Přátelé navždy přehled

Přátelé navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175578/pratele-navzdy-175578.jpg 4 38 38

Nový román jedné z nejúspěšnějších spisovatelek současnosti sleduje nezapomenutelnou životní pouť, plnou nástrah, překážek a testů, dvou neobyčejných děvčat a tří výjimečných chlapců. Poprvé se potkali jednoho jasného zářijového dne ve školce. Gabby, Billy, Izzie, Andy a Sean. Během následujícího roku se z nich stali víc než přátelé, stali se z nich „přátelé navždy“. Společně čelí životním výzvám a dobrodružstvím, společně snášejí ztráty a rány osudu. A i když se jejich cesty postupně rozcházejí, jejich přátelství zůstává jediným pevným bodem ve vesmíru...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Friends Forever , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přátelé navždy. Přihlašte se a napište ho.

adela5732
14.07.2019 2 z 5

Líbí se mi téma knížky ale bohužel mě zklamalo jak je kniha napsaná. Jak už bylo zmíněno, často se objevují slova těsně za sebou a kniha je napsaná poněkud jednoduše. :/

zimolka
09.05.2019 5 z 5

Hodně smutná,ale přesto nádherná kniha.

TamaraKrejčí
12.01.2018 5 z 5

No, já vám řeknu, brečela jsem jak želva. Až jsem byla naštvaná s tolika smutku..ale D.S. mám ráda a celé se mi to líbilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přátelé navždy v seznamech