1v8na 1v8na komentáře u knih

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

úžasné, nejvíce se mi líbí Jesse a jeho Querida.

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

tenhle díl mě oproti tomu prvnímu bavil méně, ale i tak byl celkem fajn.
Jsem zvědavá o čem budou další díly

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

čtivá kniha. Moc se mi líbila! Připomnělo mi to film Duch z roku 1990 ve verzi pro mladší čtenáře.

Tři na lásku Tři na lásku Lenka Lanczová

Velmi pěkný román - celkem vtipná knížka

07.08.2014 3 z 5

Láska si nevyberá Láska si nevyberá Katarína Gillerová

velmi pěkný příběh, moc se mi líbil. Pěkné a romatické, dobře čtivé

07.08.2014 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Jana Kratochvílová

velmi pěkný a poučný příběh plný romantiky a trochu nerozhodnosti

Lsti a klamy II. světové války Lsti a klamy II. světové války William B. Breuer

Poučná kniha, kterou jsem četla kvuli projektu do školy.

07.08.2014 2 z 5

Hrdinka říká ano Hrdinka říká ano Meg Cabot

Tento druhý díl byl psaný humornější formou než první, ovšem líbily se mi velmi oba dva díly.

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Celkem se mi tahle kniha líbila. Jen si nedokážu představit, co by se dělo, kdyby se tenhle příběh odehrál u nás v Česku, je to docela komická představa :-)

05.08.2014 4 z 5

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

Kniha se mě velmi líbila, stále opravdu za přečtení. Vztahy mohou být opravdu jak na houpačce

Krásná pokojská Krásná pokojská James Ellison

Příběh je napsaný velmi poutavě. Je čtivý... kniha mě donutila podívat se i na filmovou verzi. Líbily se mi obě dvě verze, jak film, tak i kniha . Nejvíce mě zaujala postava Tye, který byl hodně chytrý a vlastně i díky němu poznala Marisa Chrise.

Sen Sen Eva Erbenová

Nádherně popisuje a vystihuje atmosféru té doby. Je to velmi emotivní a poučné. Kniha je super. Velmi se mi to líbilo. Rozhodně to stojí za přečtení. Jen mi u té knihy bylo chvílemi smutno.

Proklínám Tě, lásko Proklínám Tě, lásko Radka Zadinová

tahle kniha mě nezaujala.

05.08.2014 odpad!

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Bylo to opravdu výborné!

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

V tomhle díle jsem myslela, že Radku přizabiju ..... Ale kdyby nebylo, to co je v tomhle díle, nemohl by vzniknout třetí díl :-) ten byl ze všech nejlepší :-)

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Tahle série od Radce se mi líbí úplnĚ nejvíce ze všech knih od Lenky Lanczové. Velmi poučné a romantické, velmi se mi to líbilo. Vřele doporučuju.

Ráno nepláču Ráno nepláču Katarína Gillerová

ze začátku mi dělalo problém se do knihy začíst, myslela jsem si, že ji odložím bez toho aniž bych ji dočetla, ale to by byla velká chyba. Poté mě příběh vtáhl do sebe a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Musela jsem si knihu sehnat i ve slovenštině.

Sběratelka polibků Sběratelka polibků Lenka Lanczová

tahle kniha byla celkem pruměr. Hlavní hrdinka tu byla až moc nerozhodná a nevěděla, v podstatě vůbec nic..

05.08.2014 3 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Pekný příběh, ostatně jako všechny knížky od Lenky :-)

05.08.2014 5 z 5

Kniha se mi jaksi moc nelíbila, nemám ráda dlouhá souvětí, která jsou na čtvrt stránky. Opravdu jsem se v těch větách trochu ztrácela.

05.08.2014 2 z 5