adela2230 adela2230 komentáře u knih

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Klasická oddechovka, autorka opět nezklamala. Je stále skvělé si přečíst knihu z mužského pohledu.

30.07.2023 5 z 5

Krása, která přetrvá Krása, která přetrvá Ashley Woodfolk

Kniha má skvělý koncept. Autorka popisuje, jak se kdo vyrovnává se ztrátou. V mnoha ohledech by kniha mohla i pomoct. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak se nedalo odtrhnout. Osobně bych potrebovala ještě dokončit příběh pár postav, ale to je jen drobnost.

27.07.2023 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Příběh je to dobrý, ale ze začátku mě kniha moc neoslovila. Až ke konci začala být zajímavá a konec byl překvapivý. Rozhodně, ale knihu nepovažuji za nejlepší thriller.

25.07.2023 4 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Zajímavý příběh, velmi dobře se čte. Trochu jsem doufala ve větší rozjetí příběhu, ale i tak dobrý příběh.

19.07.2023 4 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Kniha je napsaná dobře. Rozhovor je tam dost málo. Jedná se primárně o vyprávění Štočka o většině případech, které jsou velmi známé a tudíž člověk čte to, co již několikrát slyšel.

02.07.2023 3 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Není to špatná oddechovka, občas mi pasáže přišly povědomé s některými filmy, ale i tak se to četlo dobře.

29.06.2023 4 z 5

Odložené dítě Odložené dítě Jess Ryder

Zajímavý thriler, kde se člověk musí zamyslet. Občas mi chování postav přišlo příšerné a poměrně rušivé.

29.06.2023 4 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Skvělá oddechovka. Jen ten konec by stál za větší rozpracování, přijde mi velmi neukončený.

14.06.2023 4 z 5

Dívka, která četla v metru Dívka, která četla v metru Christine Féret-Fleury

Zaujal mě název, ale asi jsem od knihy čekala vice. Bylo to takové nějaké. Je tam zajímavý nápad, ale ten by měl dostat více prostoru.

14.06.2023 3 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Je to velmi zajímavý příběh, který popisuje, jak dokáže pracovat podvědomí a různé nemoce. Je to opravdu dobře napsané, jen mi tam "něco" chybělo (jen nevím co).

07.06.2023 4 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Skvělý komiks, který nezklamal. Je to vtipné a člověk se ve spoustě věcí pozná.

07.06.2023 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Kniha je taková klasická klišé oddechovka. Příběh je takový klasický, hlavní hrdinka se dost často chová jako nána, ale pro oddech se to přečíst dá. Dost mi přišlo, že tento příběh je kombinace půlky romantických filmů, které byly natočené.

16.05.2023 3 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Kniha se čte velmi dobře, je zde cítit chemie mezi postavami. Příběh taky ukazuje různé problémy, které můžou být.

11.05.2023 5 z 5

Hodný holky líbaj líp Hodný holky líbaj líp Elie Grimes

Kniha nebyla špatná, čte se dobře. Je to opravdu oddechovka. Chování postav bylo teda na povážení, ale i tak to jde.

11.05.2023 3 z 5

Tři rande Tři rande Beth O’Leary

Zajímavě složená kniha, ze začátku jsem si říkala, proč se shází se všema najednou, ke konci se to vysvětlilo. Musím říct, že občas mě hrdinky svým chováním rozčilovaly, ale jako oddechovka je skvělá.

Tanči, jako by tě nikdo neviděl Tanči, jako by tě nikdo neviděl Vanessa Jones

Druhý díl nebyl špatný, ale první byl lepší. Tady se točí stále stejný problém a nijak extra se ten problém neřeší. Pokud autorka bude pokračovat v této sérii, kdo ví, o čem bude další kniha.

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Rozhodně se mi příběh líbil více než předchozí, ale opět se nikam moc nedostáváme. Stále je tam hrozba a tohle prolínání dvou světů se mi nelíbilo. Vzhledem k tomu, že tohle je poslední díl, chtělo by to už ukončit, nebo alespoň něco málo rozplést.

06.05.2023 2 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

První co mě napadlo, že název úplně neodpovídá. Kniha se čte dobře, ale určitě má autorka lepší. Taková oddechovka.

06.05.2023 4 z 5

Zázračný úklid v hlavě – Kouzlo nehrocení Zázračný úklid v hlavě – Kouzlo nehrocení Sarah Knight

Kniha je napsaná vtipně, ale že by pomohla se říct nedá. V podstatě je zde jen povrchově napsáno jak něco nehrotit. Ale jak se k tomu dopracovat už napsáno pořádně není a to co je uvedeno není úplně k pomoci.

21.04.2023 1 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Kniha se čte dobře, je zde zápletka díky které jsem knihu dočetla. V některých případech to bylo takové zvláštní, ale vysloveně to od přečtení neodradí.

20.04.2023 4 z 5