4laras 4laras komentáře u knih

Omyl Omyl Elle Kennedy

V některých ohledech byl tento díl slabší než ten první...
Grace, ačkovil se dost liší od Hanny v prvním díle je mi přijde ještě lepší, než Hanna. Nemá tak ostrý jazýček, ale taky se nebojí Logana.
Občas jsme potkali i staré známé z prvního dílu, což jsem uvítala.
Sarkasmu plná kniha, uštěpačné poznámky, koketování, flirtování... prostě příjemná oddychová kniha.

08.04.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jednoduché čtení z prostředí vysoké školy.
Ze začátku jsem váhala, jestli se mi tato kniha chce vůbec číst, ale po přečtení prvních dvou kapitol jsem knihu nedala z ruky. Obrala jsem se i o pár hodin spánku, jen abych ji dočetla.
Wellska byla milá hned od začátku, i přes to co se jí stalo, a jakmile se tam objevil hokejsta a fotbalitsa... Už od začátku jsem fandila Garretovi.

08.04.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Dobrá kniha, oddechové čtení.
Hned od začátku kniha měla děj, ryhle postupovala a nemohla jsem se odtrhnout. Doslova jsem ji zhltla za 10 hodin.
Postavy byly milé, přátelské a dalo se do nich rychle zamilovat. Někde jsem četla, že tato kniha je určena především pro ty, co se jim líbilo 50 odstínů něčeho... proto jsem se knihy zezačátku bála, ale rychle mě strach přešel. Nemělo to s tím nic společnéo.
Určitě budu v sérii pokračovat.

08.04.2018 3 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Ach ne,
Tahle kniha byla stejnou jízdou jako ty předešlé... Návrat ke Carolinině pohledu jsem uvítala.
Celá kniha byla jako jízda na horské drze avšak s rozdílem, že tady jsem jeli dlouhou dobu nahoru a potom byl najednou obrovský pád.
Co knize ubírá hvězdičku je ten konec... Chápu, že všem mělo dojít, co se tam děje, ale třeba ještě dvě, tři větičky by nebyli špatné.
Celá série byla fajn na čtení.

11.03.2018 3 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Ještě lepší něž-li třetí díl s Vivien.
Chloe byla super a po přečtení této knihy mám nutkání koupit si pitbula.
Jinak Lucas byl úžasný.
Celá kniha byla úžasná stejně jako ostatní díly série.

10.03.2018 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Kniha je oproti prvním dvou knihám jiná a příjemnější.
Četla se rychle, Vivien byla skvělá, jak viděla sama sebe jako hrdinku z jednoho z těchto románů...
Prostě dobrá kniha, rychle se četla a konec byl krásný.

10.03.2018 4 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Knihu jsem nedočetla, protože mi byl cizí způsob psaní.
Celé je to psané rozmou dopisů, kdy děvče píše, co se jí stalo. Když jsem neznala lidi, kterým psala, nic moc mi to neřeklo.

04.03.2018

Mrzí mě, že je to psané jako scénář.
Protáhlé do vět, by kniha získala úplně jiný rozměr. jinak ke knize není co dodat, propracovaný New York... všechno.

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Knihu jsem nedočetla.
Nijak na mě nezapůsobila, ani mě nevtáhla do děje, ač vypadal sebevíc zajímavě.

04.03.2018

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Opět pohodová kniha, jen mi Caroline občas přišla jako o deset let mladší...
Clive byl v této knize za mě nejlepší postava. Líbí se mi ty Epilogi psané jeho pohledem.
Stále je tu ten můj samý problém s překladem "bychom" a "bysme", ale toho už se asi do konce příběhu nezbavím.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Abych pravdu řekla, čekala jsem něco jiného a horšího.
Ale kniha mě překvapivě zaujala. Všechno mělo spád, postavy byli příjemné a nic nebylo přeplácané... Za mě fajn odpočinková kniha.
Jen jedna věc na překladu mě neskutečně rozčilovala a to bylo používání "bysme" místo "bychom", jako občas se ta první varianta asi dál, ale co je moc je moc. A když to bylo v celé knize, tak už toho bylo hodně.

04.03.2018 4 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Au. Já nechci konec.
Celou knihu jsem doslova zhltla za den. Celý příběh se odvíjel rychle a měl spád.
Pro Alyssu a Morfea jsem byla od začátku a prostě v zemi Kdekolijinde... Tam jsem byla spokojená. Morfeus měl opět svoje plány a Zach s ním začal spolupracovat.
Nejvíce měl ale bolel konec, který skončil úplně jinak než jsem čekala. V knize bylo stále dokola opakováno, jak to skončí, ale úmyslně jsem to ignorovala, protože jsem tajně doufala, že se to, jako v celé knize zvrátí.
Asi se ke knihám brzy vrátím, abych si mohla prožít celý příběh znovu... Za mě úžasná série.

04.03.2018 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Pro mě asi nejslabší kniha série, ačkoliv se toho tam dělo hodně.
Přinesl toho hodně, ale mě přinášel zklamání. Části, kde byl Eragonův bratr mě nebavili a často jsem je měla chuť přeskočit.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Za mé malé já: "Nejlepší kniha, co jsem kdy četla."
Už od začátku mě kniha vtáhla dovnitř, protože jsem se soustředila, abych mohla vše pochopit. Cestování, další postavy a prostě všechno... za mě je tohle prostě můj nejmilovanější díl celé série, který mohu číst stále dokola.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Poslední díl byl... Byl.
jsem vděčná za tuto sérii, která mi ukázali že v tlustých knihách jsou ukryty poklady.
Poslední díl jsme se trochu už nudila, i když byla kniha stále proložená překvapeními.
Paolliny udělal, co v prvním díle slíbil a zakončil knihu jak ji zakončil. Ačkoliv mi to bylo trochu líto, příjemně se mi kniha uzavřela s pocitem, že to skončilo.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Příjemné počtení.
Ačkoliv je tento díl první v celé sérii, četla jsem ho až jako poslední, protože bohužel nebyl v knihovně dlouho dostupný. Myslím, že tím, že jsem věděla co bude dál mě kniha tolik nezaujala.
Po třech jsem se ke knihám vrátila s tím, že to vezmu od začátku, jak se patří a... srdce mě dosti bolelo, když jsem knihu četla. Už jsme to neviděla jako ten úžasný příběh, ale hodně popaných listů. ve kterých se toho děje až moc málo.

Svět, který si Paolliny vytvořil byl úchvatný. Už první kniha ukazuje jak příběh skončí a jsem ráda, že to Paolliny nezradil.

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tato kniha byla změna. Ne špatná, ne velká, ale byla to příjemná změna.
Už od začátku mi to přišlo jako příjemný milostný příběh.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Za mě asi nejlepší díl série.
Tento díl se mi četl nejlépe ze všech. ačkoliv je to už potřetí ta samá šablona, má tato kniha jiné prvky než ty předcházející.
Dost vtipných momentů, pár klišé, ale autorky nezklamali.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Druhý díl byl o něco méně "drastičtější?" než první.
Kniha nebyla nikterak složitá, dobře se četla, měla dobrý námět.
Prostě Amíci milují lidi, kteří mluví s britským přízvukem.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Přečteno, ale nevím jaký z toho mám pocit.
Určitě to bylo lepší jak Odstíny, ale i tato kniha byla v jakémsi ohledu zvrácená a plná klišé... Sexy nadřízený a pro něj mladá neznámá sekretářka, která se mu líbí.