123.Iveetka 123.Iveetka komentáře u knih

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Některé knihy od Colleen jsem četla před pár lety, teď jsem se k autorčině tvorbě vrátila a je to snad stále lepší čtení. Tato kniha měla spád a byl to doslova emocionální kolotoč. Na čí stranu se tedy přiklonit? Kdo je oběť, kdo viník? Líbilo se mi, že můžeme číst z pohledu jak Kenny, tak Ledgera. Určitě se od Colleen přečtu ještě nějaký další kousek.

23.10.2023 5 z 5

Jako čerstvé matce, která má často náladu pod psa, mi tato kniha bodla. Všechny ty situace, které dokážou potrápit matčinu psychiku, jsou podány tak s nadhledem a vtipem, že je po přečtení nelze ani jinak brát. Byla jsem ráda, že jsem se mohla ujistit, že v tom nejsme sami. :-) Některé pasáže se mi už ale zdály na sílu, proto mínus jedna hvězdička.

11.11.2019 4 z 5

Tetovač z Auschwitzu Tetovač z Auschwitzu Heather Morris

Nejspíše jsem čekala od knihy trochu víc. Je pravda, že místy mě mrazilo, některé situace byly velmi zajímavé, ale úplně mě to nedostalo. Konec byl uspěchaný.

11.11.2019 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Co tohle bylo za knihu a jak může mít tak vysoké hodnocení? Vždyť postava Travise Maddoxe je majetnická a přehnaně násilnická! To je jako dobře, že jí donutil se převlíct nebo že jí říká, že skončí v base, když se na ní ještě někdo podívá atd.? Furt jí byl za zadkem, já být Abby, tak bych s jeho přístupem nemohla už ani dýchat! Takoví kluci jsou dneska vyhledávaní? To jsem teda už asi stará. Nehledě na to, že děj se nechutně táhl a bylo to pořád to samé. Dočetla jsem to pouze, protože nerada nechávám knihy rozečtené. Jednu hvězdičku za zajímavý konec.

22.07.2017 1 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tato kniha se velmi hezky četla, ale musela jsem se prokousat začátkem a zorientovat se v postavách. Příběh zajímavý, ze života. Člověk se při čtení zamýšlí nad svým životem, alespoň já to tak měla. Epilog pecka.

20.07.2017 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Tato kniha byla podle mého názoru lepší než její předchůdkyně Dcera. Měla spád a nevěděla jsem do posledních stranek, jak to dopadne. Nicméně si myslím, že se to mělo uzavřít trilogií, ta byla nejlepší.

17.07.2017 3 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Slabší díl, ktery byl podle mě napsán jen proto, aby autorka uspokojila čtenáře a příběh Simona a Caroline uzavřela. Rychlé cteni, téměř bez zápletky a samozřejmě předvídatelné.

16.07.2017 3 z 5

Osudná léčba Osudná léčba Robin Cook

Napínavý román z lékařského prostředí, místy trochu přitažený za vlasy, ale jinak pěkné čtení. V čem je háček, jsem odhalila už v půlce knihy, ale až konec s vysvětlením proč mě uspokojil. :-)

16.07.2017 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Podle mě nejslabší kniha z celé série. Překlad horší (To mě potentuj), konec od začátku předvídatelný a zápletka teda skoro nijaká a moc jednoduše vyřešená. Jako oddechové čtení dobré.

22.07.2016 3 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Zatím nejlepší z těch tří dílů! A kapitán Thorne, to je prostě moje alfa :))

21.09.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená, začetla jsem se a chtěla vědět, co bude dál. Ale pak to bylo pořád to samé do kolečka. Zápletka nic moc a erotické scény na jedno brdo.

11.08.2015 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Skvělá víkendová oddychovka, velice zábavná a čtivá. :)

11.08.2015 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha mě ze začátku opravdu dost bavila, ten svět fantasy byl zajímavý, člověk si toho musel v hlavě hodně srovnat, jak to všechno teda je. Ale když jsem knihu dočetla, tak mi tam prostě něco chybělo. Jo, byla tam akce, romantika, i vtip. Ale ke konci jsem čekala něco většího. Asi si budu muset přečíst další díl. Ale jinak dávám palec nahoru :)

03.08.2015 4 z 5

Šok Šok Robin Cook

Kniha se mi líbila, opravdu jsem často byla v šoku. Mělo to spád a pořád se něco dělo, nenašla jsem žádnou nudnou pasáž.

14.04.2015 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

No tak z téhle knihy jsem zklamaná. Kde je nějaká pořádná zápletka? Kde jsou nějaké vtipné scény? Sexuálních tam bylo až až, ale pořád se opakovaly, už jsem je pak i přeskakovala. Na Graceiny "kozičky" už jsem byla ke konci alergická. Dvě hvězdičky za Holly, Lanea a Rebeccu.

31.03.2015

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Ze začátku mi přišla kniha velice zábavná, ale když jsem četla dál, bylo to v jednom a tom samém humiristickém duchu a čekala jsem na nějakou zápletku, ale zbytečně. Dávám malé plus za postavy, které byly velmi rozmanité, ale stejně mi ke konci knížky už spíš lezly na nervy.

18.03.2015 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Bohužel dávám jen 3 hvězdy. Děj se hrozně táhl, postavy nijaké, zápletka to trochu oživila, ale stejně celkově nic moc. Chybí tam tomu TO něco, co jsem si zamilovala na sérii Božský.

09.03.2015 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila, pohled Holdera byl docela zajímavý a i důležitý pro pochopení jeho chování v některých pasážích v prvním díle. Také se mi líbilo, že autorka nepřepisovala všechno z prvního dílu, ale vytáhla ty důležité a krásné úseky, a ještě naopak něco nového přidala. Někdy jsem se zasmála a snad i více často jsem byla upřímně dojata. Prostě super!

03.03.2015 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Taková nenáročná erotická oddychovka, žádná výrazná zápletka. Děj není nudný, ale je hodně vážný. Postava Evy mi občas lezla krkem, ale to se tak někdy stane. :D Možná jsem čekala něco lepšího.

25.02.2015 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Zase jednou kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Přestože se objevovaly pro mě někdy velice šokující zápletky, děj se vyvíjel postupně a přiměřeně, žádnou pasáž jsem neshledala nudnou. Tu smutnou část knihy vyrovnávaly vtipné situace, u kterých jsem se někdy musela smát i nahlas. Na tuto knihu bych potřebovala více hvězdiček! :)

17.02.2015 5 z 5