adela2230 adela2230 komentáře u knih

Tři rande Tři rande Beth O’Leary

Zajímavě složená kniha, ze začátku jsem si říkala, proč se shází se všema najednou, ke konci se to vysvětlilo. Musím říct, že občas mě hrdinky svým chováním rozčilovaly, ale jako oddechovka je skvělá.

Tanči, jako by tě nikdo neviděl Tanči, jako by tě nikdo neviděl Vanessa Jones

Druhý díl nebyl špatný, ale první byl lepší. Tady se točí stále stejný problém a nijak extra se ten problém neřeší. Pokud autorka bude pokračovat v této sérii, kdo ví, o čem bude další kniha.

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Rozhodně se mi příběh líbil více než předchozí, ale opět se nikam moc nedostáváme. Stále je tam hrozba a tohle prolínání dvou světů se mi nelíbilo. Vzhledem k tomu, že tohle je poslední díl, chtělo by to už ukončit, nebo alespoň něco málo rozplést.

06.05.2023 2 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

První co mě napadlo, že název úplně neodpovídá. Kniha se čte dobře, ale určitě má autorka lepší. Taková oddechovka.

06.05.2023 4 z 5

Zázračný úklid v hlavě – Kouzlo nehrocení Zázračný úklid v hlavě – Kouzlo nehrocení Sarah Knight

Kniha je napsaná vtipně, ale že by pomohla se říct nedá. V podstatě je zde jen povrchově napsáno jak něco nehrotit. Ale jak se k tomu dopracovat už napsáno pořádně není a to co je uvedeno není úplně k pomoci.

21.04.2023 1 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Kniha se čte dobře, je zde zápletka díky které jsem knihu dočetla. V některých případech to bylo takové zvláštní, ale vysloveně to od přečtení neodradí.

20.04.2023 4 z 5

Klub knihomolských srdcí Klub knihomolských srdcí Lucy Powrie

Nenáročná kniha, která zaujme a mladší dokonce i možná v něčem poučí.

17.04.2023 5 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Četla jsem všechny autorovy knihy, takže člověk ví, co čekat. Příběh je prostě eroticko-romantická klasika. Ale tahle je slabší než ostatní knihy, dlouho se hrdinové jen plácají v myšlenkách, pak nastane zlom, znovu se začnou plácat a řekla bych, že konec je takový odfláknutý a trochu přeslazený.

12.04.2023 4 z 5

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Příběh se mi líbil. I když je to krapet slabší pokračování je to zábavný příběh. Přidala bych trochu vice vzájemné chemie, ale i tak je to skvělá romantická oddechovka.

12.04.2023 5 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Je sice příjemná změna, že je zde jiný vyšetřovatel, ale navazující díl Mily bez ní je zvláštní. Na konci je sice Mila zpět, ale je to podivné, byla bych ráda, aby příběhy s Milou pokračovaly, ale zároveň, aby se to již vyřešilo. Kniha se mi líbila, ale mám k tomu dost otázek.

07.04.2023 3 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Na českou autorku me kniha příjemně překvapila. Občas jsem měla problém s chováním postav, ale jinak je to skvělá oddechovka.

07.04.2023 4 z 5

Kniha mě velmi překvapila. Bryndza píše skvělé kriminalky, ale tohle je také fajn. Občas jsem s chováním hrdinky nesouhlasila, ale jinak je kniha protkaná vtipem a člověk se pobaví.

04.04.2023 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Kniha se čte dobře, je to sladká oddechovka. Je sice hezké si připomenout postavy ze serie BAM, ale tohle bylo možná až moc. Je hezke vědět jak jsou na tom, ale serie skončila skvěle a pokračování není zase až tak potřeba.

04.04.2023 3 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Kniha se čte dobře, je dobře napsaná. Ale bylo by dobré kdyby konečně hlavní postavy jen vyšetřovaly a všechny utoky nesměřovaly jen na ně.

04.04.2023 4 z 5

Univerzální katalog zoufalců Univerzální katalog zoufalců Přemysl Krejčík

Příběh by měl i potenciál, ale bylo tam hodně postav, ty musí člověk hlídat, aby se neztratil. Řekla bych, že tam byla jedna linka i velmi málo rozepsaná.

25.03.2023 2 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Druhý díl jsem sice četla se zpožděním, ale líbil se mi trochu více než první. Začátek byl skvělý, dobře se rozjížděl, ale pak opět začalo přibývat postav a začala jsem se ztrácet v příběhu, ale krapet méně než v prvním díle.

25.03.2023 4 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Druhý díl se mi líbil více než první. Je skvělé, že je to vyprávěné z pohledu muže, tudíž je kniha aspoň trochu jiná.

17.03.2023 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Příběh je sice zajímavý, ale chování postav bylo příšerné. Klidně by příběh mohl být zkrácen, kdyby se hlavní postavy chovaly racionálně a trochu normálně, v některých částech člověk moc nechápal.

17.03.2023 3 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Oddechová kniha, na deštivé odpoledne. Relativně klasický scénář u tohoto typu knih.

12.03.2023 4 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Kniha není špatná, dost mě zklamalo prodloužení knihy o měsíce později. Jinak je to klasická oddechovka, ale od autorky jsem četla lepší.

06.03.2023 4 z 5