adela2230 adela2230 komentáře u knih

Život s vůní lubrikantu Život s vůní lubrikantu Emma Scharkez

Asi jsem čekala trochu jiný příběh. Hrdinka působí mile, spousta věcí je zde velmi nadnesená. Knížka úplně neupoutá ani neurazí.

16.11.2023 3 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Krásný romantický příběh. Dokáže upoutat a i přes španělské slova si ho člověk užije a může ho číst jedním dechem.

13.11.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Popravdě sice nevím co přesně mi nesedlo, ale bylo toho dost. Ze začátku jsem se nemohla začíst a chtěla knihu odložit, pak se to trochu spravilo, ale jen na chvíli. Myslím, že kdyby kniha měla o hodně stran méně bude to lepší. Takle se příběh zbytečně táhne a je v tom pak chaos.

09.11.2023 2 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Příjemná romantická kniha, dobře se čte, ačkoliv mi občas vadilo chování hlavní hrdinky, ale jinak dobrá oddechovka.

03.11.2023 4 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Nevěděla jsem, co čekat. Jako příběh je to super. Dějovou linku Zuzany bych klidně vynecha. Vyšetřování je fajn, jen rozuzlení je velmi rychlé a dost náhodné.

03.11.2023 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Příběh je zajímavý, je super pohled ze strany muže. Ale je zde hodně velká nadsázka romantiky a dalších věcí, které se asi jen tak nestanou.

28.10.2023 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Dobrá oddechovka, je to dobře zpracované, ani prvoplanová romantika ani ne moc sexu. Jen občas mi hlavní hrdinka svým chováním neseděla.

25.10.2023 4 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Zajímavý příběh, možná by to chtělo trochu víc propracovat, ale jinak dobrá oddechovka.

25.10.2023 4 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Autorka opět nezklamala, příběh má všechno. Skvěle se to čte, jsou zde problémy, které jsou těžké, ale i přesto jde najít řešení. Velmi dobře napsané.

01.10.2023 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Takový klasický uhlazený příběh o bohatém a chudé se společnou minulostí. V knize jsou občas vtipné momenty, ale něco tomu chybí. Jiné knihy od autorky jsou krapet lepší.

30.09.2023 3 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Tento díl se věnuje těžkým věcem, ovšem musím říct, že mi tam něco nevědělo. Možná chování postav, určitě to stojí za přečtení, ale tentokrát mě to nechytlo tak, jako jiný díl.

29.09.2023 3 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Super kniha, autorka píše velmi poutavě a dokáže zaujmout. Určitě to stojí za přečtení.

24.09.2023 5 z 5

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Kniha není špatná, já sice očekávala něco jiného, ale nakonec to tak špatné nebylo. Určitě bych buď přidala další příběhy žen, nebo bych tyhle více rozvedla do hloubky.
Rozhovory byly fajn, ale za mě občas ne tak podstatné.

15.09.2023 4 z 5

Pořádný terno Pořádný terno Lauren Blakely

Autorka píše velmi dobře. Příběh upoutá, člověk čeká co nastane. Není tam žádné velké drama, které v ostatních knihách bývá často. Opravdu povedená série.

13.09.2023 5 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Příběh není extra náročný, většinou člověk ví, co čekat. Ale i přesto to zlepší den a dá se to přečíst za jeden den. Když to člověk čte s nadhledem knihu si rozhodně užije.

13.09.2023 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Velmi dojemný a náročný příběh. Autorka se vyhnula klasickému klišé a náročné situace, které mohou nastat zpracovala skvělé. Kniha dojme a zároveň pobaví, určitě stojí za přečtení.

08.09.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

V knize se řeší náročné témata, které knize dodávají jiný směr než klasický romantický příběh.

06.09.2023 4 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Klasický romantický příběh. Za mě příběh pokulhával, některé pasáže bych zkrátila. Ze začátku mě kniha bavila, ale ke konci mi to přišlo slabé.

27.08.2023 3 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Nepřišlo mi to úplně jako thriller, ale přečíst se to dalo. Je to spíše romantika s přídavkem krimi.

24.08.2023 4 z 5

Kód života - Jak z nás DNA dělá to, kým jsme Kód života - Jak z nás DNA dělá to, kým jsme Robert Plomin

Kniha uvádí zajímavé fakty, ač je určena veřejnosti ne vždy to člověk pochopí, ale i tak je kniha napsaná srozumitelně. V některých úsecích mohla být zkrácena.

24.08.2023 3 z 5