Perly štěstí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Série Náhrdelníky 1. NEVĚSTIN NÁHRDELNÍK 2. PERLY ŠTĚSTÍ 3. NÁHRDELNÍK LÁSKY Londýn, 1805. Grace se vypraví navštívit otcovu tetu. Loď, na níž cestuje, je přepadena a mladou ženu unese Ethan Sharpe, obávaný kapitán ve službách královské rozvědné služby. Podezírá ji, že pomohla muži obviněnému z vlastizrady uniknout z vězení. Odvážná Grace se nařčení vytrvale brání. Její hrdost a nebojácnost akpitána svádí. Ji zase jeho ostře řezané rysy naplňují touhou prožít nepoznané. Graceina dívčí a Sharpeova šlechtická čest jsou v ohrožení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13063/perly-stesti-13063.jpg 4.372
Série

Náhrdelníky 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Alpress
Orig. název

The devil’s necklace, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Perly štěstí

Přidat komentář
Vikos
10.02.2019

Nádherná knížka o pochopení, že láska je v životě důležitější než-li pomsta, četla se sama:)

atramVe3
28.06.2018

Hezký,čtivý, odpočinkový románek


Lembac
09.08.2017

V prvni tretine knihy se Ethan s Grace spolu seznamuji a sblizuji. Provopocatecni vzajemny nezajem az pohrdani se meni v telesnou i dusevni pritazlivost. V druhe casti se v intencich teto knizni rady milenci od sebe vzdaluji, odcizuji, nechavaji se unaset svym hnevem a chuti po pomste ( Ethan ). Posledni tretina knihy je nabita dobrodruzstvim a akci, ktera graduje na poslednich strankach knihy. Kniha se cetla dobre, stred knihy byl na muj vkus trochu rozvlacny, ale rychly spad udalosti na konci knihy muj dojem spravil.

zuzana4291
13.04.2016

Začátek mi přišel trochu nudný, ale pak kniha dostala spád a jelo to, i když ke konci mi přišlo, že už je tam až moc katastrof na hlavní hrdinku, ale jako každý zamilovaný román končí dobře:-)

liletka_a
22.10.2015

Moc se mi líbil začátek na lodi a počínající oťukávaní, ale pak vzaly věci až příliš rychlý spád na mě..;) Svadba, dítě do toho pořád ten věčný souboj miluju/nemiluju začínal nudit.. Uchvácena jsem nebyla, ale za 4 hvězdičky to docela přijemné počteníčko stojí!

moudivlacek
20.08.2015

Tak tento díl se mi opravdu moc líbil. To, že vám člověk neřekne do očí, že vás miluje, ještě neznamená, že to tak není. A když to cítíte, je dobré za to bojovat, stejně jako hrdinka zde. Muži mívají své ženy rádi, ale občas jim to nedokážou říci, či až když o ně málem přijdou, nebo jsou "zahnáni do kouta" životními situacemi.
Moc pěkné

Hanulinas
27.07.2015

nejlepší díl :)

miruska1
22.05.2014

Veľmi pekne. Podľa mňa je tato časť o čosi lepšia než prva.

1