Krásná pokojská

Krásná pokojská

Variace na nesmrtenou Popelku aneb jak pokojská v luxusním hotelu ke štěstí přišla. Co se stane, když v jednom apartmánu neodolá pokušení vyzkoušet si nádherné šaty?

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25668/krasna-pokojska-25668.jpg 3.425

Maid in Manhattan (2003)

Vydáno:, Ikar (ČR)

lucie2371
19.11.2017

Přečteno během jediného dne.

hroneczek
25.09.2017

Přečteno během jednoho večera, kniha je lepší než film, ale ani ten není k zahození.

1v8na
05.08.2014

Příběh je napsaný velmi poutavě. Je čtivý... kniha mě donutila podívat se i na filmovou verzi. Líbily se mi obě dvě verze, jak film, tak i kniha . Nejvíce mě zaujala postava Tye, který byl hodně chytrý a vlastně i díky němu poznala Marisa Chrise.

liskarysava
27.11.2013

Knížka se mi oproti filmu moc nelíbila, vážně je potřeba tak často používat slovo čubka ? Marisa ve filmu je trochu kultivovanější.

D.-e.-e.-
20.12.2012

Klasický popelkovský příběh. 4 hvězdy dávám hlavně za sympatické podání Jamese Ellisona. Příběh je napsán poutavě, čtivě a bez komplikovaného vyjadřování, o to víc je pak člověku blíž a dokáže vtáhnout. Aniž byste si to zvlášť uvědomovaly, přirozeně se do situací vžijete.

Charmedka
26.11.2012

Miluju film,viděla jsem ho několikrát a až ted se mi do ruky dostala kniha. Kniha je s filmem dá se říct totožná,ale jelikož jsem věděla,co mě čeká,tak mě moc nepřekvapila ani vyloženě nezaujala. Je to nenáročná,zvládla jsem ji přečíst za den.

James Ellison

James Ellison