1825 1825 komentáře u knih

Nedočetla jsem, nebavila..
Vadil mi styl psani, “vtipky” .. jsou mnohem lepsi knizky

09.08.2018 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Udelala jsem vyjimku a precetla si knizku od ceske autorky a jeste k tomu i jiny zanr, nez ctu obvykle .. a nelituji! Neskutecne silny pribeh!

02.11.2017 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Autorku mam rada.. mam celou serii o amisich.. knizka me bavila, pachatele jsem tipovala.. bavi me i rozvijeni postav :-). Tesim se na dalsi dil..

03.10.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Erikooooooo, kde jsi??? Uz chci dalsi dil :-)!!!

13.01.2018 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Jsem nadsena! Knizka prectena za 7 hodin ✌️️✌️️. Zacatek byl takovej pomalejsi, trosku trvalo nez jsem se zacetla, ale potom.. nedalo se prestat :)!

25.09.2016 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Doporučuji.. i když jsem vraha uhodla dost brzo, tak mě bavila. Autorku mám ráda, mám celou sérii doma a těším se na další díl..

29.12.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Neskutecne me bavila!! V zahranici uz vyslo jejich knizek tusim 6..? Uz aby se vydaly i u nas!!!

24.07.2017 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Bozeee, jsem ve ctvrtce a porad se nemuzu zacist.. cekam kdy me chytne a nepusti.. zatim nic! Prokladam to i jinyma knizkama.. prijde mi ze se to zatim vlece a nic se poradneho nedeje.

02.10.2016

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další případ Eriky= další knížka do sbírky.. autorka mě baví.. rychle se čte.. baví mě postavy.. musím říct, že mě zklamal postup vztahu Eriky.. Jsou i lepší knížky ,četla jsem i lepší , ale baví mě :-)

23.02.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zvláštní.. podruhé si ji už nepřečtu.. Těšila jsem se na slibovaný zážitek a ono nic extra.. Občas jsem měla chuť knížku odložit.

29.12.2018 2 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Knizku jsem hltala , opravdu doporucuji.. kratke kapitoly, svizny dej.. uz mam doma vsechny 4 dily a nutne potrebuju aby se u nas vydal zbytek!!! :-))

09.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Neskutecny zazitek, nejdriv jsem byla skepticka, protoze oznaceni "bestseller" je ted skoro na kazde treti knizce, ale nekutecne prekvapila a nadchla! Uz se tesim na dalsi knihu od autora.. zacatek rychly, zadne crcani :)), super, jen doporucuji.

24.04.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Jak moc severske autory nemusim, tak tady menim nazor. Zadne dlouhe popisky kytek , prirody a podobnych blbosti, porad se tam neco deje. Urcite doporucuji.

31.01.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak jsem se na knizku tesila a nezklamala! Opravdu doporucuji.. nepreskakovala bych dily, je lepsi uz o hlavni hrdince vedet info z prvniho dilu

03.01.2017 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Neskutecny zazitek!! Tusila jsem, ze vrah bude z teto rady lidi, ale ze ta zapletka bude tak..wow mam vsech 7 knizek co vydal a predni rada knihovny je jejich .. vedle Deavera teda :-)). Tesim se na novou knizku!

14.12.2016 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Pecka , pecka, pecka!! Jednicka a trojka - super! Mozna ze pro me je i trojka nejlepsi ze vsech tri dilu.. nelituji toho, ze jsem si ji koupila.. dlouho jsem hledala pres internet jestli ji nesezenu levneji, ale vubec, tak klasika do knihkupectvi a za 400 kc byla moje :-). Vyplatilo se to.. docitam ji a opravdu doporucuji. Dobre se to cte, ma to svizny dej..

12.10.2016 5 z 5

Precteno za 4 hodiny a zavidim tem, kteri se teprve zactou :-( :)). Zavzpominala jsem si na celou serii..opet mi bylo lito, jak dopadl Brumbal :)) a nejvic mi bylo lito, ze jsem uz docetla a zas je konec..

28.09.2016 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Autorka nezklamala, tesim se na dalsi dil!!

13.01.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Ten konec????!!!!!!!

29.12.2018 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Zajimave.. i kdyz v prubehu cteni tusite , jak to bude, tak stejne prekvapi :-). Autorka me zaujala a urcite si budu chtit precist dalsi knizky.

15.11.2017 4 z 5