Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Dobrodinci Dobrodinci A. M. Ollikainen

Moc hezky napsané. Čtivé. Napínavé. Těším se na další pokračování!

02.12.2022 5 z 5

S duší lvice S duší lvice Petra Langová

Krásná kniha! Moc se mi líbila. A překvapil mne konec.

02.12.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Dočteno.. Kniha se mi líbila ale dle recenzí jsem od ní čekala mnohem více. Proto dávám pouze 4 hvězdičky.

26.11.2022 4 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Překrásná kniha. Četla se mi jedním dechem a velice se těším na druhý díl. Doporučuji!

22.11.2022 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Krásný příběh generace jedné vesnické dívky/ženy.. vyprávěné pravnučkou. Syrovost a opravdovost způsobu a stylu života většiny rodin minulého století. Četla jsem jedním dechem! Doporučuji si přečíst.

09.11.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Pecka!!! Jako vždy super příběh!! Již nyní se těším na další knihu a nový příběh!!!Doporučuji přečíst!

05.11.2022 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Zajímavá kniha! Napínavá, hodně psychologie a plná překvapení!

04.11.2022 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Krásná kniha!!

30.10.2022 5 z 5

Hříchy otců Hříchy otců Martin Stručovský

Pecka jako pokaždé!! Spisovatel Martin Stručovský je můj oblíbený a jeho Matěj Mlynář neopakovatelný!! Těším se na další knihu od tohoto autora.

29.10.2022 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Krásná kniha. Překrásně napsáno. Kniha se mi moc líbila! Vřele doporučuji.

28.10.2022 5 z 5

Patrik Hartl: Dárkový box pěti knih Patrik Hartl: Dárkový box pěti knih Patrik Hartl

Pecka! Super knihy od jednoho z nejlepších současných českých autorů!

26.10.2022 5 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Luxusní a napínavá kniha!! Vřele doporučuji. Kniha se mi moc líbila. Přečteno jedním dechem.

25.10.2022 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Mně se kniha líbila! Vtáhla mne do děje.. Silný příběh! A dle knihy byl natočen i film. Samozřejmě kniha je vždy lepší než filmové zpracování; můžete použít více vlastní představivosti.

24.10.2022 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Fakt pecka!! Do poslední stránky nepředvídatelné! Kniha mne nadchla! Doporučuji přečíst!!

22.10.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Moc hezká kniha. Velice se mi líbil příběh. Těším se na ostatní díly. Vřele doporučuji!

18.10.2022 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Překrásná kniha!! Fakt pecka!!

14.10.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá a nepředvídatelná. Zajímavé počtení.

11.10.2022 5 z 5

Mezi ďáblem a mořem Mezi ďáblem a mořem Maria Adolfsson

Těch prvních 100 stránek bylo dost utrpení a hodně jsem se musela přesvědčovat až nutit k dalšímu čtení; nešlo to.. vzdala jsem knihu.. možná škoda..

09.10.2022 2 z 5

Propast Propast Jitka Ludvíková

Krásná kniha! Četla jsem jedním dechem! Napsáno naprosto peckově - téma, myšlenka, děj.. Doporučuji!

05.10.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Kniha se mi líbila. Napřed jsem nechápala souvislosti, ale vše se časem rozmotalo. Byla jsem z děje nadšená.

04.10.2022 5 z 5