adaba adaba komentáře u knih

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Knihou jsem se protrápila, nezaujalo mě to, bylo to příliš mimo realitu.

22.08.2018 1 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Napínavé, čtivé, nečekaný závěr. Kniha se mi moc líbila.

20.08.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Knížka se mi líbila. První část jsem sice prokoukla po pár stránkách, ale i tak bylo zajímavé, jak se děj bude dále vyvíjet. Konec byl překvapivý, určitě stojí za přečtení.

09.08.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další skvělé čtení této autorky. Napínavé od začátku do konce. Už se těším na další pokračování.

06.08.2018 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Zatím nejlepší kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Je čtivá, má napětí i spád a rozuzlení na konci bylo famózní.

09.07.2018 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Super knížka, napínavá až do poslední stránky :) Četla jsem i celou předchozí sérii s Torou a byla výborná, ale série Freyja a Huldar je snad ještě lepší. Těším se na další díl této série.

16.06.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Další perfektní kniha mého oblíbeného autora. Napínavé, čtivé, ani nevím, jak se mi víc jak 500 stran podařilo přečíst tak rychle. Těším se na pokračování.

23.05.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Na mě už trochu moc propojených dějů, trošku překombinované, ale i tak dobré, asi proto, že jsem si hlavní hrdiny oblíbila už z předchozích knih a touto knihou jsem se o nich dozvěděla zase něco víc.

23.05.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Suprová četba. Četla jsem všechny knihy tohoto autora a všechny byly perfektní, čtivé a napínavé, i když v tého byl vrah odhalen už dříve, ničemu to nevadilo a na napětí neubralo. Eriku jsem si oblíbila a těším se na další pokračování :)

23.05.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Hodně dobré čtení :) Líbil se mi styl, jakým byla knížka napsaná, kdy na konci do sebe dílky skládačky pěkně zapadnou :)

16.03.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další skvělá kniha této autorky. Tento díl se mi líbil zatím nejvíc. Doufám, ze brzy vyjde další pokračování.

09.03.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se dobře četla, líbila se mi víc než kniha V lese visí anděl. Mělo to spád i napětí. Už se těším na další autorovu knihu.

26.02.2018 5 z 5

Šest krát dva Šest krát dva Arne Dahl (p)

Opět skvělé a hodně napínavé čtení, stejně jako první díl. Arne Dahl se zařadil mezi mé oblíbené autory. Konec zůstal otevřený, tak snad bude brzy pokračování.

14.01.2018 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Hodně povedená kniha. Četla jsem všechny knihy této autorky a tuto řadím jako jednu z nejlepších. Už se těším na další díl této série.

06.01.2018 5 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Knížka měla trochu pomalejší rozjezd, ale pak dostal děj spád. Bylo to napínavé na každé stránce a nedokázala jsem knížku odložit. Závěr byl hodně povedený a nutně potřebuji další díl :)

27.12.2017 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Knížka se mi líbila. Je čtivá, napínavá, i když konec už jsem trochu tušila..Těším se na další knihy s Fabianem Riskem.

17.12.2017 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Opět skvělá četba, napínavá až do konce. Těším se na další knihy tohoto autora.

04.12.2017 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Dívka v ledu i Noční lov byly super, ale tato kniha se mi líbila nejvíc :)

27.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knížka se mi moc líbila. Napínavá byla každá stránka, i když ten konec byl trošku slabší. I tak 5 hvězd :)

14.11.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Knížka mě nezaujala, děj se hodně táhl a nic zajímavého se nedělo..čekala jsem něco víc.

14.10.2017 2 z 5