková milá oddechovka. Ja měla občas problém udržet pozornost, ale jinak dobrý.

28.02.2024 4 z 5

Syndrom neklidných duší Syndrom neklidných duší Nicole Škorpilová

Je to zajímavý koncept knihy. Seznámení s pacienty je poměrně dobré, ale pak se střídají dost rychle, takže jsem občas měla problém s orientací. Je tady i poměrně nadsazka, protože takle "mírné" prostředí léčebny určitě není. Ale jako koncept je kniha zajímavá.

19.02.2024 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Skvělá kniha, je dobře napsaná. Čte se v podstatě sama. Jsou tam i vtipné situace na odlehčení. Děj je rychlý a od knížky se skoro nejde otrhnout.

14.02.2024 5 z 5