4761 4761 komentáře u knih

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Výborné!! Potřebovala bych další díl a to ideálně ihned. Zprvu jsem se obávala ze se mi líbit nebude, ale! Prostě 1**** velice doporučuji přečíst.

22.05.2019 5 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Starnu.. Kniha se určité bude líbit nactiletym

22.05.2019 3 z 5

Únor Únor Gabrielle Lord

Série se mi opravdu líbí. Sice je to pro mladší čtenáře ale i já si ji rada přečti.

20.05.2019 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Ano, ano a zase ano!!
Tohle mohu! Výborné.

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Četla jsem podle stejnojmenného seriálu, který se mi líbil ale.... No ale. Já nevím asi to je mnou, ale nemohla jsem se začíst. Vyloženě jsem se nutila do čtení. Po sto stránkách jsem knihu bohužel odložila a již číst nebudu.

17.05.2019 1 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Líbila se mi moc.

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Není to můj šálek čaje no. Četla jsem jelikož jsem v nemocnici nic jiného po ruce neměla.

17.05.2019 2 z 5

Nejslabší díl z celé série, ale i přesto se mi líbila

17.05.2019 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Četla jsem již poněkolikáté. Tahle kniha. Tento příběh to je prostě má Srncová záležitost. Všem vřele doporučuji si přečíst. Stojí to za to!!

17.05.2019 5 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Říkala jsem si, že jsem na tyto young postapokalyptické romány stará, ale tato se mi opravdu líbila. Pravda občas to bylo roztahané a některé kapitoly bych asi já osobně vypustila, nicméně se mi i tak velmi líbila. Těším se na další díly!

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Zase az tak moc me ten příběh nechytla. Cetla jsem na doporučení, ale muj šálek to nebude.

07.05.2019 1 z 5

Je mi třicet a jsem single Je mi třicet a jsem single Julie Červená (p)

Super knížka

07.05.2019 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Cetla jsem již 2x. Tuto knihu od Kinga mam velice rada i presto, ze me jeho příběhy neoslovuji.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Ach. Co k této knize dodat. Dokonalost.

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silny příběh. V dnešní dobe uz si neuvědomujeme co ti lidi museli prožít za hruzy

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Přečtena jedním dechem.

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Velice povedená kniha. Ctiva

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Velmi silny příběh.

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Já nevím.... Proste jsem se do knihy neuměla vzit... Verim ze si najde své ctenare. Bohuzel já mezi ne patřit nebudu

18.04.2019 1 z 5