Proklínám Tě, lásko

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hlavní hrdina, čtyřiadvacetiletý Tomáš, se jednoho dne zamiluje do krásné a tajemné dívky Zdeny a brzy se s ní, i přes počáteční nesouhlas její matky ožení. Brzy po svatbě však zjišťuje, že dívka je nevyléčitelně nemocná a umírá. Láska, kterou k ní cítí se mění v bezmocný vztek vůči celému světu a v touhu zastavit čas a jeho neúprosnost. To se mu ale nepodaří. Zdena umírá a on se musí vyrovnat nejenom s její smrtí, ale i s láskou, kterou k ní stále cítí a pro kterou jim osud vyměřil příliš krátkou dobu. Zároveň se potýká s problémy, které se na něj valí ze všech stran, ať už se týkají Zdeniny matky Denisy, která se docela uzavírá do svého vlastního nepochopitelného světa, nebo dívčiny mladší sestry Aleny, pro kterou se Tomáš stává jedinou nadějí v pošlapaném a smutném životě. Tomáš se musí rozhodnout, jestli zůstane s Alenou a nebo navždy opustí prokletý dům plný smutku, kde prožil neopakovatelnou lásku, jež člověka potkává pouze jednou za život. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/22087/proklinam-te-lasko-22087.jpg 2.815
Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Proklínám Tě, lásko

Přidat komentář
Esmeralda168
27.11.2017

Kniha byla vlastně jen podrobněji rozepsaná anotace, uvedená na zadní straně. Byl to smutný depresivní příběh a žádnou naději nepřinesl ani konec.

tomlery
03.12.2016odpad!

Pro tuto knihu jsem napsal recenzi. K nahlédnutí zde: http://tomlery.cz/proklinam-te-lasko/

MíšaK.
24.04.2015

Mě to opravdu nezaujalo. Nechci aby to znělo blbě, ale mně přišla divná. Hodně zamotaná a nepochopitelná. Od Radky jsem četla mnohem lepší knížky.

1v8na
05.08.2014odpad!

tahle kniha mě nezaujala.

liletka_a
04.05.2013

Celkem zajímavá zápletka o lásce, smrti a odpuštění. Kniha sice postrádá vtip i jiskru, ale nutí k zamyšlení. ;)

dark.ma93
01.09.2012

Bylo to psáno strašně tajemně a pěkně. Zajímavé a popisuje zvláštní osudy.