adela2230 adela2230 komentáře u knih

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Kniha se čte dobře. Ovšem autorka má lepší knihy. Tady se Alice občas chová šíleně. Navíc je zde mnoho neuvěřitelných situací a ačkoliv Alice odmítá peníze v podstatě se vše stejně penězi vyřeší.

03.02.2023 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Skvělé shrnutí serie. Je skvělé si moct přečíst, jak hrdinové knih pokračují v životě. Velmi dobrý nápad, jak vše ukončit.

31.01.2023 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Klasický příběh autorek. Ze začátku jsem měla problém s hlavními hrdiny, ale jinak kniha nezklamala.

31.01.2023 4 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Zábavná kniha, občas mi nesedělo chování Neil, ale i tak je to čtivá oddechovka.

24.01.2023 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Děj je velmi snadný a předvídatelný. Ale i presto je fajn. Jsou zde vtipne momenty a díky tomu kniha plyne. Líbí se mi i zahrnutí předchozího páru, kde až teď mi přijde Lilith mnohem lepší.

22.01.2023 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Děj knihy je rychlý. Hlavní hrdinka mi ze začátku dost vadila, hlavně svým pristupem, který se pak zlepšil. Bohužel mi ani extra nesedla další ženská postava. Jinak se kniha dobře čte a je to taková klasická oddechovka.

21.01.2023 3 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Autorka se vrátila k původnímu stylu a díky tomu je kniha velmi dobře čtivá. Taková rychlá oddechovka.

21.01.2023 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Příběh je dobrý, taková klasika od autorky. Pravdou je, že ale kniha ze začátku měla pár rušivých momentů. Druhá část knihy byla podstatně lepší, ačkoliv tam byly více náročné pasáže ze života.

18.01.2023 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Dobře napsaná oddechovka. Autorka přešla na romantické příběhy, ale i tak dokážou pohltit.

30.12.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Romantická oddechovka, jako autorky mají i lepší knihy. Ale i tak se to jako oddechovka super. Jediné co mi vadilo, bylo občas chování Molly.

28.12.2022 4 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Příjemná romantická kniha. Autorka nezklamala, trochu se mi nelíbil konec. Ale jinak dobře napsaná oddechovka.

26.12.2022 4 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Skvělý příběh o rozdílných lidech. Nejsou tam žádné zbytečné odbočky a příběh skvěle plyne.

25.12.2022 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Kniha je skvělá, přečetla jsem ji skoro jedním dechem. Je to romantická oddechovka, která je jina než předchozí knihy, ale přitom super.

24.12.2022 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Autorka má i lepší knihy, ale jako příjemná oddechovka je to super. Nelíbily se mi některé pasáže, ale pak to autorka příjemně vyrovnala.

22.12.2022 4 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Kniha není špatná, je to taková romantická oddechovka. Byly části, které mě úplně nebavily, ale občas se člověk pobavil.

20.12.2022 4 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Je to takový romantický příběh. Docela slabý oproti tomu, co autorka píše. Je to taková oddechovka s romantickým nádechem.

11.12.2022 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Skvělá kriminálka, Bryndza opět nezklamal. Začátek se mi sice příliš nelíbil, ale pokračování bylo skvělé. Výborná kniha.

04.12.2022 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Zajímavý příběh, jen někde je to zbytečně zdlouhavé. Je zde hodně postav a některé svým chováním mi neseděly. Ale i tak je to povedený příběh.

20.11.2022 4 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Není to úplně nejlepší kniha od autorky. Ale je to takové pohodové rychlé čtení.

10.11.2022 4 z 5

Pro fanouška HP je to ideální kniha. Je to skvěle napsané, jsou zde vtipné pasáže. Tom skvěle popisuje svůj příběh a celkově vše co ho provázelo dosavadním životem. Řekla bych, že dokáže i pro někoho poupravit pohled na Draca. Ač autobiografie moc nemusím, tahle stojí za přečtení.

09.11.2022 5 z 5