Cesta zpátky

Cesta zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33022/cesta-zpatky-33022.jpg 4 21 5

Toto dilem je o to složitější, že jde o bratry! Zdálo by se, že šestnáctiletá Eva se již definitivně rozhodla. Se starším z nich chodila pár měsíců a teď ji čeká poznávání mladšího z obou sourozenců. Opravdu si nakonec vybrala toho pravého?

Zlatinka.Emilly
Zlatinka.Emilly
14.04.2018 3 z 5

Člověk musí přijít o jedno, aby získal druhé. A když to získá tak někdy pozná, že to, co ztratil bylo cennější.

TaJiná
TaJiná
04.08.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla! Napínavá, originální zápletka, jak už tu někdo psal, taky nechápu, proč Michala neposlala do háje rovnou... Asi doufala, že se změní. Jo a nádherný konec! Knížka velice čtivá!

tatafa
tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha, jen, z mého pohledu, trochu méně zajímavý, než ostatní autorčiny knihy. Mohu jen doporučit.

1v8na
1v8na
07.08.2014 4 z 5

velmi pěkný a poučný příběh plný romantiky a trochu nerozhodnosti

Suzz
Suzz
03.08.2012 5 z 5

Pohodová kniha pro mladé holky, hezky jsem si s ní krátila čas :) Jen nechápu, jak mohla s tím Michalem vydržet tak dlouho, já bych ho poslala do pryč hned na začátku ... celou dobu jsem čekala, kdy se vrátí k Jirkovi :D

2003  86%Proměna
2005  80%Cesta zpátky
2004  86%Prohraná sázka
2006  79%Nikolo, do sedla!
2018  80%Pedagogická diagnostika v MŠ

Kniha Cesta zpátky je v