1Světluška2 1Světluška2 komentáře u knih

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Pane bože to byla tak krásná kniha. Nikdy jsem se u žádné knihy nerozbrečela až na tuhle. Zamilovala jsem si ji hned na druhé stránce. Prožívala jsem to s Poppy a Runem. Doufám že autorka napíše další nejakou takovouhle knihu. Přemýšlím ze si knihu přečtu znovu. Srdce mi málem puklo.

23.09.2017 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Nejlepší díl celé série.

11.07.2017 5 z 5

Mé jméno je Nikdo Mé jméno je Nikdo Kristen Orlando

Úžasná kniha přečtena za jeden vecer. Úplně ji zbožňuji. Všechny jsem si v knize oblíbila a to se mi jeste nestalo. K téhle knize neni co dodat....

10.07.2017 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Sladká romance. Kniha se mi líbila, byla lehká na čtení, a proto jsem ji měla přečtenou za jeden den. Přemýšlela jsem jestli bude druhý díl.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Dokonalost. Běžím si koupit poslední díl.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Kniha mě pohltila. Gwendolyn byla sympatická, ale někdy tvrdohlava. Gideona jsem úplně žrala. Okamžitě jdu číst druhý díl. Nemuzu se dockat.

09.07.2017 4 z 5

Nemám moc ráda knihy psané scénářem, ale tak bylo to pokračování HP a tak jsem si ho musela přečíst. Konec mě trochu zklamal, dalo se předpokládat jak kniha asi dopadne, ale jinak se to opět Rowlingové povedlo.

09.07.2017 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kniha určená pro menší děti, ale děj je proste nejlepsi. Nechápu lidi co nemají radi Harryho Pottera. Knihu jsem četla už hodně dávno. I kdyz kniha podle mého patří k těm slabším, napsala to Rowlingová a je to Harry...Co k tomu dodat?

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Kniha mě moc nezaujala, ale donutila jsem se přečíst knihu do konce. Psaní autorky mě moc nechytlo a špatně se mi četlo. Takže za mě, kniha nic moc.

09.07.2017 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Ten to díl byl o trochu horší než ten prvni, ale také jsem si ho zamilovala. Tris mi někdy lezla na nervy, ale to tak bývá. Myšlenky Rothové byly opravdu zajímavé. Čtenáři co mají radi Sci-fi a oddechové čtení, rozhodně si to přečtěte.

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Oddechovka na léto. Lara Jean mi byla sympatická, ale trochu mi vadilo, že ji autorka dala dvě jména. Kniha se mi celkem líbila a rozhodne si přečtu druhy díl. Trochu mě, ale štvala Margot, s tim nic, ale nenadělám.

09.07.2017 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Knihu jsem přečetla za jeden den. Byl to dobrý nápad jak doplnit sérii. Líbilo se mi číst z pohledů ostatních postav. Nejslabší mi však přišla povídka o Maxonovi, ale díky tomuhle dílu jsem si oblíbila královnu. Doporučuji všem co zbožňují selekci❤

Dcera Dcera Kiera Cass

Knihu jsem četla hlavně ze zvědavosti. Kladla jsem si otázku ,,A co bude s Americou a Maxonem?". Knihu jsem tedy přečetla hlavní hrdinka Eadlyn mi přišla vlezlá a sobecká, ale její dvojče Ahren bylo o proti ni super. Ten to díl mě trochu zklamal, ale rozhodně si chci přečíst další díl Korunu. Uvidíme jak se ten to příběh bude dal rozvíjet.

09.07.2017 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale nějak jsem se začátkem prokousala a knihu přečetla. Sci-fi knihy moc nemusím, ale tato kniha mě nadchla a nemůžu se dočkat druhého dílu. Zamilovala jsem si Cyru, je statečná, odvážná a silná a takovéhle knižní hrdinky já miluji. Doufám, že Veronica neudělá tu samou věc jako v serii Divergence a nenechá hlavní hrdinku zemřít. Jinak kniha byla božíí.

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Povedená kniha, ale podle mě se dal tak trochu předvídat děj. Jinak kniha patří do mých oblíbených. Těším se na druhý díl....

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Napínavá kniha. V jednu chvíli mi dokonce naskakovala husí kůže. Konec se dal tak trochu před pokládat, ale jinak já jsem naprosto spokojená. Obdivuji trochu Ellu, že se nezhroutila. Já byt na jejím místě nevim co by se mnou bylo.

08.07.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak tato kniha byla bomba. Na konci mi i pár těch slz ukáplo a diky této knize jsem si udělala menší obrázek o tom to onemocnění. Říkám si jak většina z nas mame velké štěstí, že se s tou to nemocí nemusíme potýkat. Doporučuji všem věrným čtenářům.

05.07.2017 3 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Rudá královna je úžasný díl, ale Křišťálový meč mě tak nezaujal. Do knihy jsem se na zacatku vůbec nemohla za číst a v cítit se do děje. Jak se říká tento díl byl podle mě jen přechodným dílem mezi prvním a třetím.

První První Kiera Cass

Nejlepší díl z celé série.

Elita Elita Kiera Cass

Tento díl mi přišel trochu slabší než první, ale stejně jako do prvního tak i do druhého jsem se začetla a nemohla jsem přestat. Pravda, že America byla trochu vlezlá a víc sobecká než obvykle, ale Maxon byl úžasný.