123.Iveetka 123.Iveetka komentáře u knih

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Kniha vhodná pro dospívající holky, řekla bych. Prvních 200 stran se neděje vůbec nic, ke konci se konečně něco odehrává, konec opět takový docela očekávaný, pro mě nijak výrazně ukončený. Škoda, toto celkem dobré téma by se dalo určitě zpracovat trochu lépe. :)

16.02.2015 2 z 5

První První Kiera Cass

Třetí díl byl asi nejakčnější, pořád se něco dělo, nemohla jsem přestat číst. Jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo, i se všemi těmi zápletkami, bylo to super čtení. Až je mi líto, že už se musím prozatím s dobrodružstvím Ameriky Singerové rozloučit. :( :)

19.01.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Pokračování Selekce nezklamalo. Jsem ráda, že se dozvídáme více o charakteru dalších postav, o tajemstvích, o království..jen America byla až moc nerozhodná, takže si myslím, že k ní autorka nebyla milosrdná oprávněně. :D Jednička byla asi o trochu lepší, ale to vůbec nevadí, vrhám se na další díl. :) Přečteno v originále.

18.01.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

No to bylo tak sladký! Zase jsem zatoužila stát se princeznou :D Ne fakt, knížka se četla pěkně, děj byl zajímavý a líbilo se mi propojení doby po 4. světové, kdy má každej telku, s dobou království a chudých poddaných. Už se těším na další díl. :)

05.01.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

První půlku knihy jsem se náramně bavila, smála jsem si dokonce i nahlas, ale druhá půlka knihy byla spíš pochmurná a zápletka byla taková zvláštní, čekala jsem trochu něco víc.

02.01.2015 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Slabší pokračování Nabíječe, méně vtipných scén a více chvil vážnějších, nicméně to nebylo nijak hrozné, čtení na odpoledne jak vyšité. Někdy bych dala hlavní postavě facku, aby se probrala, ale nakonec to skončilo všechno dobře. :)

29.12.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Taková normální oddychovka, u které se nemusí přemýšlet. Četlo se to dobře, jen slovní zásoba paní překladatelky asi nebyla nijak rozsáhlá - zvláště v těch sprostých výrazech. Jinak mě to bavilo. :) Ale druhý díl se mi asi líbil víc. :)

22.12.2014

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Super knížka, kterou by si měl přečíst každý! Dostala mě, opravdu. Příběhy lidí v pracovním táboře na Sibiři, kteří byli stále plní naděje a hlavně lásky, vás opravdu vezmou za srdce a uvědomíte si, jak se před pár lety dokázali lidé k sobě chovat.

10.12.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Nečetla jsem bastarda a rovnou se vrhla na cizince a nevadilo mi to. Knížka se mi líbila, zápletka sice nic moc, ale shrnutím pohodová oddychovka :)

02.12.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Dobrá oddychovka na víkendové odpoledne. Nic náročného, dobře se četla, měla spád.

24.11.2014 3 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Kniha mě velice zklamala. Ze začátku mě velice bavila, byla jsem zvědavá, jak to všechno autorka vyřeší. Ale čím víc se kniha blížila ke konci, tím více vážně divných zvratů se stalo a já víc a víc přeskakovala řádky. Chování postav mi přišlo divné, sobecké a někdy až nechutné.

14.11.2014 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha má spád, což se mi líbilo, stále se něco dělo. Originální zápletka, vtip, láska, napětí. Akorát jsem ke konci knihy začínala být alergická na jednu větu, která se tam opakovala velmi často :D Ale jinak určitě parádní oddychovka :)

06.11.2014 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Moc se mi líbil ten mužský pohled, kniha mě bavila. Konec je sice předvídatelny, ale stejně, prostě super oddechovka :)

04.11.2014 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Nejdřív jsem si říkala, že je to takový ten klasický románeček pro holky, ale pak jsem se začetla a líbilo se mi. Hezky se to četlo, i když byl konec předvídatelný. :)

29.10.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super knížka, která mě strašně bavila a jsem zvědavá na druhý díl. :)

29.10.2014 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Taková normální oddychovka, která ani nepřekvapí, ani nenadchne, ale ani nijak zvlášť neurazí :)

29.10.2014 3 z 5