zuzana4291 zuzana4291 komentáře u knih

Mne soudila noc / Dopis Kláře Mne soudila noc / Dopis Kláře Valja Stýblová

Hodně lidí mi tuto knihu doporučovalo, ale bohužel jsem od toho čekala daleko více, než jen psychologické rozbory hlavních hrdinů. Když to vezmu, Mne soudila noc, byla o proti Dopis Kláře o trochu lepší. Ale přeci jen mě knížka zklamala. Takže za 3 hvězdičky, jelikož jsem četla i horší.

29.05.2016 3 z 5

Přátelé navždy Přátelé navždy Danielle Steel

(SPOILER) Když jsem začala knihu číst, tak jsem byla trochu v šoku, přeci jen začínat příběh ve školce, ale nakonec byla knížka velmi hezká, i když osudy jednotlivých kamarádů nebyly úplně nejlepší. Myslím si, že tam bylo až moc smrti, 3 z 5 kamarádů se nedožilo ani 25 let. Smutné:-(

12.05.2016 4 z 5

Zázračný Josef Zázračný Josef Mika Waltari

Podle začátku jsem si myslela že to bude nudná kniha rozmazlené holky, ale nakonec mě příběh pohltil a velmi dobře se mi kniha četla....velmi dobrá oddechovka

01.05.2016 4 z 5

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

Nevím, zda je to tím, že nejsem muž (chlapec), ale tato kniha byla velmi nezáživná. Myšlení dospívajícího chlapce, který má velmi nízké sebevědomí, mě vůbec nenadchlo. Čekala jsem aslepoň nějakou srandu, ale ani jednou jsem se nezasmála. Kniha mě vysloveně zklamala.

20.04.2016 2 z 5

Perly štěstí Perly štěstí Kat Martin

Začátek mi přišel trochu nudný, ale pak kniha dostala spád a jelo to, i když ke konci mi přišlo, že už je tam až moc katastrof na hlavní hrdinku, ale jako každý zamilovaný román končí dobře:-)

13.04.2016 4 z 5

Sethův hněv Sethův hněv Sabine Wassermann

Dost mi trvalo se do knihy pořádně začíst, kniha byla jako na houpačce. Chvilku jsem se nemohla od knihy odtrhnout a chvilku to byla děsná nuda.

13.04.2016 3 z 5

Útěk z Treblinky Útěk z Treblinky Chil Rajchman

Kniha, která se přečte za 2 hodiny. Tato kniha by měla být jako povinná četba na všech školách světa. Už jen kvůli tomu, aby se to znovu neopakovalo v takovém rozsahu a množství jakém to bylo.

20.02.2016 5 z 5

100 000 slov: Antologie toho nejlepšího z nakladatelství E-knihy jedou 100 000 slov: Antologie toho nejlepšího z nakladatelství E-knihy jedou * antologie

Myslím si, že každý čtenář si v této knize najde svůj příběh, který ho osloví.

20.02.2016 4 z 5

Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Veronika Válková

Syn čte knihu ve škole. Tak jsem si ji přečetla. Velmi dojimavy a smutný příběh, který se by to měli mít číst všechny děti.

08.02.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

No až na ten konec, je kniha velmi krásná a čtivá. Moc se mi líbila a bylo těžké se od ní odtrhnout....

06.02.2016 4 z 5

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

až na některé nudné pasáže, u kterých jsem dokonce přestala vnímat, tak je kniha velmi pěkná.....velmi zajímavý příběh a nadání hlavní hrdinky

31.12.2015 4 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

velmi tragický příběh, který bohužel je až velmi skutečný, jelikož se i toto děje a i v dnešní době....nyní koukám na Neferet přeci jen trochu více chápavěji

28.12.2015 4 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

No, i když kniha vysvětluje dění ohledně Kalony, ale přeci jen jsou ostatní novely povedenější....tahle mi přišla až moc

28.12.2015 3 z 5

Smrtící vlna Smrtící vlna Philippa Gregory

z knihy jsem nebyla ani nadšená, ale ani ne moc zklamaná, takže průměr....v knize se najde pár zajímavých stránek, ale přeci jen jsem čekala trochu víc, hlavně když je v žánru sci-fi a fantasy.....vůbec bych jej do tohoto žánru nezařadila a spíše bych ho dala pouze do beletrie

28.10.2015 3 z 5

Upíří pasti Upíří pasti Victor Gischler

I když se děj odehrává v Praze, což českému čtenáři určitě lichotí....tak přeci jen začátek knihy je sice tajemný...ale je tak dlouho tajemný, až se čtenář už nudí.....autor zápletku a důvody, proč všechno je strašně dlouho zbytečně protahuje

18.10.2015 3 z 5

13. hodina 13. hodina Richard Doetsch

Velmi zajímavě napsaná kniha......děj, který se odehrává od konce....velmi originální.....jen občas některé postavy byly až moc do hloubky popsané, i když se tam ukázaly jen na chvilku....

29.09.2015 4 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

tuto knihu jsem začala číst s trochou zklamání....nepřišlo mi to, že to bude takové terno, ale nakonec jsem byla velmi mile překvapená, pak byl děj velmi strhující a už jsem se nemohla dočkat jak to dopadne....konec mi přišel hodně otevřený, po přečtení to úplně vybízí k dalšímu dílu

24.09.2015 5 z 5

Druhák Druhák Douglas Rees

Vzhledem k tomu, že jsem oba dva díly přečetla ve stejný den, musím říct, že první díl byl přeci jen o trochu lepší....přeci jen, zde hlavní hrdina, trošku odbíhá, ale je to stále stejně čtivé jako první díl

12.09.2015 4 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Přečetla jsem oba dva díly za jediný den, děj mě naprosto uchvátil. Čekala jsem klasický upírský příběh, ale vůbec to tak nebylo....
Zas jedna moc hezká atypická fantasy

12.09.2015 5 z 5

Zloděj map Zloděj map Heather Terrell

Čekala jsem přeci jen od této knihy více....četla jsem pár knih, kdy hlavní "vyšetřující" není jen detektiv či policajt, ale tohle bylo opravdu hodně slabé....když už jsem si myslela, že konečně děj dostane trochu spád, tak skončila kapitola a zase se to vše vrátilo do nudných kolejí, až na pár pasáží kniha je hodně mdlá a moc mě nenadchla

03.09.2015 2 z 5